چگونه بسیاری از آزمایشگاه در هند می توانید تست Coronavirus?

دهلی نو: در پی 31 تایید موارد coronavirus در هند تا کنون اتحادیه وزارت بهداشت و درمان ساخته شده است که عملکردی 52 آزمایشگاه برای آزمایش نمونه در حالی که 57 آزمایشگاه تعیین شده است برای کمک در جمع آوری نمونه برای COVID-19 به منظور افزایش ظرفیت برای تشخیص و تشخیص این بیماری است.

یک مقام رسمی گفت: پس از افزایش در بار غربالگری نمونه از موارد مشکوک و با علائم و سفر به تاریخچه این کشورها را تحت تاثیر قرار, وزارت بهداشت, درمان و تحقیقات ICMR به سفارش 52 آزمایشگاه برای COVID-19 تست در هند.

به عنوان در تاریخ 6 مارس در مجموع 4,058 نمونه از 3,404 افراد آزمایش شده توسط شبکه.

این شامل تست 1,308 نمونه از 654 افراد تخلیه شده از ووهان چین و قرنطینه در ITBP و Manesar اردوگاه و آزمایش دو بار در روز 0 و 14.

پس از آن یکی دیگر از 236 افراد تخلیه شده از ووهان و الماس شاهزاده کشتی ژاپن در فوریه 27 مورد آزمایش قرار گرفتند در روز 0 در حالی که تکرار آزمایش انجام خواهد شد در روز 14.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز جمعه به دنبال سختگیرانه عمل در برابر کسانی که شارژ قیمت های متورم به صورت ماسک صورت.

در طول یک جلسه بررسی در coronavirus شیوع او با تاکید بر اهمیت متحده نگه داشتن قرنطینه امکانات جداسازی بخش و آزمایشگاه تست در فعال آمادگی.

در آندرا پرادش آزمایشگاه سری Venkateswara موسسه علوم پزشکی در تیروپاتی آندرا کالج پزشکی در ویساکاپاتنام و GMC آنانتاپور ساخته شده اند عملیاتی در حالی که در آسام labs در Gauhati کالج پزشکی در گواتی و منطقه ای پزشکی و مرکز تحقیقات دیبروگره فعال شده اند.

در دهلی نو تاسیسات آزمایش نمونه در دسترس ساخته شده در AIIMS و مرکز ملی کنترل بیماری ها در حالی که در گجرات از امکانات موجود در ضربه فیلم های پورنو کار کالج پزشکی در احمدآباد و M. P. شاه دولت کالج پزشکی در جمنگر.

همچنین امکانات تست شده عملیاتی در دولت کالج پزشکی هلدونی در Uttarakhand و موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای و IPGMER در Kolkata, West Bengal, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im