خانه محافظه کاران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عجله چهارم CCP ویروس بسته امداد

خانه رهبران جمهوری خواه هستند هشدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر عجله یک چهارم CCP ویروس بسته امداد و هشدار داد که شتابزده صرف می تواند در دراز مدت تاثیر در این کشور بدهی.

آزادی پارلمانی رئیس اندی Biggs (R-Ariz.) و جمهوری خواه مطالعه رئیس کمیته مایک جانسون (R-لا.) با ارسال نامه ای به رئیس جمهور روز جمعه با اصرار او را به رد درخواست برای هرگونه امداد بسته های استدلال که لایحه دیگری خواهد بود زودرس از آنجا که اخیرا به تصویب لایحه مراقبت در عمل هنوز به طور کامل گرفته شده اثر است.

“بسیاری از تسکین کمک های مالی از فاز 2 و فاز 3 حتی توزیع شده است. ما توصیه به احتیاط در نظر گرفتن اضافی دور از هزینه های خارج از روند عادی قبل از ما دیده می شود نتایج سه دور قبلی از هزینه های” نمایندگان مجلس نوشت. نامه ای نیز امضا شده توسط 20 دیگر قانونگذاران جمهوری خواه.

کنگره با تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک ماه گذشته است که میله میله به ارائه 1200 $برای اکثر آمریکایی ها و 500 دلار برای هر کودک همراه با تعدادی از اقدامات برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و شرکت های. میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند خود را در شغل و کسب و کار مجبور شده اند به عنوان متحده دستور داد تمام کسب و کارهای غیر ضروری را به سرعت گسترش CCP ویروس.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دموکرات ها را به نام برای چهارمین بسته امداد در پاسخ به این بیماری همه گیر است که شامل دو حزبی زیرساخت های معامله. رئیس جمهور با استقبال از زیرساخت پیشنهاد در توییتر پست در روز سه شنبه.

اما در طول مصاحبه ای با CNBC در جمعه پلوسی کوچک در او جاه طلبی در چه بعدی لایحه مستلزم گفت که یک معامله زیرساخت که شامل چیزهایی مانند آب پاک و بیشتر پهنای باند “ممکن است باید به صورت یک لایحه فراتر از این است.” در عوض, او گفت:, آینده لایحه گسترش قبلی است در حالی که اضافه کردن که او می خواهم برای دیدن بیشتر پرداخت های مستقیم به آمریکا کار خانواده است.

در بیانیه منتشر شده همچنین در روز جمعه پلوسی گفت: کنگره “باید کار بر روی یک زیرساخت بسته برای بهبودی که آدرس برخی از بحرانی اثرات و آسیب پذیری در امریکا است که گذاشته شده است که لخت توسط coronavirus” اما مشخص نیست که آیا این امر می تواند گنجانده شده در لایحه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) نیز نشان داد که او از یک چهارم بسته امداد و گفت که آن را به تمرکز بر بهداشت و درمان.

“[این] باید بیشتر هدف پاسخ به آنچه که ما اشتباه است و آنچه که ما انجام نمی به اندازه کافی—و در بالای این لیست وجود دارد را باید مراقبت های بهداشتی بخشی از آن گفت:” آسوشیتد پرس تایید وجود خواهد داشت یکی دیگر از اندازه گیری.

آمریکا ابراز کرده اند کمتر شور و شوق در مورد صرف پول بیشتر. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی بود با احتیاط در مورد این ایده از یک چهارم لایحه در هنگام مصاحبه با فاکس نیوز. او گفت که او می خواهم برای دیدن چگونه به 2.2 تریلیون دلار بسته معلوم قبل از حرکت بر روی یک بعدی.

در نامه روز جمعه ابراز اطمینان کرد که قانونگذاران این کشور را “پیروزی در جنگ” در برابر این بیماری همه گیر است اما افزود که این کشور ممکن است خود را برنده جنگ در برابر نصب بدهی.

“حتی قبل از مراقبت در عمل به قانون امضا شده بود بدهی های ملی بود در $23.6 تریلیون دلار که برابر است با حدود 73,000 برای هر شهروند—مرد زن و فرزند” آنها نوشت. “در حال حاضر ما اضافه خواهد شد حداقل 2 تریلیون دلار به این در حال حاضر ناپایدار مجموع. هر دلار ما به اضافه بدهی های امروز باعث می شود آن را به طور فزاینده کمتر احتمال دارد که ما قادر خواهد بود به ارائه حتی خدمات اساسی شهروندان ما آمده اند به انتظار می رود در دهه های آینده است.”

“در حالی که هر یک از ما نگه داشتن نظرات متفاوت در مورد اینکه آیا مراقبت عمل موجه برای دیدار با یک بحران بی سابقه ای ما با ایران در این باور است که رفتن به جلو ایالات متحده به سادگی نمی توانیم هر بیشتر کسری بودجه صرف این قدر.”

آنها گفتند که اگر کمک های بیشتر بسته هستند لازم است آنها باید تنها شامل اقدامات به “ترمیم و رشد اقتصاد ایالات متحده با عنوان کمی در دراز مدت مداخله دولت به عنوان امکان پذیر است.”

“رفاه خواهد شد بازگشت به امریکا فقط به عنوان آن را پس از هر بحران دیگر در ملت ما گذشته است. و ما به طور کامل انتظار می رود رفاه به بازگشت سریع تر این بار آقای رئیس جمهور–به دلیل اندازه بزرگ به رهبری خود را. در عین حال ما باید اطمینان حاصل شود که ما سازش آینده فرزندان و نوه ها و یا تغییر رایگان-بازار ارزش را ساخته اند که به ما حسادت از جهان” به آنها اضافه شده است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im