خانه پنل دارای اولین جلسه در Coronavirus شیوع

کنگره شنوایی با هدف ارزیابی اخیر coronavمنrus شیوع و پاسخ به آن برگزار شد در فوریه. 5 اولین از نوع خود به عنوان تعداد کسانی که تحت تاثیر این ویروس همچنان به رشد عمدتا در چین است.

روابط خارجی مجلس فرعی در آسیا و اقیانوس آرام و منع گسترش شنیده شهادت از سه سیاست های بهداشتی کارشناسان از جمله جنیفر Nuzzo دانشیار و محقق ارشد از دانشگاه جانز هاپکینز; جنیفر Bouey ارشد سیاست محقق در شرکت رند و رون Klain سابق کاخ سفید ابولا پاسخ هماهنگ کننده.

تشکر. امی Bera (D-کالیفرنیا.) رئیس کمیته فرعی گفت: در سخنان افتتاحیه خود که مبارزه با این ویروس یک طرح دو حزبی. از Feb. 5 وجود داشته است 12 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده با آخرین گزارش در ویسکانسین توسط مقامات بهداشتی دولت.

“بسیاری از چیزهایی که در واشنگتن دی سی در حال حزبی این است که نه حزبی. ما به عنوان کنگره را در درک چگونه به سرعت این حرکت” Bera گفت. “ما همچنین درک می کنیم که ما می خواهیم به مطمئن شوید که دولت تمام ابزار و منابع است که آنها نیاز به در حال حاضر.”

همچنین در فوریه. 5 مقامات فدرال اعلام کرد که آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده دریافت خواهد کرد coronavirus تست کیت این هفته از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

در شهادت Nuzzo به ذکر است که خط سیر این بیماری همه گیر است که “سخت به پیش بینی با یقین است.” تعدادی از شهرستانها عمده در چین از جمله Hangzhou نانجینگ و Zhengzhou به تازگی اعلام کرد که قوانین جدید به تصویب جزئی مستندات.

“شواهد قابل نصب در هر روز که در آن ممکن است ممکن است برای مهار این ویروس” او گفت:. “این بدان معنی است که اگر آن ممکن نیست به طور کامل جلوگیری از انتقال بیماری ما باید برنامه ریزی برای ما چگونه خواهد کاهش اثرات ویروس آن را به عنوان گسترش می یابد.”

آهسته چینی پاسخ

در طول جلسه رتبه بندی عضو Ted Yoho (R-Fla.) اختصاص بخشی از سخنان خود به انتقاد از حزب کمونیست چین را به طور کلی پاسخ به این ویروس.

“CCP در ادامه به مخاطره می اندازد مردم در سراسر آسیا با استفاده از این که برای پیشبرد دستور کار سیاسی خود را از طریق محرومیت از تایوان او گفت:” در سخنان افتتاحیه خود. مقامات در تایوان می گویند که آنها در حال دریافت اطلاعات کمی از که.

Yoho گفت: این رژیم شکست خورده است را به همکاری با دیگر کشورها برای مبارزه با ویروس.

“با وجود شدت و infectiousness از این ویروس دولت چین تا کنون حاضر به طور کامل همکاری با جامعه جهانی” او گفت:. “ما امیدواریم که این چیزی است که نمی شود سیاسی.”

رتبه بندی اعضای آورده چگونه دانشمندان چینی قادر به به اشتراک گذاری این ترتیب از فشار با شرکای بین المللی هر چند او اشاره کرد که این اتفاق تنها بعد از این دانشمندان در کنار دولت و بازرسان.

“تا کنون چین رد کمک CDC و حاضر به ارائه نمونه های بیولوژیکی به ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

آهسته به روز رسانی اطلاعات و ارزیابی از چین نیز فراموش نمی کند پاسخ تلاش های Yoho گفت. چینی رژیم های سفت آن گرفتن اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس آن را به عنوان به دنبال کنترل این روایت در بدتر شدن بیماری همه گیر است که دیده می شود روزانه موج در عفونت و مرگ و اعداد.

“[این] نه تنها لطمه می زند و اعتبار از چین بلکه مانع توانایی ما به عنوان یک جامعه بین المللی برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر از زندگی و گسترش این بیماری,” او اضافه شده است.

دادگاه های مختلف در سراسر کشور صادر مقررات یا رهنمودهای خفقان را در “پخش شایعات” در مورد این بیماری است.

در ضمن دو جت حامل حدود 350 آمریکایی ها در حال فرار از این ویروس در منطقه چین وارد شده در فوریه. 5 در یک پایگاه نیروی هوایی در شمال کالیفرنیا. مقامات گفت: 178 از آنها را در قرنطینه می شود و در یک هتل در این پایگاه به مدت 14 روز در حالی که دیگران خواهد بود قرنطینه در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی.

Epoch Times خبرنگار کتی او و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im