نیویورک (AP) — Omer Bati را لیآپ با 10.2 ثانیه به اتمام تجمع از 17 نقطه در نیمه دوم کسری بودجه و جورج تاون ضرب و شتم سنت جان 73-72 در روز یکشنبه.

Bati قرار داده و در یک چپ دست قلاب برای دریافت Hoyas در یک نقطه با 50 ثانیه باقی مانده قبل از طوفان سرخ را Rasheem دان موفق به ضربه زدن به لبه بر روی یک درایو و نکته, در نتیجه یک شات-ساعت تخلف. پس از یک وقفه Jagan Mosely کردم توپ در داخل به Bati برای لیآپ.

دان در زمان inbounds و شتافت پایین سمت خود را از دست داد کنترل توپ و Hoyas زد ساعت. دان گردش بود 12th برای طوفان سرخ پس از هیچ یک در نیمه اول.

Javon بلر ساخته شده پنج 3-اشاره گرها و رهبری جورج تاون (13-9, 3-6 بزرگ شرق) با یک حرفه ای-بالا 23 امتیاز. Mosely اضافه شده 16 و Bati 13 امتیاز با 15 ریباند.

دان و Mustapha حواصیل به ثمر رساند و 16 امتیاز برای هر طوفان سرخ (13-10, 2-8) با جولیان hp networking اضافه کرد 14 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

سنت جان led 17 با 16 دقیقه باقی مانده قبل از Hoyas آن را به طور خلاصه در یک Bati غوطه دادن با 6½ دقیقه باقی مانده است. سنت جان لبه جلوتر تا Bati را برنده.

تبلیغات

این Hoyas جاروب به طور منظم فصل سری از طوفان سرخ داشتن شکست طوفان سرخ 87-66 در Jan. 8.

جورج تاون میزبان به Seton Hall در چهارشنبه. سنت جان در کریقتن در روز شنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

___

عناصر این بودند تولید شده توسط خودکار بینش http://www.automatedinsights.com/ap با استفاده از داده ها از آمار LLC https://www.stats.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de