چگونه یک افشا و خنثی COVID-19 ویدئو, نگهداری, پخش كردن, پس از Facebook و YouTube در زمان آن را

اگر چه غول رسانه های اجتماعی مانند Facebook و YouTube را تا حد زیادی حذف افشا فیلم مستند در مورد COVID-19 همه گیر از سیستم عامل خود را کپی و تغییرات تصویری هنوز هم در جایگزین سایت های رسانه های اجتماعی که در آن صدها هزار نفر از مردم در حال تماشای آنها.

و لینک به مطلب که حفظ ظاهر در جریان اصلی سیستم عامل است.

Plandemic است 26 دقیقه ویدئو در اصل تبلیغ به عنوان یک شکل به معنای بخشی از یک دیگر مستند پر از غلط و گمراه کننده ادعا می کند در مورد کوروناویروس از جمله در مورد چگونه مردم می توانند از خود محافظت کنند.

این تصویری آب گرفتگی سیستم عامل رسانه های اجتماعی در هفته اول ماه مارس. به گزارش نیویورک تایمزآن مشاهده شد بیش از هشت میلیون بار در سراسر سیستم عامل

نسخه اصلی حذف شده است, از Facebook, YouTube و Vimeo در فشار خود را برای سرکوب نادرست یا گمراه کننده اطلاعات مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. Facebook گفت: برخی از این فیلم مستند ادعا می کند می تواند باعث “قریب الوقوع آسیب” و یوتیوب اشاره کرد “پزشکی بی اساس تشخیصی مشاوره.”

با اینحال, کلیپ ها و نسخه اصلاح شده از این مستند را دوباره در سایت. Facebook دارای برچسب آنها را غلط و مرتبط با واقعیت چک توسط سازمان های خبری جزئیات طیف وسیعی از مشکلات از جمله ارتقاء آن از تئوری های توطئه و نادرست اطلاعات پزشکی است.

پیچیده از این تلاش است این واقعیت است که Plandemic آسان است برای پیدا کردن در وب سایت های شناخته شده به عنوان alt-tech سیستم عامل که بسیاری از موقعیت خود را به عنوان جایگزین به محبوب اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی و به طرفداران سانسور و آزادی بیان.

این سیستم عامل رسانه های اجتماعی اغلب به عنوان یک مخزن برای محتوا است که با آن پرچم و برداشته شده از سایت های بزرگ مانند Facebook و YouTube به عنوان مورد با همه گیر و لینک به محتوا در alt-tech سیستم عامل اغلب راه خود را به عقب بر روی جریان اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

بنابراین با وجود تلاش های جریان اصلی سایت برای سرکوب آنچه را به آنها تلقی محتوای مضر alt-tech سیستم عامل کمک به نگه داشتن آن در گردش.

Mikovits پیاده روی با Mikki ویلیس فیلمساز که ایجاد Plandemic در این هنوز هم از این ویدئو. (تصویر/بالا بردن)

یک چنین alt-tech سایت BitChute تصویری-پلت فرم های ثبت شده در انگلستان است که شبیه به یوتیوب اجازه می دهد مردم را به نظر و رای ارسال شده ویدئوها. این نشان می دهد که بیش از 1,770 نتیجه جستجو برای عبارت “Plandemic.” بالا نتیجه به نظر می رسد دوباره پست اصلی Plandemic درآورد و آن را به حال بیش از 1.6 میلیون بازدید از چهارشنبه.

وجود دارد حدود ده alt-tech سیستم عامل در عمل برخی بر اساس blockchain فن آوری است که اجازه می دهد تا آنها را به مشتری جلب کردن خود را غیر متمرکز طبیعت است.

آن را نمی ممکن است به بررسی کنید که چگونه بسیاری از کاربران و بازدید کنندگان هر کدام از این اما برخی ادعا می کنند که قابل ملاحظه جوامع است.

توییتر-جایگزین دروغ گفتن برای مثال است که مورد علاقه راست می گوید آن را به حال حداقل یک میلیون کاربر ثبت شده در سال گذشته است.

BitChute به تازگی در توئیتر خود نوشت که آن را به حال 20 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در ماه آوریل است.

‘سانسور معکوس’

Zarine Kharazian, دستیار سردبیر در شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی آزمایشگاه تحقیقاتی در واشنگتن است که مطالعات دروغ و چگونه آن را تحت تاثیر هنجارهای دموکراتیک, می گوید در مورد Plandemicاین فیلمساز به نظر می رسید به پیش بینی تصویری خواهد بود downranked و یا حذف شده از سیستم عامل ها — اولیه پست های تصویری پیش بینی شده است.

در همان زمان او گفت: نسخه شروع به بهار در تصویری جایگزین سیستم عامل است.

هنگامی که تصویری بود پرچم و خارج از جریان اصلی سایت های رسانه های اجتماعی و لینک به این ویدئو در alt-tech سیستم عامل نشان داد در Twitter و Facebook.

“که چگونه تصویری است که مرتب کردن بر اساس زنده ماندن حتی به عنوان سیستم عامل اصلی با کنترل است که آنها سعی در حذف و جمع و جور کردن آن,” او گفت:.

“من فکر می کنم تناقض آنچه اتفاق می افتد شده است با Plandemic تصویری است از یک نوع سانسور نافرجام است. آن را به نام … به Streisand اثر است.”

در سال 2003 افسانه ای سرگرم کننده Barbra Streisand شکایت کرد به یک عکس از صفحه اصلی حذف شده از اینترنت که منجر به یک دور تعداد بیشتری از مردم از دیدن این عکس به دلیل تبلیغات در اطراف دعوی در دادگاه.

در مورد Plandemic, Kharazian می گوید افرادی که کنجکاو در مورد این ویدئو ممکن است جذب آن در حال حاضر-تابو وضعیت و رفتن به دنبال آن است.

“به موازات آن … هاردکور مؤمنان خشم توسط این واقعیت است که این ویدئو حذف شده است. به طوری که آنها خود را افزایش دهد نوع فشار برای دریافت ویدیو در مقابل بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

“آن دو چیز با هم باعث می شود تا هر یک محتوا اعتدال تلاش در هر یک پلت فرم خود را متوقف کند توطئه گسترش هنگامی که توطئه ویروسی رفته است.”

سیستم عامل مشتری جلب کردن آزادی بیان

وقتی پرسیده شد که در مورد Plandemic باقی مانده در BitChute پلت فرم این شرکت نوشت: در یک ایمیل “وجود دارد در حال حاضر قانونی که مکان مناسب محدودیت در گفتار مانند اجازه می دهد نه تحریک به خشونت و ما به دنبال آن به طور کامل.

“گوگل و Facebook سانسور از ایده های غلط و ضد تولیدی. پنهان کردن از ایده های بد حتی آنهایی که تنها باعث می شود جامعه بیشتر در معرض اشتباهات خطرناک و نقض بر مردم جهانی حقوق بشر به آزادی بیان است.”

سازمان دیده بان | چگونه Plandemic و دیگر افشا و خنثی محتوای نگه می دارد پخش:

تصویری جدید به نام ‘Plandemic’ پر است از ادعاهای دروغین در مورد COVID-19 اما متوقف نشده آن از گسترش آنلاین. یک کارشناس توضیح می دهد که چگونه ‘Plandemic’ و دیگر تئوری های توطئه محبوب. 7:47

مدیران DTube یکی دیگر از ویدئو های alt-tech پلت فرم ناشناس هستند اما یکی از کسانی که شناسایی به عنوان “heimindanger” در پاسخ به CBC سوال در مورد اختلاف دیگر پلت فرم که در آن DTube جامعه میزبان یک فروم.

“من چیزی برای گفتن در مورد این فیلم من را تماشا نیست آنها را, اما من آنها را دیده گردش. هر نوع محتوا مجاز است در DTube. اگر چیزی حذف می شود در [YouTube] سپس اغلب این همان مطالب را دوباره آپلود تصویری جایگزین و راه حل مانند ماست.”

این مدیر در ادامه می گویند که کاربران باید توانایی upvote یا downvote محتوا. محتوا است که upvoted در نظر گرفته شده است محبوب و نشان داده شده است به کاربران بیشتر.

“بنابراین هر کسی می تواند خود را به وظیفه عمومی برای محدود کردن آسیب’. هیچ یک کنترل آنچه که آزادی بیان یا چیزی است که آسیب رساندن به آن همه رای بر اساس” مدیر گفت.

Matthew Johnson, مدیر آموزش و پرورش برای رسانه فراست, کانادایی, غیر انتفاعی است که به ترویج دیجیتال و سواد رسانه ای می گوید: در برخی موارد alt-tech سیستم عامل در حال راه اندازی به طور خاص برای میزبانی محتوا است که می شود در نظر گرفته شود در جای دیگر.

