خانه به رای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال پشتیبانی از Coronavirus لایحه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه حمایت خود را برای مواقع اضطراری coronavirus بسته محرک برای کمک به کسانی که از نظر مالی نهفته coronavirus شیوع اواخر جمعه پس از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) اعلام کرد که به خانه رسید یک معامله بیش از این لایحه.

“من به طور کامل پشتیبانی از H. R. 6201: خانواده اولین CoronaVirus پاسخ عمل خواهد شد که رای دادند در خانه در این شب ، این لایحه به دنبال خواهد داشت جهت من به صورت رایگان CoronaVirus آزمون و پرداخت مرخصی استعلاجی برای ما نهفته کارگران آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در بیانیه ای در توییتر.

“من به کارگردانی وزیر خزانه داری و وزیر کار به موضوع قوانین و مقررات است که ارائه انعطاف پذیری به طوری که در هیچ راه خواهد کسب و کارهای کوچک به” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “من را تشویق همه جمهوری خواهان و دموکرات ها به گرد هم می آیند و رای مثبت! من همیشه با قرار دادن بهداشت و رفاه خانواده های آمریکایی برای اولین بار. نگاه به جلو به امضای نهایی لایحه ASAP!”

قبلا پلوسی نوشت: در نامه ای به همکاران دموکرات که توافق رسیده بود بین خانه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“ما مفتخریم به توافق با دولت برای حل و فصل فوق العاده چالش و در حال حاضر به زودی تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” پلوسی نوشت.

“این قانون در مورد تست, تست, تست,” او نوشت. “برای جلوگیری از گسترش ویروس ما امن رایگان coronavirus تست برای هر کسی که نیاز به یک آزمون از جمله بیمه. ما نمی توانیم مبارزه با کروناویروس موثر مگر اینکه هر کس در کشور ما که نیاز به آزمایش می شود می توانید آزمون خود را رایگان است.”

این لایحه ارائه کمک های مالی به کسانی که تحت تاثیر بحران از جمله افزایش مزایای بیکاری و دو هفته از بیمار پرداخت برای کارکنان و افزایش, خانواده, ترک, تغذیه, کمک های مالی و کمک های اولیه به صورت متحده برای مدیکید.

این قرارداد همچنین شامل تست برای بیماری COVID-19 برای کسانی که نیاز به یک آزمون از جمله بیمه.

خانه را با رای خود در این معامله به زودی در مجلس سنا است که مجموعه ای به بازگشت به دوشنبه برای رای دادن.

“به عنوان مجلس سنا با این نسخهها کار به تصویب این لایحه در مجلس آغاز خواهد شد کار بر روی یک سوم پاسخ اضطراری بسته به حفاظت از سلامت و امنیت اقتصادی و رفاه مردم آمریکا” پلوسی اضافه شده در نامه اش.

“ما این کار را ادامه داد: مشورت با دانشمندان و محققان بهداشت حرفه ای بهداشت عمومی مقامات و رهبران جامعه به طوری که ما می توانیم صنایع دستی موثر مبتنی بر شواهد پاسخ.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر به این معنی که تا به 50 میلیارد دلار در امداد رسانی کمک های مالی می تواند ارائه شده به دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی.

“ما را به غلبه بر تهدید ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im