چگونه می تواند مسافران فرار از ویروس ؟ استفاده از ماسک های دست عفونی – Año

“ما واقعا نیاز به اقدامات پیشگیرانه’ می گوید وزیر کشور ادواردو Año

منتشر شده 12:45 PM, مارس 10 سال 2020

به روز شده در 12:45 بعد از ظهر, مارس 10 سال 2020

'SOCIAL DISTANCING.' A day in the life of Metro Manila train commuters. File photo by Mick Basa

‘اجتماعی فاصله.’ یک روز در زندگی از مترو مانیل مسافران قطار. فایل عکس میک Basa

مانیل فیلیپین – با گزینه های حمل و نقل معمولا ترکیدن در درزهای چگونه می توانید مسافران فرار از coronavirus با تجویز “اجتماعی فاصله”?

با توجه به وزارت کشور و دولت های محلی (DILG) وزیر ادواردو Año آنها باید حداقل پوشیدن ماسک و استفاده از دست عفونی.

“ما واقعا نیاز به اقدامات پیشگیرانه: به پوشیدن ماسک صورت و به دست عفونی در محل در entance و خروجی” Año گفت: در مصاحبه با خبرنگاران در روز سه شنبه 10 آوریل پس از دیدار با مترو مانیل شهرداران تشکیل به عنوان Metro Manila شورای.

Año گفت: شهرداران باید برای توافق بر سر این که چگونه این امر می تواند اجرا شود. او افزود که اگر این اقدامات کافی نیست دولت محلی واحد باید با توسل به “ویژه اقدامات پیشگیرانه.” او نداد.

در صبح روز سه شنبه Año دستور مترو مانیل مقامات محلی و پلیس به نوار آموزان از ماندن در فضاهای عمومی. شب قبل رئیس جمهور رودریگو Duterte دستور تعلیق از کلاس ها در مترو مانیل در تمام سطوح در مدارس دولتی و خصوصی از ماه مارس 10 تا 14.

این ویروس نیز آلوده کرده است حداقل 24 نفر در کشور فیلیپین قرار داده و صدها نفر دیگر تحت بررسی است. تایید موارد شامل یک مرگ – چینی توریستی که از ووهان در چین, کانون شیوع – اول مرگ و میر به ثبت در خارج از چین است.

در سراسر جهان مرگ و میر بیش از حد 3,800 در حالی که بیش از 109,000 مردم آلوده شده اند در بیش از 100 کشور جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de