“گاهی اوقات این ایجاد شده توسط توطئه گروه های نفرت گروه سلامت اطلاعات غلط گروه به عنوان یک پناهگاه. و گاهی اوقات آن را فقط که یکی از این سیستم عامل ممکن است یک بی بند و مداخله نگرش به محتوا اعتدال” گفت: جانسون.

سازمان دیده بان | رد کردن COVID-19 ایمنی کلاهبرداری:

اطلاعات غلط در مورد به اصطلاح درمان معجزه برای COVID-19 پخش آنلاین. شما واقعا می تواند خرید راه خود را به بهتر سیستم ایمنی بدن? ما از یک متخصص: UBC استاد برنی گرت که مطالعات فریب در بهداشت و درمان از جمله طب جایگزین. 5:27

به دلیل همه گیر سیستم عامل ها با تکیه بیشتر بر روی خودکار محتوای اعتدال به جای انسان اعتدال جانسون می گوید که می تواند برخی از اثرات منفی.

“در برخی از موارد وجود دارد افزایش نرخ مثبت کاذب که واقعا … نکنه عمومی شهرت محتوای اعتدال از آنجا که شما در حال دیدن چیزهایی که در حال گرفتن است که نباید گرفته شده,” او گفت:.

در ماه مارس برای مثال پس از یک فوران شکایت که پست های مشروع از سایت های خبری و حتی مقامات کانادا — که مسدود Facebook سرزنش خود سیستم ضد اسپم و در نهایت ثابت مشکل است.

با وجود این محدودیت ها از اعتدال آن مهم است سعی کنید به حذف Plandemic از سیستم عامل چرا که مردم کمتر احتمال دارد به تلو تلو خوردن در سراسر آن جانسون گفت.

“است که به ویژه مهم در مکان هایی مانند یوتیوب که در آن به عنوان مثال 70 درصد از نمایش ها نمی آیند چون کسی است که به دنبال کسی که مردم در حال تماشای چه بود به آنها توصیه می شود توسط یوتیوب الگوریتم,” او گفت:.

“بنابراین در حال حاضر در حال حرکت آن کسانی که سیستم عامل یک پیروزی است. آن را در حال حرکت به دور از چشم های عمومی.”

چگونه سیستم عامل در حال از بین بردن محتوا

بزرگ سیستم عامل باید تلاشهای خود را به پرچم گمراه کننده و یا به طور بالقوه خطرناک COVID-19 محتوا با درجات مختلفی از موفقیت با توجه به فیلیپ M. Howard, مدیر آکسفورد اینترنتی موسسه در دانشگاه آکسفورد.

موسسه انجام یک مطالعه از چه مقدار اطلاعات غلط باقی مانده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی پس از اولیه پست افشا و خنثی شد توسط واقعیت-چکرز.

“دو سوم از داستان است که ما در توییتر هنوز هم وجود دارد یک هفته بعد” هوارد گفت: در حالی که در Facebook حدود 24 درصد از پست های باقی مانده بر روی پلت فرم بدون برچسب های هشدار دهنده.

در یک مطالعه جداگانهاین گروه نگاه در چه نوع از اطلاعات فرد به طور متوسط می شود زمانی که آنها جستجو یوتیوب برای اطلاعات سلامت در COVID-19.

“ما دریافتیم که فرد به طور متوسط در جستجوی اطلاعات سلامت در یوتیوب پیدا کند آشغال. آنها معمولا پیدا کردن چیزهای آماده شده توسط حرفه ای, اخبار سازمان های,” او گفت:.

“شما باید به جستجو بسیار سخت در یوتیوب برای پیدا کردن بسیاری از توطئه مطالب در مورد COVID.”

اما هوارد گفت: کسانی که به دنبال این مطالب به ناچار برای پیدا کردن آن در جای دیگر و یا ساخت خود سیستم عامل.

“آن را همتراز برای دوره زمانی که رسانه های اجتماعی شرکت تلاش می کند تا مدیریت از دیدگاه های افراطی و فشار آنها را از پلت فرم. کسانی که افراط گرایان جای دیگری می خواهد به سعی کنید به ساخت فن آوری های خود را و نگه دارید تا مکالمات خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de