House Style-راهنمای خرید سینک های مدرن در مزرعه

آنچه ممکن است عامل تعیین کننده مهمی در اندازه ای باشد که انتخاب می کنید این است که آیا دوست دارید یک کاسه تنها یا یک سینک ظرفشویی دوتایی داشته باشید. باز هم ، این به فکر می رود که چگونه از آن استفاده خواهید کرد. کاسه های منفرد برای شستن وسایل بزرگ مانند گلدان های عمیق و قابلمه ها بسیار عالی هستند و کاسه های دوتایی برای جدا کردن منطقه تهیه غذای شما از وسایل کثیف مناسب هستند. برخی از غرقاب های مزرعه خارج از خانه حتی ممکن است با یک حوضه سوم یا یک درایور یکپارچه همراه باشند .

ت بهترین مارک سینک گرانیتی
تصویر

بعد غالباً نادیده گرفته شده ، عرض سینک از جلو به عقب است. سینک ظرفشویی که از جلو به عقب بزرگتر باشد یا قصد دارند فضای مقابل پشت سینک را به خطر بیاندازند ، یا کمی جلوتر از جلوی کابینت بیرون بزنند. از طرف دیگر ، اگر شما یک سینک بزرگ را می خواهید اما فضای آن محدود است ، اینچ یا طول آن از دست رفته دو یا دو برابر می تواند در عرض ساخته شود.

سینک های مزرعه 1.jpg

به خاطر داشته باشید که غرق خانه رعیتی یک عمیق مقابل صحن که آویزان از لبه کابینت. ارتفاع کامل پیش بند معمولاً در حدود 10 می باشد. با این حال ، سینک های خانگی مزرعه دارای پیش بند کوتاه تری هستند که در حدود 3 اینچ را از پایین می ریزند تا در کابینت های موجود قرار گیرند. مقاوم سازی سینک ظرفشویی خانه رعیتی هستند ایده آل اگر شما به جای نه و یا گرفتن سفارشی کابینت .

انواع سینک ظرفشویی مزرعه
سنگ طبیعی.png
مانند مس ، سینک های سنگی با الگوهای نقوش دستی حک شده که دقیقاً همانند جزئیات هستند قابل دستیابی است. سینک های سنگی همچنین حاوی پیش بند جلوی تراش بسیار پرطرفدار هستند که جلوه ای بسیار خام و واقعی به آنها می بخشد. خرید این مزرعه sin k .

فولاد ضد زنگ.png
طرح های آنها به طور معمول دارای خطوط مستقیم و تعریف شده تری برای متناسب با محیط صنعتی و جلب مفهوم معاصر آنها خواهد بود. خرید این سینک خانه مزرعه .

آتش رس.png
آنها معمولاً با یک جلو تمیز و مسطح ساده یافت می شوند. با این حال ، آنها همچنین با پیش بندهای فلوت دار یا لبهای جلوی بلند شده در دسترس هستند تا ظاهری برجسته تر به آنها ببخشد. خرید این سینک خانه مزرعه .

مس.png
سینک های خانگی مزرعه مس دارای طرح های پیش بند جلو هستند که به دلیل توانایی طبیعی فلز در انعطاف پذیری و دستکاری ، از سایر مواد پیچیده تر هستند. آنها معمولاً با بافتهای صاف یا چکش ، بلکه با طرحهای بسیار دقیق یافت می شوند. خرید این سینک خانه مزرعه .

تصویر یک | تصویر دو | تصویر سه | تصویر چهار |

انتخاب شیر آب مناسب
تصویر
تصویر

یک شیر آبشار مخصوص عرشه پشت میز سینک شما ، پشت سینک شما سوار می شود. اطمینان حاصل کنید که منطقه شما به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند انتخاب شما را در خود جای دهد ، حداقل یک عرض انگشت را در پشت شیر ​​آب قرار دهید تا اتاق کافی برای تمیز کردن فراهم کند.

تصویر-گوگل
تصویر-گوگل

شیرهای دیواری به دیواره بالای سینک سوار می شوند. اگر می خواهید فضای countertop را حفظ کنید و تمیز کردن بی دردسر را فراهم کنید ، این شیرآلات گزینه عالی هستند . هنگام انتخاب شیر آب دیواری ، باید مسافتی را که نیش از دیواره می رسد در نظر بگیرید ، زیرا می خواهید آب شما از نقطه میانی سینک شما فرو نرود.

سینکخانه farmhouse 18.jpg

شیروانی هایی که دارای اسپری کششی یا جانبی هستند بسیار مناسب هستند. سمپاش برای رسیدن شستشوی مناسب به همه گوشه های سینک کمک خواهد کرد و در هنگام تمیز کردن ظروف با دست بسیار مفید است.

نکات مربوط به نصب
تصویر
تصویر

سینک خانه شما به طور کامل توسط کابینت پایه ای که در آن قرار دارد پشتیبانی می شود. هنگام انتخاب ، یا طراحی کابینت پایه برای سینک خانه جدید مزرعه ، مهم است که اندازه کابینت پایه درست باشد. کابینت پایه شما باید 3 “طول بیشتری از سینک را که نصب می کنید اندازه گیری کنید. به عنوان مثال ، اگر یک کابینت پایه دارید که عرض 36” آن را اندازه گیری کند ، از یک سینک 33 اینچی پشتیبانی می کند. طرف سینک، که سینک خود را از استراحت در برابر حفظ خواهد کرد ماشین ظرفشویی و یا کشو در کنار آن. علاوه بر این، این، فضای لازم در کابینه زیر به درستی ساخت مهاربند که سینک در خواهد استراحت کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>