مجلس نمایندگان اکثریت رای به نفع قانون است که به منظور ایجاد یک موزه ملی اسمیتسونیان آمریکا لاتین در واشنگتن است.

این لایحه دو حزبی معرفی شد در خانه توسط مظنونان حمله به دانشگاه خوزه سرانو (D-n. y.) و هرد (R-تگزاس). این قانون به دست آورد حمایت از 295 شرکت حامیان مالی قبل از آن رای دادند.

“پس از نزدیک به 20 سال از کار موزه ملی آمریکا لاتین عمل شد و در نهایت در نظر گرفته و به تصویب قریب به اتفاق دو حزبی حمایت” گفت: Serrano, ریاست کنگره اسپانیایی انجمن و مدیر ارشد حامی این لایحه است.

جدید اسمیتسونیان خواهد بود ساخته شده در بازار ملی. ساخت و ساز پیش بینی شده است به هزینه 700 میلیون دلار که نیمی از آن خواهد شد نیاز به جمع آوری می شود و توسط هیئت امنا از طریق اعانه نیم دیگر خواهد شد اختصاص داده شده توسط دولت فدرال است.

هرد گفت که تقریبا 60 میلیون لاتین آمریکایی ها تماس ایالات متحده خانه خود را و که این تعداد تنها در حال افزایش است.

“به طور کامل درک تاریخ آمریکا ما را به درک تمام تاریخ ما است. با ما اقدامات امروز ما یک گام نزدیک تر به حفاری داستان, تاریخ و فرهنگ آمریکای لاتین در بازار ملی گفت:” هرد در یک بیانیه است.

“این طولانی سر رسیده قانون را جشن می گیرند سهم نسل از Latinos اذعان به این حقیقت که Latino تاریخ تاریخ آمریکا” گفت: مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.).

رهبر اکثریت Steny D. Hoyer (D-Md.) همچنین تحسین عبور از هر دو حزب شد.

“Latinos شده اند و کمک به ساخت آمریکا تاریخ گذشته 500 سال است. مهم این است که ما می دانیم این تنوع در کشور ما و جشن لاتین, هنر, فرهنگ, تاریخ و کمک به زندگی ملی ما با یک موزه در موسسه اسمیتسونیان در بازار ملی” گفت: Hoyer.

کنگره اسپانیایی انجمن رئیس Joaquin کاسترو (D-تگزاس) گفت: این موزه حیاتی خواهد بود در گفتن ملت “Latino داستان است.”

“از اولین ورود اسپانیایی زبان مهاجران در آنچه که امروز فلوریدا و جنوب غربی آمریکا به کارگران ضروری نگه داشتن امریکا تغذیه و در حال اجرا در طول این COVID-19 گیر لاتینی ها به مرکزی موضوع در تار و پود ملت ما” گفت: کاسترو.

در آن زمان تلاش آغاز شد که در سال 2003 توسط طرفداران و اعضای کنگره برای دیدن H. R. 2420 موزه ملی آمریکا لاتین قانون به تصویب رسید در خانه اولین قدم برای دیدن آن را تبدیل به یک قانون است. “در حال حاضر ما تماس بگیرید همکاران ما در مجلس سنا به دنبال خانه سرب و پایان کار توسط بلافاصله با توجه به H. R. 2420” گفت: سرانو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de