چگونه برای به اشتراک گذاشتن کتاب های خود را در Google Play Books

Image from Google/YouTube

تصویر از گوگل/یوتیوب

دیجیتال محتوا پادشاه است در coronavirus عصر با فروشگاه فیزیکی توقیف کتاب, فروشگاه گنجانده شده است.

کتابها کاملا مناسب هستند اگر چه برخی از مردم هنوز ترجیح می دهند بوی و احساس از کاغذ. مزیت دیگر: شما می توانید به قرض دادن کتاب های خود را به دوستان و خانواده هنگامی که شما انجام می شود و یا زمانی که توجه شما را منحرف گشته است و شما فقط نذر به پایان آن زمان بعد از اضافه کردن به خود را در حال رشد پشته.

خوشبختانه در مورد شما از دست رفته آن کتابها نیز می تواند به اشتراک گذاشته شود. ما به دنبال در گوگل ebook پلت فرم امروز به طور خاص در مورد چگونه به انجام درست آن. گوگل در معرفی این خانواده های قابلیت بازگشت در سال 2016.

فرایند نسبتا ساده است. گوگل یک گام به گام توسط راهنمای قدم به اینجا که فقط شامل باز کردن فروشگاه بازی برنامه و ثبت نام برای این خانواده از ویژگی های کتابخانه. از آن رایگان است. در اینجا مراحل:

  1. برنامه فروشگاه Play.

  2. در بالا سمت چپ ضربه بزنید منو > حساب > خانواده > برای ثبت نام در کتابخانه خانواده.

  3. به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش برای راه اندازی کتابخانه خانواده. اگر شما بخشی از یک گروه خانواده شما نیاز به ایجاد یکی از اولین.

در پایان این مجموعه شما باید این گزینه اضافه کردن اعضا از طریق لیست تماس خود را. گوگل می گوید که عضو دعوت می شود از طریق ایمیل یا پیام متنی, و من دوم. یک پیام به صورت متن ارسال شد به دعوت فرد که شامل یک لینک برای پیوستن به خانواده های شبکه.

توجه داشته باشید که دعوت اعضای نیاز به یک دستگاه جدید به اندازه کافی برای اجرای Google Play Books. این multiplatform بیش از حد پس از آن قرار بود در دسترس از طریق در نسخه های iOS, آندروید و در دسکتاپ. یکی از ایجاد خانواده های شبکه نیز نیاز به یک کارت اعتباری است که 18 سال, پیر و نیست بخشی از هر خانواده دیگر ، کاربران می توانند تنها بخشی از 1 خانواده گروه در یک زمان.

Illustration from Google

تصویر از گوگل

بازی کتاب تنها geo-قفل در سطح کشور به این معنی است که هر کسی که زندگی در آن کشور می تواند تبدیل به بخشی از خانواده شبکه. Spotify در برای مثال همچنین دارای یک طرح خانواده اما اعضا باید به زندگی تحت همان آدرس به واجد شرایط. چه این به این معنی است که برنامه های تعریف خانواده بسیار سست و شما می توانید اضافه کردن افرادی که با شما هیچ خون ارتباط دارد.

تا 5 اعضای خانواده را می توان دعوت به اشتراک گذاری شبکه است. با خانواده مدیر گنجانده شده است که 6 عضو های مطالب همه در همه.

آن است که سخت نیست برای اضافه کردن یک عضو جدید به شبکه پس از ثبت نام اولیه-اما گزینه ای نیست به راحتی یافت می شود. در بازی فروشگاه app ضربه بزنید بر روی سه خط منو (یا همبرگر, منو, اگر شما یک توسعه دهنده نرم افزار) در گوشه بالا سمت چپ برو به “حساب” و سپس “خانواده” تب در سمت راست بخش است. شیر “مدیریت خانواده” و در آنجا شما می توانید آنها را اضافه کنید.

Google Play صفحه راهنما می گوید: دعوت اعضا می توانند خرید با استفاده از خانواده مدیر کارت اعتباری و خرید مجوز می شود تبدیل شده است. اما ما سعی خرید با استفاده از دعوت عضو به حساب و ثبت نام کارت اعتباری به نظر می رسد به آن را اجازه. آن چه که این گزینه کار نمی کند در فیلیپین و یا آن را ممکن است متفاوت باشد بسته به نوع کارت اعتباری.

خانواده های همچنین با این نسخهها کار برای برنامه ها و بازی ها در فیلیپین, اما فیلم به نظر می رسد غیر قابل اشتراک گذاری در کشور در آن زمان است.

Amazon Kindle نیز دارای خانواده های از ویژگی های, اما آن را محدود به 2 نفر مجموع. شما همچنین می توانید به من قرض بدهید و خریداری کتاب یک بار به یک دوست برای 14 روز که در طی آن شما می توانید دسترسی به کتاب تا آن بوده است “بازگشت” به شما و یا 14 روز منقضی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de