چگونه محافظه کار به رهبری امیدوار خواهد آدرس ما رسوایی اگر آنها برنده

نمایندگان مجلس محافظه کار روز جمعه گفت حزب خود را نمی خواهند به پایین آوردن دولت بیش از آخرین اخلاق رسوایی ensnaring نخست وزیر جاستین ترودو.

اندرو Scheer, حزب رهبر فعلی است در هفته های آخر خود را در این کار است.

اعضای حزب محافظه کار در حال حاضر رای گیری خود را برای جایگزینی با برنده اعلام می شود در اواخر ماه اوت.

در ضمن این موضوع است و نه دور.

اخلاق کمیسر نامیده شده است در برای دیدن اگر ترودو را شکست جنگ از منافع قانون در اعطای یک میلیون دلاری قرارداد به ما صدقه داده ترودو دیرینه روابط خانوادگی به سازمان است.

کمیساریای نیز خواسته به پروب وزیر دارایی لایحه Morneau وابستگی خود به عنوان یک وزیر را دختران با این نسخهها کار برای ما موسسه خیریه.

هر دو دولت لیبرال و گفت ما هیچ ارتباط مستقیم بین اعطای قرارداد برای اجرای 900 میلیون دلار کانادا خدمات دانشجویی گرانت برنامه و سازمان اتصالات به Trudeaus.

محافظه کاران می گویند آیات است که ترودو اعضای خانواده پرداخت شده است توسط ما برای صحبت کردن درگیری در گذشته افزایش جدی بودن این موضوع است. این حزب می گوید: پلیس باید بررسی برای تقلب ممکن است. ترودو خود را هرگز پرداخت می شود.

سازمان دیده بان | مخالفان خواستار تحقیقات جنایی:

مخالفان خواستار RCMP به بررسی اعطای زیادی فدرال قرارداد به ما موسسه خیریه بعد از جاستین ترودو مادر و برادر شده بود پرداخت شده توسط این گروه برای حضور در. و آن را نشان داد وزیر دارایی همچنین دارای لینک های خانواده به این گروه است. 3:00

هر دو اخلاق و تحقیقات جنایی زمان می برد.

این تحقیقات توسط اخلاق کمیسر به SNC-Lavalin امر درخواست شده بود در ماه فوریه 2019 و تکمیل شده در ماه اوت آن سال.

سنا هزینه های رسوایی اولین شکست در سال 2012 و از آن زمان دو سال برای اتهامات مربوط به تقلب به سطح در این مورد. سابق محافظه کار سناتور مایک دافی بود تبرئه شد در همه آنها در مارس 2016.

با توجه به این که مخالفت محافظه کاران را به یک رئیس جدید به عنوان ما داستان به احتمال زیاد همچنان به دید, چگونه شیر را به دنبال جایگزینی برای ادامه دهید ؟

کانادا مطبوعات خواسته تمام چهار رهبری نامزدها چگونه آنها را در مقابله با رسوایی.

Leslyn لوئیس: کاناداییها باید رای ترودو کردن

تورنتو وکیل گفت: اخلاق کمیسر ثابت کرده است خود را قادر به در گذشته از رسیدن به پایین از ترودو رسوایی و او اعتماد او را به انجام این کار در اینجا به عنوان به خوبی.

“مشکل این است که هر زمان اخلاق کمیسر ثابت می کند ترودو را شکسته و قوانین او فقط ماندن و حرکت,” لوییس در بیانیه ای گفت.

“تنها راه برای نگه جاستین ترودو پاسخگو است برای رای دهندگان به رای دادن او را. من مشتاقانه منتظر پیشرو اتهام و جایگزین کردن او با صادقانه و اخلاقی دولت است.”

لوئیس ندارد یک کرسی در مجلس عوام. اگر او برنده رهبری او را مجبور به تعیین کسی به مجلس رهبر تا زمانی که او می تواند انتخاب کنید.

نامزد Leslyn لوئیس تراست فدرال اخلاق کمیسر اما می گوید نخست وزیر جاستین ترودو نیست اذعان کرد زمانی که او را شکسته و قوانین است. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

پیتر مککی: تقویت قدرت از اخلاق کمیسر

مککی را Nazanin Afshin-Jam, یک فعال حقوق بشر است صحبت ما در حوادث. مبارزات انتخاباتی خود گفت که او هرگز پول گرفته شده از سازمان است.

