خانه Coronavirus مکمل بودجه بسته در طبقه بعدی هفته: Pelosi

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) روز شنبه گفت که او امیدوار است به یک بودجه اضطراری مکمل بسته به کف خانه در هفته آینده.

در نامه ای به مجلس, اعضای پلوسی ارائه تسلیت به مردی که تایید شده است به عنوان اولین فرد به مرگ از رمان coronavirus در ایالات متحده است. او قول داد کنگره پاسخ.

“یک گام مهم است که کنگره باید به اطمینان حاصل شود دولت منابع مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس کشنده و حفظ آمریکایی امن” او گفت:. “به این منظور تصاحب خانه در حال کار برای پیشبرد قوی بودجه اضطراری مکمل بسته است که به طور کامل آدرس مقیاس و شدت این بحران بهداشت عمومی است که ما امیدواریم به ارمغان می آورد به کف در هفته آینده.”

Pelosi نشان داد که مجلس بودجه پیشنهاد خواهد شد به دنبال “کاملا جدید” بودجه—بودجه نیست مجددا اخذ از حساب های دیگر.

در حالی که جزئیات آن هنوز روشن نشده پلوسی تاکید کرد که کنگره نیاز به مطمئن شوید که واکسن مقرون به صرفه و در دسترس به تمام کسانی که در نیاز و مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) وام به راحتی در دسترس هستند برای کسب و کارهای کوچک نهفته شیوع. او افزود که هر لایحه باید اطمینان حاصل شود که دولت و دولت های محلی در حال بازپرداخت هزینه های آنها متحمل می شوند و زمانی که کمک های فدرال در پاسخ به شیوع بیماری است.

کاخ سفید با ارسال یک درخواست برای $2.5 میلیارد اضطراری coronavirus مکمل بودجه به کنگره در فوریه. 24. مغلوب ساختن پیشی جستن admin خواسته برای حدود $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید و وجوه باقی مانده به سرعت مجددا اخذ از بودجه در حال حاضر بودجه توسط کنگره مانند yose برای ابولا, آمادگی برای بار عصر گزارش شده است.

Pelosi ساخته شده این بیانیه پس از واشنگتن اعلام کرد این کشور در مرگ و میر از ویروس—یک مرد در اواخر 50s با شرایط بهداشتی اساسی.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه تایید کرد که این فرد تا به حال هیچ سابقه سفر به دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار و شناخته شده تماس با افراد آلوده.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت Anthony Fauci (L), آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس (2L) و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield (R) نگاه کنید در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19, coronavirus شیوع در کاخ سفید در واشنگتن در فوریه. 29, 2020. (روبرتو اشمیت/خبرگزاری گتی ایماژ)

مرگ آمد و پس از بيماران در, Washington, اورگان و کالیفرنیا آزمایش مثبت برای این بیماری جدید و بدون سابقه قرار گرفتن در معرض منابع شناخته شده از عفونت مقامات این کشورها گفت.

“این یک مورد جامعه گسترش این بیماری بسیار شبیه به مورد از کالیفرنیا در اوایل این هفته” پت آلن مدیر اورگان بهداشت اقتدار به خبرنگاران گفت: روز جمعه در مورد مورد اول در اورگان.

موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مدیر Dr. Anthony Fauci گفت که سالمندان و یا بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر ویروس.

“برای اکثر افرادی که دچار مشکل و در نهایت غم انگیز می میرند از این افرادی که مسن هستند و یا باید شرایط اساسی: بیماری های قلبی و ریوی مزمن, بیماری دیابت و چاقی به دلیل دشواری در تنفس و عقب,” او گفت:.

زودتر جمعه, 62 آمریکایی آزمایش مثبت برای این ویروس با 15 پیمانکاری آن را از طریق سفر به چین و یا از طریق فرد به فرد انتقال از زن و شوهر که در بازگشت از چین است. چهل و هفت نفر دیگر در میان گروه از آمریکایی ها و اعضای خانواده و تخلیه از ووهان کانون ویروس یا الماس شاهزاده کشتی کروز که لنگر انداخت در یوکوهاما در ژاپن است.

ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی, گزارش های در تعدادی از موارد در روزهای اخیر با مسافران از این کشورها در حال تبدیل شدن برخی از اولین بیماران در تعدادی از کشورها از جمله به عنوان دور به برزیل و نیوزیلند.

کاخ سفید گسترش محدودیت های مسافرتی برای ایران در روز شنبه جلوگیری از ورود برای اتباع خارجی که به تازگی بازدید خاورمیانه ملت است.

در همین حال وزارت امور خارجه خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به ایتالیا و کره جنوبی در حالی که صدور بالاترین سطح 4: انجام سفر’ مشاوره و ایتالیا لمباردی و ونتو مناطق و کره جنوبی Daegu با توجه به محلی شیوع ویروس.

ایوان Pentchoukov و Zachary Stieber از عصر فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im