بیمارستان ممکن است به نوبه خود نقاط جدید

استقرار پزشکی اذعان دارد که 40 درصد از موارد جدید می تواند ظهور از بیمارستان ها به عنوان آنها در نقاط عفونت و کمبود های شخصی کیت حفاظت هر کس در پزشکی بیمار و غیر پزشکی, دسته بندی آسیب پذیر است.

آماده شدن برای یک جزئی باز کردن بسیار مهم است و به همین دلیل پزشکان در حال ارائه مشاوره به مرکز و دولت که در موارد خفیف درمان باید در خانه باعث می شود آن را آسان برای این بیماران و همچنین برای جامعه به عنوان یک کل.

Dr Sanjeev سینگ یاداو Telangana امور هندی انجمن پزشکی گفت: بیمارستان های مجموعه خود را از عفونت ها و باکتری ها با توجه به فضای دیگر بیمار بیماران جراحی و عوامل دیگر.

“در قبل از Covid-19 بار ما به دنبال ضد عفونی استراتژی است که کار می کرد. Covid-19 بسیار مسری است و با توجه به ماهیت آن کسانی که با ایمنی پایین در داخل و اطراف بيمارستان خواهد بود حساس حامل های پخش و همچنین می توانید به مراحل بحرانی. به همین دلیل بهتر است که خفیف بیماران باید در منزل نگهداری می شوند و تحت درمان است. بستری شدن در بیمارستان باید تنها برای تنگی نفس و یا بیماری جدی است,” او گفت:.

صفحه اصلی قرنطینه نیاز به ماندن به تنهایی نگه داشتن فاصله از اعضای خانواده لمس کردن سطوح خوردن به طور جداگانه و ایزوله در تمام جنبه های.

بسیار مهم است که مردم درک کنند و مطابق با قرنطینه که در حال انجام است در کشورهای دیگر بیش از حد.

اما همه به توافق برسند. “با مستند بودن stringently به دنبال خانه قرنطینه در هند خطرناک است. دولت محدودیت های خود را دارد که در آن هزینه های بالا و عدم در دسترس بودن تست کیت است که آنها را وادار به نگاهی به این استراتژی خروج. آن نیاز به یک ثابت و مستمر آموزش و پرورش در قرنطینه به آن موفق,” ارشد دکتر که نمی خواهم نام برد و گفت:.

با تعداد زیادی از حامل بدون علامت و کمبود کیت تست باید انجام شود تنها برای کسانی که مظنون به رنگ قرمز و نارنجی مناطق. به طور منظم و مداوم نظارت مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Dr T. Narsinga ردی ملی معاون رئیس جمهور از انجمن پزشکی گفت: “برای محافظت از Coronavirus-منفی بیماران بسیار مهم است که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد افراد مانند شهروندان ارشد, سرطان و بیماران پیوند خودکار ایمنی در معرض خطر ديابت و فشار خون بالا و بیماران مبتلا به ایدز و کسانی که با اختلالات تنفسی هستند توصیه به صفحه اصلی قرنطینه برای یک دوره طولانی تر از زمان. خود را از بازدیدکننده داشته است بیمارستان باید محدود به پزشکی از راه دور و آنها باید با توجه به پشتیبانی تقریبا. خانه خود را قرنطینه خواهد بود برای یک دوره طولانی تر از زمان و از این رو خانواده و روانی به همان اندازه مهم است و دولت به تدبیر راه های که در آن مردم می تواند رسیدن کمک.”

بزرگترین نگرانی را برای اعضای خانواده است که زندگی با این افراد مسن و یا افراد بیمار و مجبور به بیرون رفتن به کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net