خانه پنل صندلی: Calida نمی تواند دیکته در مورد نحوه رسیدگی به ABS-CBN حق رای دادن

FRANCHISE UNDER PERIL. The facade of the ABS-CBN Broadcasting Center in Quezon City. File photo by Jire Carreon/Rappler

حق رای دادن تحت خطر است. نمای ABS-CBN صدا و سیمای مرکز در شهرستان کزون. فایل عکس Jire Carreon/Rappler

مانیل فیلیپین — یک خانه رهبر ناودان وکیل General Jose Calida به اتهام تجاوز در کنگره قدرت هشدار کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) در برابر صدور مجوز موقت برای فعالیت به شبکه رسانه های ABS-CBN.

در سهشنبه, مه 5 خانه کمیته قانونگذاری franchises رئیس فرانتس آلوارز گفت: Calida هشدار به تمسخر “به طور مستقیم به چالش” پایین مجلسی قانون اساسی اختیارات برای تصمیم گیری در پخش franchises.

آلوارز و سخنران آلن پیتر کیتنو زودتر نامه نوشت “امر به معروف” به تمسخر به کمک مالی اداره موقت به ABS-CBN شرکت و شرکت های تابعه آن پس شبکه ممکن است همچنان عامل در انتظار تجدید آن حق رای دادن است که در حال حاضر منقضی شده در دوشنبه, مه 4.

“ما می خواهم به آن را روشن است که کنگره طول می کشد این موضوع بسیار جدی آن را به عنوان به طور مستقیم با چالش های منحصر به فرد ما قانون اساسی اقتدار به انکار گسترش لغو یا تغییر پخش franchises. [این است که] از جمله داشتن اولیه قضایی را به اولیه تعیین اینکه آیا یک برنامه کاربردی برای قانونی حق رای دادن باید اعطا یا رد” آلوارز در بیانیه ای گفت.

“در حال حاضر آغاز شده است این مذاکرات در ABS-CBN درخواست برای تجدید آن حق رای دادن قبل از کنگره موکول در ماه مارس کمیته قانونگذاری فرانچایز خواهد بود دیکته شده بر هر فرد یا سازمان به شیوه ای برنامه ریزی و انجام کسب و کار رسمی” او اضافه شده است.

کیتنو قبلا گفت: مجوز موقت به کار از تمسخر خواهد بود “کافی” برای نگه داشتن ABS-CBN از بستن در حالی که نمایندگان مجلس هنوز تصمیم گیری یا نه به تمدید آن حق رای دادن. (بخوانید: کیتنو می گوید: “هیچ قصدی” برای خاموش کردن ABS-CBN به عنوان حق رای دادن انقضای نزدیک)

معاون وزیر دادگستری Menardo Gueverra همان به اشتراک گذاشته شده نمایشیک تضاد مستقیم است که از Calida که گفت: در روز یکشنبه, مه 3 که تنها کنگره می تواند اعطای فرانشیز برای خدمات عمومی مانند رادیو و تلویزیون شرکت برای آنها به کار در کشور است.

در روز سه شنبه Alvarez استدلال مجوز موقت از تمسخر است “لازم” به کنگره “زمان کافی” برای ارزیابی مدارک تحصیلی از ABS-CBN حق رای دادن تجدید.

“قانونی حق رای دادن یک قانون است و برای تصمیم گیری در مورد رد یا قبول یک حق رای است و عبور از قانون و سیاست است. وکیل به طور کلی باید نجابت به کنگره این حسن نیت ارائه میدهد برای تکمیل اعمال قدرت خود” از Palawan در 1st District کنگره گفت.

چه Alvarez نتوانست به ذکر است که 18 کنگره نشسته بودند در لوایح تجدید ABS-CBN حق رای دادن برای ماه می باشد. سنا برگزار شد اولین جلسه تنها در فوریه 24, در حالی که مجلس انجام شده خود را در مارس 10.

کمتر از رئیس جمهور رودریگو Duterte و کیتنو باید محور برای خرد کردن در برابر ABS-CBN بود که متهم شده است “swindling” این کشور و رهبر از انجام انتخابات ناعادلانه پوشش. Duterte و کیتنو در حال اجرا بودند آمپول در سال 2016 شد. (بخوانید: گاهشمار: Duterte در برابر ABS-CBN حق رای دادن تجدید)

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت: در حال حاضر Malacañang است که ترک آن را به تمسخر to تصمیم گیری در صدور مجوز موقت به ABS-CBN. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de