خانه عبور از 3 تریلیون ویروس امداد لایحه اما سنا سیگنال مخالف

مجلس نمایندگان تصویب دموکرات-پیشنهاد 3 تریلیون قهرمانان عمل در روز جمعه به طور بالقوه راه اندازی این امکان برای بیشتر محرک چک ارسال می شود به آمریکایی ها در میان CCP ویروس همه گیر اما کاخ سفید تهدید کرده است که به حق وتو قانون و جمهوری خواهان در مجلس سنا گفت: آن را نمی خواهد عبور در اتاق بالایی.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دیگر دموکرات ها باید بسیج پشت اندازه گیری. گذشت در یک 208-199 رای خود را در خانه اندازه گیری به دنبال ارائه $1,200 سپرده و چک برای کسانی که واجد شرایط هستند اما همچنین به 1200 $برای کودکان به جای 500 دلار در مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده بود در ماه مارس است. تا 6000 دلار می تواند ارائه شده تحت قوانین جدید ،

“امروز خانه را در نظر بگیرید قهرمانان عمل به افتخار کسانی که در خطوط مقدم—مراقبت های بهداشتی ما, اولین پاسخ, معلمان, حمل و نقل, مواد غذایی و دیگر ضروری کارگران” پلوسی نوشت: در بیانیه ای در روز جمعه. “بسیاری از آنها در معرض خطر زندگی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند و در حال حاضر آنها ممکن است از دست دادن شغل خود است.”

عمل قهرمانان نیز دست کمک به دولت های ایالتی و محلی را “تفاوت فوق العاده ای نه تنها در بودجه از دولت است اما در زندگی مردم آمریکا: خود را در بهداشت عمومی آموزش و پرورش فرزندان ما بهداشت بسیار مهم است برای شکست دادن ویروس با پشتیبانی از بسیاری از کارگران ضروری,” او اضافه شده است.

آن را ارائه $200 میلیارد برای کارگران ضروری است که به کار گرفته شده در طول CCP (دیروز) ویروس همه گیر. فرمت چک حفاظت برنامه گنجانده شده است در $3 تریلیون لایحه و همچنین COVID-19 اضطراری کمک های مالی.

این قانون اگر امضا و به قانون نیز گسترش 600 دلار در هر هفته افزایش بیمه بیکاری تاسیس شد و تحت مراقبت عمل انقضای در ژانویه سال 2021 در تلاش برای کمک به بیش از 30 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست در میان همه گیر.

در ضمن زمان وام دانشجویی پرداخت طرح تاسیس در مراقبت عمل خواهد بود توسعه یافته و لایحه جدید ارائه می کنند تا به 10000 $در بدهی برای یک وام دانشجویی خصوصی.

CCP virus relief payments
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی دیده می شود یک محرک چک صادر شده توسط IRS برای کمک به مبارزه با سوء اقتصادی اثرات COVID-19 شیوع در سن آنتونیو در مارس 23 سال 2020 است. (اریک گی/عکس از آسوشیتدپرس)

در دور دوم نیز پرداخت می شود, چاشنی زده با طلبکاران و یا جمع بدهی است که در مقایسه با مراقبت عمل می کند که ارائه چنین حمایت. IRS در دور اول محرک پرداخت می تواند با استفاده از برخی از این پول برای پرداخت گذشته به علت حمایت از کودک که نمی خواهد در این مورد در زمان تکرار قهرمانان عمل می کنند.

کاخ سفید گفت: آن را وتو اندازه گیری کرد و گفت دموکرات ها “بیشتر در رابطه با تحویل در مدت طولانی حزبی و ایدئولوژیک لیست آرزو از با افزایش توانایی ملت ما برای مقابله با بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی مواجه هستیم.” به گفته آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیانیه اشاره کرد که دموکرات ها در اندازه می خواهید برخی از مهاجران غیر قانونی به واجد شرایط برای دور دوم از 1 ، 200 $پرداخت یک کمک مالی از ایالات متحده خدمات پستی و شاید مهمتر از بودجه رای-با-ایمیل و همان روز ثبت نام رای دهندگان.

در عمل قهرمانان یک شماره امنیت اجتماعی خواهد بود و نه نیاز به پرداخت اگر اندازه گیری است امضا و به قانون—یکی از تنها نیاز به یک شماره شناسایی مالیات دهندگان (قلع) برای دریافت کمک های مالی اساسا اجازه می دهد برخی افراد که شهروندان ایالات متحده و کسی که نمی تواند دریافت شماره تامین اجتماعی برای دریافت پرداخت.

اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: فاکس نیوز که این لایحه تصویب نمی در سنا است. خانه پیشنهاد یک “لیبرال لیست آرزو” “رژه پوچ است که به سختی می تواند جدی گرفته شود” و “unsalvageable,” او گفت:.

“وجود دارد یک احتمال می کنیم و یکی دیگر از لایحه” مک کانل تاکید کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de