مجلس نانسی پلوسی تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) تایید کرده است جو بایدن برای رئیس جمهور, پیوستن به یک لیست از بالا دموکرات که به تازگی پرتاب حمایت خود را پشت معاون رئیس جمهور سابق.

Pelosi, حمایت از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری به شرح زیر است که از ایالات متحده سناتور الیزابت وارن (D-جرم.) و برنی ساندرز (I-Vt.), رئیس جمهور سابق باراک اوباما و معاون رئیس جمهور سابق ال گور که همه انداخت وزن خود را پشت بایدن در اوایل این ماه.

در بیانیه منتشر شده در تاریخ 27 آوریل پلوسی اشاره کرد بایدن تجربه در دولت از جمله نقش او در عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه به عنوان شواهدی از ویژگی های رهبری خود را. او گفت: بایدن است که به خوبی موقعیت رهبری این کشور در میان مداوم CCP (دیروز) شیوع ویروس.

“همانطور که ما در صورت coronavirus جو بوده است که صدای عقل و انعطاف پذیری با یک مسیر روشن به رهبری آمریکا برای خروج از این بحران” پلوسی گفت: در تایید.

Speaker-Pelosi-Virus-Outbreak
پوشیدن یک روسری بر دهان و بینی مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) احاطه شده است امنیت و کارکنان به عنوان او می رسد به صورت هفتگی او در کنفرانس خبری در کنگره در واشنگتن در مارس 24 سال 2020 است. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)
Elizabeth Warren, Bernie Sanders, Joe Biden, Amy Klobuchar
دموکرات نامزد ریاست جمهوری دیابت الیزابت وارن (D-جرم.), سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شرکت در یک دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در چارلستون, S. C., on Feb. 25, سال 2020 است. (مت Rourke/عکس از آسوشیتدپرس)

تایید می آید در یک زمان مناسب برای بایدن که تلاش کرده است برای حفظ مشخصات بالا در طول COVID-19 همه گیر و حفظ حرکت او تا به حال ساخته شده است تا در رعد و برق سریع اجرا به سمت تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

علاوه بر این در حال حاضر و گذشته رهبران دموکرات بایدن همچنین موفق به کسب تاییدیه از برخی دیگر ذینفعان کلیدی مانند واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee برجسته تغییر آب و هوا مبارز و 400,000-عضو ایران خودرو اتحادیه کارگران.

این تاییدیه داده اند بایدن یک سری از عناوین در زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را به طور موثر در برگزاری با توجه به CCP شیوع ویروس—و زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دستگیر کرده است توجه رسانه ها با کاخ سفید جلسات.

دموکرات ها مشتاق هستند به پروژه وحدت به عنوان ریاست جمهوری در برابر تهمت برای نوامبر. 3 انتخابات عمومی. در هفته های اخیر بیشتر از متوسط بایدن ساخته شده است تلاش برای برنده شدن در حمایت از لیبرال حامیان ساندرز و وارن.

توسط Kanishka سینگ در بنگلور

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net