خانه DOJ انجام داده اند می تواند بیشتر برای ABS-CBN – پرچم

CEASE AND DESIST. The National Telecommunications Commission (NTC) issues a cease and desist order to giant network ABS-CBN effective immediately. May 5, 2020. Photo by Angie de Silva/Rappler

متوقف و دست بردارد. کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) مسائل متوقف و دست بردارد منظور غول شبکه ABS-CBN موثر بلافاصله. 5 مه سال 2020 است. عکس انجی de Silva/Rappler

مانیل فیلیپین – به کمک های حقوقی رایگان گروه (پرچم) گفت: در روز سه شنبه 5 مه که هر دو مجلس نمایندگان و وزارت دادگستری (DOJ) انجام داده اند می تواند بیشتر اجازه می دهد تا پخش لوله ABS-CBN برای ادامه فعالیت در حالی که آن حق رای تجدید در حال انجام است.

کمیسیون ملی ارتباطات (NTC) در خدمت متوقف و دست بردارد جهت ABS-CBN به توقف عملیات بعد از ظهر سه شنبه در پرتو آن حق رای دادن انقضا در دوشنبه, مه 4. ABS-CBN رفت هوا قبل از 8 بعد از ظهر شنبه.

“برای اینکه مطمئن تمسخر سزاوار نیست تمام سرزنش; بخش بزرگی از آن را باید به اشتراک گذاشته شده توسط آن دسته از اعضای مجلس نمایندگان که حاضر به حتی شنیدن برنامه های کاربردی برای حق رای تمدید قبل از انقضای حق رای دادن” گفت: پرچم در یک بیانیه امضا شده توسط رهبران آن Chel Diokno سابق دیوان عالی کشور سخنگوی تد ته و مانوئل Quibod.

خانه کشیده پای خود در زمینه صورتحساب برای تجدید ABS-CBN حق رای دادن.

پرچم نیز گفت: DOJ می تواند روشن قدرت تمسخر.

“(سرزنش) باید به اشتراک گذاشته و همچنین با دیگر سازمان های دولتی مانند وزارت دادگستری است که می تواند روشن کرده اند مسائل مربوط به قدرت تمسخر هنگامی که آن را می تواند انجام داده اند اما انتخاب کنند” گفت: پرچم.

DOJ عدم از نظر حقوقی

معاون وزیر دادگستری Menardo Guevarra صرفا به مشاوره به تمسخر که اصل عدالت مستلزم آن است که ABS-CBN اجازه داده می شود به کار گیرند در حالی که کنگره برطرف حق رای دادن صورتحساب.

به تمسخر به طور خاص خواسته با این حال برای نظر حقوقی – یک سند است که اگر چه از نظر قانونی الزام آور در درخواست آژانس حمل مقدار زیادی از وزن. اگر این موضوع به دادگاه DOJ نظر حقوقی می تواند در خدمت به عنوان یک دفاع خوب.

“هندی نمین ibinigay ang نظر حقوقی na ‘یون کسی ممکن است مهمانی خصوصی درگیر ang ABS-CBN nga, gayunpaman kahit hindi کامی nagbigay ng قانونی و رسمی به نظر ay nagbigay کامی ng مشاوره برای هدایت NTC,” Guevarra گفت: تلویزیون گشت و در مدت کوتاهی قبل از این شبکه رفت هوا.

(ما نمی دهد از نظر حقوقی به دلیل وجود خصوصی, پارتی, درگیر, که ABS-CBN با این وجود حتی اگر ما نمی دهد یک نظر حقوقی ما را به تمسخر مشاوره برای راهنمایی.)

در طول مجلس سنا در جلسات تمسخر متعهد به ABS-CBN موقت اجازه با استناد به Guevarra مشاوره.

اما بیش از آخر هفته وکیل General Jose Calida هشدار داد که در برابر تمسخر زیر Guevarra مشاوره و تهدید کمیسیون آنها می تواند شکایت برای پیوند.

در حالی که او مدعی است که اصل عدالت باید به نفع ABS-CBN Guevarra گفت Calida موقعیت نیز درست است.

“در هر صورت puwede rin naman, کسی sa OSG ay dura lex sed lex قانون ممکن است سخت باشد اما این قانون پس به صحبت می کنند به طوری کونگ wala kang حق رای دادن متاسفم ka na lang هندی ka makaka-عمل” گفت: Guevarra.

(یا راه درست است چرا که با دفتر وکیل به طور کلی آن را سخت شامه lex sed lex یا قانون ممکن است سخت باشد اما این قانون پس به صحبت می کنند بنابراین اگر شما لازم نیست که یک حق رای دادن متاسفم و سپس شما می توانید کار گیرند.)

Guevarra گفت که برای او که اصل امر تنها به یک شرکت است که تا به حال هرگز یک حق رای دادن برای شروع با. اما برای ABS-CBN که در حال حاضر دارای یک حق رای دادن البته یک انقضای یک دادگستری گفت: “عملیات خود را می تواند اجازه داده می شود در این فاصله.

تمسخر قدرت

“این تمسخر را قبل از empted اقدام کنگره در این منطقه به طور انحصاری متعلق به آن توسط قانون اساسی و اعمال اختیار که از شدت ناراحتی قانون اساسی معماری و طراحی” گفت: پرچم.

اتحادیه ملی مردم وکلا (NUPL) به نام متوقف و دست بردارد منظور “عذاب سیاسی.”

“همه ما می تواند استدلال می کنند بحث و وزن با قانونی نزاکت زمان, زمینه و اقتدار را برای ABS-CBN shutdown – در حالی که ما هنوز هم می توانید – اما این همه boils پایین در اصل به این: این یک امر انقطاع از آزادی مطبوعات و باعث سیاسی قصاص” گفت: NUPL جمهور Edre Olalia.

هر دو اعضای کنگره و سناتورها را محکوم کرده اند NTC بیش از آن متوقف و دست بردارد سفارش.

Malacañang حمایت کرده است که تمسخر گفت: آن جهات تصمیم یک شبه قضایی بدن. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net