در یک مصاحبه مککی گفت: ما در بحث پرسش مورد نیاز برای گسترش و تقویت قدرت اخلاق کمیسر بنابراین اگر پیدا کردن یک سیاستمدار شکست جنگ از منافع آنها در واقع می تواند جریمه.

او همچنین پیشنهاد کرد که یک قوی تر اخلاق صفحه نمایش ممکن است مورد نیاز برای هر کس این است که نخست وزیر به اطمینان حاصل شود می تواند وجود دارد هیچ تاری از خطوط بین یک نخست وزیر در زندگی خصوصی و عمومی ،

در ضمن مککی سابق وزیر دادگستری گفت: او فکر می کند یک پرونده جنایی به ما قرارداد می تواند موجه در بخش 122 از این قانون را پوشش می دهد که نقض اعتماد مربوط به مقامات دولتی.

هدف از این بخش این است که برای اطمینان از مقامات دولتی نه سوء استفاده از قدرت خود و یا دفتر خود مککی گفت.

بودن در اتاق کابینه هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود و دانستن خانواده خود ارتباط برای ما بسیار جدی است چیزی مککی گفت.

“ضروری است ما در حفظ اعتماد به نفس در, دارندگان,” او گفت:. “این تضعیف آن است.”

حزب محافظه کار کانادا به رهبری نامزد و وزیر دادگستری سابق پیتر مک کی می گوید: یک حرکت از عدم اعتماد به نفس در دولت لیبرال نیست که ساده میان سلامت عمومی و بحران اقتصادی است. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

در حالی که این نوع از مسئله ای است که می تواند منجر به یک حرکت غیر اعتماد به نفس در دولت لیبرال آن را که ساده مککی گفت.

“ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از تصویر بزرگتر اینجا است که اقتصادی و بحران بهداشتی است که هنوز هم با شدت گرفتن به عنوان یک نتیجه از COVID-19” او گفت:.

“این است که به تضعیف شدت نخست وزیر مشروعیت و توانایی حکومت در طول این دوره است.”

مک کی همچنین یک کرسی در مجلس عوام. چه اهرم مجلس قدرت او ممکن است بخواهید کشیده خواهد باید انجام شود توسط شخص دیگری.

ارین اوتول: پلیس باید بررسی

اوتول پیشنهاد کرده است رسوایی به ارمغان می آورد با آن خطر سقوط کرد.

هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود خواسته بود که آیا او به دنبال سرنگونی دولت بیش از آن سخنگوی نیست به طور مستقیم در پاسخ به این سوال تکرار تنها که آنها فکر می کنم شانس سقوط انتخابات هستند بالاتر است.

O’toole, پشتیبانی از حزب او تماس برای تحقیقات جنایی. در یک ایمیل مبارزات انتخاباتی سخنگوی ملانی Paradis گفت: با توجه به این که اوتول در حال حاضر دارای یک کرسی در مجلس عوام او آماده خواهد بود در ترودو در مورد این موضوع از “یک روز.”

“به عنوان رهبر ارین خواهد ایستاد تا برای کانادایی ها و رسیدن به پایین از این فساد,” او گفت:. مبارزات انتخاباتی خود نمی گویند که چگونه او را به انجام این کار است.

MP ارین o’toole, صحبت کرده است, در ما, رویداد, اما مبارزات انتخاباتی خود می گوید: او پرداخت نشده بود به انجام این کار. محافظه کار رهبری نامزد حمایت از حزب خود را در تماس با پلیس برای بررسی اختلاف است. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات)

اوتول کودکان نیز حضور داشتند ما حوادث و او صحبت کرده است در یک در ، مبارزات انتخاباتی خود گفت که خانواده اش هرگز از لحاظ مالی بهره مند از ما.

نهایی, نامزد, Derek اسلون — که هم نشسته MP — بازگشت نیست دو درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه که او را برای رسیدگی به این موضوع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *