چگونه اسطوره مونترال باند خیابان منجر به بیشتر خیابان, چک, سیاه, جوانان

دو پسر در حال خنک کردن پس از ساعت ها از داوطلب باغبانی برای سالمندان در ژوئن سوزان بعد از ظهر.

آرام و بی ادعا آنها با تکیه بر کنار Maison des jeunes د ریویر-des-چمن زار که در آن آنها بوده است حلق آویز کردن و شرکت در مونترال جوانان مرکز فعالیت برای چند سال گذشته.

مرکز مدیر Constane وینسنت می گوید: سیاه و سفید جوانان مانند آنها را به طور منظم و هدفمند توسط پلیس در محله بنابراین او پرسید: این دو نوجوان به ماندن و بحث با یک خبرنگار در مورد تجارب خود را.

پسران تنها 13 و 16 و آنها در حال حاضر می دانیم به ترس از پلیس.

“اگر شما هرگز تجربه نژادپرستی شما واقعا نمی تواند آن را درک کنیم” گفت: جوانترین. نه می خواستم به نام چرا که آنها از ترس قلدری برای صحبت کردن.

تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی در سراسر شمال امریکا و حوادثی که منجر به آنها را متزلزل پسران, اما داستان جدید نیست به جامعه خود.

هر چند ضد سیاه نژادپرستی در کبک را می توان به نسل های طرفداران و محققان می گویند یک نقطه عطف در مونترال تاریخچه تغییر راه پلیس در شهر ارتباط برقرار کردن با مردم سیاه و سفید.

یک سری از مقالات روزنامه در اواخر 1980s معرفی مفهوم باندهای خیابانی در مونترال و اسطوره بوده است به برطرف کردن آنها می گویند.

“نوجوانان با تهدید و ارعاب شهر شمالی پایان” خواندن یک تیتر. “تهدید سایه دارای آویزان بیش از مونترال است.”

پلیس در آن زمان گفت: باندهای هنوز وجود ندارد در این شهرستان و نبود یک تهدید واقعی برای امنیت عمومی.

هنوز این اخبار تا به حال یک تاثیر ماندگار محققان می گویند تشویق یک سبک از پلیس که اهداف جوان سیاه مردم و افراد دیگر از رنگ تحت پوشش پیشگیری از جرم و جنایت.

یک سری از مقالات روزنامه در اواخر 1980s بیشتر منتشر شده در Journal de Montréal و لا پرس, پیشنهاد باندهای خیابانی بودند یک تهدید در حال رشد در مونترال حتی اگر پلیس در آن زمان را نگه نمی همان دیدگاه است. (فرستاده شده توسط بنوا Décary-Secours)

وینسنت و دیگران می گویند که تا SPVM (Service de police de la Ville de Montréal) به رسمیت می شناسد این شیوه که منجر افسران خود را به طور نامتناسبی متوقف کردن مردم از رنگ آن را نمی خواهد بود قادر به از بین بردن نژاد پرستی در درون صفوف خود را.

روز چهارشنبه SPVM خود را اعلام کرد نونما خیابان چک, سیاست, پس از گزارش منتشر شده در پاییز گذشته یافت افسران خود را متوقف مردم سیاه و سفید چهار تا پنج برابر بیش از افراد سفید. تحت سیاست جدید افسران در حال حاضر باید پایگاه خود را متوقف می شود در قابل رؤیت حقایق و نه “تبعیض آمیز انگیزه.”

این سیاست جدید در حال حاضر به طور گسترده ای مورد انتقاد است. وینسنت خواستار آن مبهم و گیج کننده است.

“آنها نیاز به گفتن نیست که چه نوع از مشاهده حقایق آنها در حال صحبت کردن در مورد” او گفت:.

توجیه هزینه های پلیس

Benoit Décary-Secours یک محقق در مرکز de recherche sur les inégalités sociales à Montréal (CREMIS) که تحت یکی از شهرستان های بهداشتی تخته منتشر شده برخی از یافته های خود را در مورد 1980s کبک روزنامه پوشش در باندهای در آخرین نسخه از این مجله منتشر شده توسط مرکز.

“آنچه ما متوجه شده ایم این است که برای 30 سال گذشته در کبک ‘باند’ استفاده شده است به عنوان یک نوع قربانی برای توجیه پلیس صرف و فشرده و تهاجمی پلیس از اقلیت های زندگی در مناطق شهری” گفت: Décary-Secours یک همکار فوق دکترا در رشته جامعه شناسی در دانشگاه مونترال.

او در بر داشت که این مفهوم به وجود آمد در زمانی که جوامع سیاه در این شهرستان شد و محکوم کردن نژادپرستی آنها مواجه شده در کبک و جامعه که آن را مرتبط با هر روشن پدیده جرم و جنایت است.

مقالات Décary-Secours بررسی بیشتر منتشر شده در Journal de Montréal و La Presse ارائه باندهای خیابانی به عنوان یک تهدید به تساوی آنها را به گروه از مهاجران هائیتی و جامائیکا و با اشاره به باند خشونت در ایالات متحده است.

Benoit Décary-Secours, یک فوق دکتری جامعه شناسی همکار در Université de Montréal, تحقیق ارتباط بین پوشش رسانه ای از باندهای خیابانی و آزار و پلیس. (فرستاده شده توسط بنوا Décary-Secours)

Décary-Secours نوشت که پوشش رسانه ای “بسیج جمعی ترس از ‘دیگر'” تخمگذار پایه و اساس برای پنهان نژادپرستی گره خورده است به مفهوم باندهای خیابانی.

پلیس گفتمان به زودی تکامل از انکار این پدیده وجود داشته است به گفته پلیس خواهد تمرکز بر پیشگیری از باند برای اطمینان دادن به مردم.

توسط اوایل 2000s تمام سطوح دولت شد, سرمایه گذاری میلیون ها نفر به باند برنامه های پیشگیری در پلیس و اجتماعی کار می کنند. تقریبا هر مونترال پلیس بودجه بین سال های 2004 و سال 2017 (آخرین به SPVM منتشر کرده است) اشاره به “مبارزه علیه باندهای خیابانی” را به عنوان یک اولویت است.

در سال 2007 SPVM افتخار از گذراندن نزدیک به 95,000 ساعت — معادل حدود 4000 روز — گشت “مناطق مربوط به باندهای خیابانی.” که در سال ایجاد شده Éclipse یک تیم از 66 افسران پلیس با تمرکز بر مبارزه با باندهای خیابانی بودجه توسط $92 میلیون دلار از دولت فدرال و 34 میلیون دلار از دولت استانی.

در آن 2012-2014 طرح در دهها های SPVM بستری برخی از شیوه های تیم ملی “می تواند به عنوان تبعیض آمیز است.”

هنگامی که وجود دارد یک گروه از بچه ها در اطراف دبیرستان نزدیکی آنها به نام یک باند خیابان. اما هنگامی که سفید کودکان و نوجوانان در کنار هم قرار گرفتن آنها فقط ” داشتن سرگرم کننده است.”– Constane وینسنت مدیر Maison des jeunes د ریویر-des-چمن زار

Anne-Marie لیوینگستون یک همکار فوق دکترا با دانشگاه هاروارد کانادا برنامه در هاروارد مرکز امور بین المللی انجام مطالعه به دهها جوانان در مونترال Saint-Michel محله در سال 2018 است.

مصاحبه با ده ها تن از افراد جوان که می خواهم متوقف شده توسط پلیس نشان داد آنها بارها و بارها هدف جزئی جرائم مانند دوچرخه سواری در پیاده رو تف و یا پرتاب یک سیگار بر روی زمین است. گشت های پلیس را اغلب در سکوت دایره پارک که در آن کودکان و نوجوانان ایفا کرده است.

“این نوع از غیرکلامی ارعاب شما می توانید تصور کنید که باعث می شود بچه ها احساس نا” گفت: Livingstone.

Montrealer دکتر Anne-Marie لیوینگستون یک همکار فوق دکترا با کانادا برنامه در دانشگاه هاروارد دانشگاه هاروارد در مرکز امور بین المللی کمک کرده و منجر به مطالعه کيفی #MTLSansProfilage که نگاه به دهها توسط پلیس مونترال. (سیدنی ون مورگان/دانشگاه جانز هاپکینز)

لیوینگستون پژوهش نشان داد نوجوانان در Saint-Michel بودند نه بیشتر متخلف از هر بخش دیگر از شهرستان. اما او می گوید که نظارت است القا ترس در افراد جوان رنگ و مؤثر در راه آنها حرکت خود را از طریق محلات و که خدمات آنها به دنبال.

او ترس از باندهای نه تنها توجیه “فشرده تر پلیس بلکه تحت تاثیر کیفیت خدمات اجتماعی” ارائه شده به جوانان است. نوجوانان نگران آنها دیده می شود به عنوان اعضای باندهای خیابانی, نه تنها پلیس بلکه توسط سازمان های خدمت به جوامع خود.

در ریویر-des-چمن زار جوانان, مرکز وینسنت دیده است و شواهد آن است. او گفت: teens درخواست و بحث و گفتگو در مورد نژاد پرستی, چگونه به مقابله با آن و چه در تعاملات پلیس.

“هنگامی که وجود دارد یک گروه از بچه ها در اطراف دبیرستان نزدیکی آنها به نام یک باند خیابان. اما هنگامی که سفید کودکان و نوجوانان در کنار هم قرار گرفتن آنها فقط ‘تفریح'” وینسنت گفت.

Constane وینسنت مدیر Maison des jeunes د ریویر-des-چمن زار می گوید: مردم در محله ها به طور منظم و هدفمند توسط پلیس. (فرستاده شده توسط Constane وینسنت)

SPVM بانک 10000 نام

در بیانیه ای به CBC اخبار SPVM آن گفت: “دیگر سوغات استفاده از اصطلاح “باند خیابان” و عملیات خود را با هدف مهار این نوع از فعالیت های غیر قانونی که قبلا نسبت به چنین باندهای در حال حاضر گسترده تر هدف “مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز.”

“مانند جامعه اطراف آن SPVM به طور مداوم در حال تحول و تطبیق راه خود را از انجام کارهایی” در این بیانیه گفت: با اشاره به جدید خیابان چک, سیاست, به عنوان مثال.

آن را می گوید که سیاست به عنوان یک نتیجه از همکاری با “بسیاری از ethnocultural جوامع مراقبت های بهداشتی سازمان ها و خیابان کارگران است.”

پس از اینکه پلیس به ضرب گلوله کشته و 18 سال Fredy بیانوبا در سال 2008 SPVM استخدام گونه که جامعه شناس متیو Charest به کامپایل داده ها در اقدامات پلیس در Montréal-Nord, محله که در آن نوجوانان و بزرگ شد.

Charest یافت می شود که 30 تا 40 درصد از جوانان سیاه و سفید مردان در Montréal-Nord و Saint-Michel تا به حال هویت خود را چک توسط پلیس نسبت به پنج تا شش درصد برای سفید همسالان.

این SPVM را رد کرد و یافته های خود گفت: وجود نقص در روش.

همان گونه که جامعه شناس نیز کشف SPVM نگهداری یک بانک 10000 نام آن اعتقاد داشت می تواند مرتبط به باندهای خیابانی با وجود این واقعیت است که خدمات پلیس تخمین زده می شود تنها در حدود 500 Montrealers شدند اعضای باند.

زمانی که SPVM ضد باند تلاش ramped تا بین سال های 2001 و 2007 Charest پیدا خیابان چک در مردم افزایش 126 درصدی در Montréal-Nord و 91 درصد در Saint-Michel.

یک نبوت خود انجام

Décary-Secours این CREMIS جامعه شناس گفت: اساطیر از باندهای خیابانی در مونترال شد چیزی از یک نبوت خود انجام است.

به اصطلاح باندهای شد و در نهایت تشکیل, اما آنها نمی نشان دهنده نوع تهدید گسترده سازمان های اجرای قانون در این استان ساخته شده آنها را به او گفت.

دو نوجوان در ریویر-des-چمن زار مرکز جوانان می گویند آنها متزلزل حوادثی که منجر به تظاهرات اخیر ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس. ‘اگر شما هرگز تجربه نژادپرستی شما واقعا نمی تواند آن را درک کنند گفت: 13 ساله. (CBC)

“برچسب است که اغلب بر آنها تحمیل” Décary-Secours گفت. “سپس بعد از آن وجود دارد برخی از جامعه شناسی فرایند که در آن جوانان آگاهانه از این برچسب ها به ما تحمیل کنند و آنها اصلاح آن است.”

او می گوید: افراد جوان او مصاحبه برای پژوهش های خود را اغلب خندید و خصوصیات.

بسیاری از این گروه در کانادا و ایالات متحده به وجود آمد به عنوان یک نتیجه از نژادپرستی مواجه با افراد جوان است.

“آنها احساس نیاز به تشکیل گروه همسالان بر اساس تجربه مشترک از خروج” Décary-Secours گفت.

“هنگامی که ما می بینیم این است که این برچسب که توجیه فشرده پلیس نیست واقعا روشن به هر کسی در این زمینه — از جوانی به پلیس اجتماعی کارگران — من فکر می کنم آن است که یک راه به سوال چه عملکرد پلیس در جامعه ما است.”

نزد یک افسر پلیس فورا القا ترس دو بچه در ریویر-des-چمن زار مرکز جوانان می گویند.

آنها می دانند که نباید آن را که در راه است. آنها می دانند که آنها دوستان شما لازم نیست که همان واکنش.

“پلیس قرار است برای محافظت از ما,” 13 ساله گفت. “نه ما صدمه دیده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *