واشنگتن—ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان رای خواهد داد این هفته در یک جارو لایحه حمایت سازمان یافته کارگری که معکوس به اصطلاح راست-به-کار قوانین در 27 کشور و نیاز به غیر اتحادیه کارگران در اتحادیه حرفه ای به پرداخت حق عضویت اتحادیه به عنوان یک وضعیت اشتغال است.

کار مربوط به مسائل پرداخته شده است با توجه به تازگی به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری مانورهای رندانه برای حمایت اولیه در فصل پیوستن به اعتصاب کارگران در اعتصاب خطوط.

قانونگذاران دموکرات می گویند قانون است که به شدت مخالف توسط گروه های کسب و کار مانند آمریکا اتاق بازرگانی مورد نیاز است برای کمک به کارگران است.

علامت مخلوط رئيس جمهور از ملی حق کار کمیته که مقر آن در اسپرینگفیلد, ویرجینیا, را محکوم کرد, اندازه که او به عنوان “وحشتناک.”

“این کار در لیست آرزوی رفتن به سال 1958” مخلوط گفت: بار عصر.

“من AFL-CIO در کلمه خود را زمانی که آنها گفت: این یک محک برای به دست آوردن حمایت های مالی است.”

اما این لایحه را به هواداران گفت: از آن دیر شده است.

“در حالی که اقتصاد در حال کار بسیار خوبی برای ثروتمند به خوبی متصل شده و شرکت های بزرگ—آن را راکد برای هر کس دیگری” خانه آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس کمیته بابی اسکات (D-Va.) گفت: در یک بیانیه مشترک با ایالت پتی موری (D-شستشو.).

“از سال 1980 تا 2014 دستمزد برای پایین نیمی از درآمد رشد یک درصد در حالی که دستمزد بالای یک درصد از حقوق بگیران رشد 205 درصد است.

“این نابرابری رکود و بی ثباتی برای بسیاری است نه یک محصول طبیعی از عملکرد اقتصاد آن است که نتیجه سیاست های انتخاب است که باید کارگران محروم از قدرت به هم ایستاده و مقرون به صرفه برای عادلانه تر و دستمزد و مزایا و شرایط کار.”

انتظار قانون شناخته شده به عنوان H. R. 2474 پیشنهاد “حفاظت از حق سازماندهی عمل” را به کف خانه Feb. 6 برای رای مریل Saez معاون مدیر ارتباطات برای خانه رهبر اکثریت Steny Hoyer (D-Md.), گفت: بار عصر.

اندازه گیری خواهد اصلاح ملی روابط کار, قانون لغو متحده ” حق-به-کار بر علیه قوانین مجبور unionization grant جمعی-چانه زنی حقوق به کارگران که در حال حاضر نمی باید آنها تحمیل مجازات جدید در شرکت های نقض قوانین کار و تضعیف دیوان عالی کشور نقطه عطفی 2018 حاکم در Janus v. AFSCME که انداخت آچار چگونه در تعاونی های تامین مالی عملیات خود را.

در این تصمیم دادگاه عالی برگزار می شود, در میان چیزهای دیگر که کارگران باید یک قانون اساسی حفاظت شده حق حاضر به پیوستن یا حمایت مالی از اتحادیه. دادگاه همچنین به استفاده از کلمات دادگستری ساموئل Alito که قانع کننده غیر اتحادیه کارگران به چنگال بیش اتحادیه غرامت به عنوان یک اشتغال وضعیت “نقض حقوق آزادی بیان از nonmembers قانع کننده آنها را به حمایت مالی خصوصی سخنرانی در مورد مسائل قابل توجهی را با خود بردند.”

این Teamsters اتحادیه به نام ادم حاکم “حمله به مردم کار” هماهنگ شده “ضد اتحادیه وکلا و میلیاردرهای.” این اتحادیه اخیرا در توصیف این حکم به عنوان “تلاش برای تضعیف توانایی کارگران بخش عمومی به هم پیوستن و مذاکره برای پرداخت بهتر و مزایای این کار است.”

“در حالی که ما هنوز هم بر این باورند که دادگاه عالی نادرست حکومت در این مورد و باید آن را لغو بلافاصله Teamsters مفتخریم از چه محلی ما اتحادیه های کارگری پاسخ داد:” Teamsters کلی جمهور جیم Hoffa گفت: در ژوئن 2019.

9 مدار را به اتحادیه های برنده شدن در ماه دسامبر زمانی که آن حکم داد که دولت کارگری مجبور به بازپرداخت به اصطلاح هزینه های آژانس به کارمندان دولتی که مجبور به پرداخت آنها را قبل از دیوان عالی کشور زده چنین اجباری حق عضویت به عنوان قانون اساسی در Janus تصمیم به عنوان Epoch Times گزارش شده است.

به عنوان عضویت در اتحادیه همچنان یک سال طولانی اسلاید فعلی اقتصاد قوی و سازمان یافته کار است که به دنبال راه هایی برای بازیابی از دست زمین و H. R. 2474 خواهد پیاده سازی تغییرات مختلف است که آن را آسان تر برای اتحادیه های کارگری به سازماندهی و جذب اعضای جدید.

این امر اجازه اصطلاح کارت-بررسی انتخابات است که خلاص شدن از راز انتخابات هنگامی که یک محل کار در نظر می گیرد که آیا برای داشتن اتحادیه. این امر همچنین به کارفرمایان ارائه اتحادیه سازمان با کارکنان اطلاعات مانند ساعات کار و اطلاعات تماس.

این قانون است که شبیه به کالیفرنیا AB5 یک expansively pro-اتحادیه لایحه که در اثر این سال است. دولت قانون تحت فشار قرار دادند توسط کارگران سازمان یافته برای سرکوب سخت به داشتن اتحادیه به اصطلاح فرفره اقتصاد ارائه شده توسط كانون مستقل و شرکت های مانند Uber و Lyft. نویسندگان شکایت آنها شده است از پرتاب از کار به عنوان یک نتیجه از قانون قرار می دهد که فشار بر آنها برای پیوستن به اتحادیه های کارگری با محدود کردن آنها به 35 نوشته شده مطالب ارسالی در هر سال است. چندین چالش های قانونی به AB5 در حال کار راه خود را از طریق دادگاه ها.

ملی حق کار کمیته مخلوط گفت: H. R. 2474 باید به راحتی عبور دموکرات-کنترل خانه اما نه جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

این لایحه بسته بندی شده با سازمان کار را کلید موارد دستور کار مخلوط گفت.

“این لایحه آن را تمام کردم که تعجب نیست اما خبر خوب این است که همه چیز مانند این است که مرده در هنگام ورود به سنا و مرده-در-ورود به کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de