ایالات متحده بدهی خانوار یک رکورد جدید در سه ماهه آخر 2019 در بانک فدرال رزرو نیویورک گفت: در یک گزارش (pdf) در جمعه صعود به قله تاریخی از $14.1 تریلیون.

مجموع بدهی خانوار توازن رشد $601 میلیارد دلار در سال 2019 است که بزرگترین افزایش سالانه از سال 2007 در حدود زمان شروع بحران مالی جهانی.

با توجه به توجه داشته باشید از اقتصاددانان در نیویورک تغذیه بخش عمده ای از این بدهی ها به رقم رانده شده توسط یک افزایش بزرگ در بدهی وام مسکن مانده که افزایش $433 میلیارد سال گذشته است.

توازن وام افزایش یافت $120 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم به $9.56 تریلیون دلار گزارش یافت در حالی که وام مسکن originations افزایش به $752 میلیارد دلار در همان دوره است.

وام دانشجویی توازن رشد 10 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سرعت کندتر در مقایسه با زمانی که به پنج سال پیش.

“وام خودرو و کارت اعتباری توازن هر دو افزایش سریع $57 میلیارد دلار در سال گذشته در حالی که وام دانشجویی توازن صعود با یک خاموش $51 میلیارد و زیر $114 میلیارد دلار افزایش ثبت شده در سال 2013—سریعترین سرعت رشد را برای این مجموعه گفت:” توجه داشته باشید به طور مشترک نوشته شده توسط فدرال نیویورک کارکنان اندرو Haughwout, Donghoon Lee Anaa دانشجو و Wilbert van der Klaauw.

کارت های اعتباری هستند که رایج ترین نوع از اعتبار مصرف کننده با توجه به توجه داشته باشید با بیش از 60 درصد از مردم با یک گزارش اعتباری در اختیار داشتن حداقل یک حساب کارت اعتباری.

“با توجه به شيوع کارت های اعتباری این است که شاید تعجب آور نیست که کارت های اعتباری در حال حاضر رایج ترین راه برای بزرگسالان جوان به شیب پا خود را به اعتبار استفاده از” کوارتت از اقتصاددانان اشاره کرد.

این گزارش نشان می دهد که نه تنها بدهی کارت اعتباری برای اولین بار وام touchpoint برای افراد جوان است و همچنین بدهی خودرو به شدت در ارتباط با کوتاهی های جدی—معنی 90-به همراه روز از پرداخت های از دست رفته—برای کسانی که 18-29.

Epoch Times Photo
انتقال به کوتاهی های جدی برای کارت های اعتباری توسط سن (منبع: نیویورک تغذیه اعتبار مصرف کننده پانل/Equifax)

“این داده ها همچنین نشان می دهد که انتقال به بزهکاری در میان کارت اعتباری وام گیرندگان باید به طور پیوسته افزایش یافته است از سال 2016 به ویژه در میان جوان وام” Van Der Klaauw به رویترز گفت در بیانیه ای.

فدرال نیویورک اقتصاددانان گفت: افزایش تخلفات در میان وام گیرندگان در 20s و 30s می تواند مربوط به سطح بالایی از بدهی وام دانشجویی که می تواند آن را دشوار برای مصرف کنندگان به پرداخت هزینه صورتحساب خود را.

“زمانی که اقتصاد قوی است که شما به طور معمول انتظار نیست مگر اینکه آنها تغییر وام استانداردهای” Van Der Klaauw در مصاحبه ای گفت:. “این نیز می تواند باشد که اقتصاد بسیار قوی به طور کلی وجود دارد اما برخی از زیر گروه ها و شاید افراد جوان به ویژه که با بهره گیری به عنوان بسیاری از آن است.”

به عنوان Dec. 31 2019, 4.7 درصد از بدهی در برخی از صحنه های کوتاهی از این گزارش در بر داشت در حالی که در اطراف 202,000 مصرف کنندگان در حال ورشکستگی نماد اضافه شده به گزارش های اعتباری خود را در سه ماهه چهارم.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su