پکن: یک مدیر بیمارستان در مرکز چین به ویروس بیماری درگذشت در روز سه شنبه رسانه های دولتی گفت, آخرین پزشکی کارگر به سقوط قربانی به کروناویروس جدید به گسترش در سراسر کشور است.

این COVID-19 ویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان در اواخر سال گذشته آلوده تر از 72,000 نفر کشته و نزدیک به 1,900.

Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت صبح روز سه شنبه پس از “تمام تلاش های نجات موفق” دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

چین هفته گذشته گفت که شش پزشکی کارگران کشته شده بود از این ویروس در حالی که 1,716 آلوده شده اند.

لیو مرگ در ابتدا گزارش شده توسط رسانه ای و وبلاگ نویسان در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز سه شنبه-اما داستان به بعد حذف شده و جایگزین با گزارش است که پزشکان هنوز در تلاش برای او را نجات دهد.

پس از گزارش اولیه از مرگ او محروم بودند بیمارستان به خبرگزاری فرانسه گفت صبح روز سه شنبه که پزشکان به او درمان صرفه جویی در زندگی.

لیو مرگ پژواک که از ووهان چشم پزشک Li Wenliang که مجازات شده است توسط مقامات صدایی زنگ در مورد ویروس در اواخر ماه دسامبر.

Li مرگ باعث غلیان احساسات ملی از غم و اندوه و همچنین خشم در برابر مقامات بودند که متهم نادرست بحران است.

مردم را به رسانه های اجتماعی به سوگواری لیو در روز سه شنبه بسیاری از کاربران در توییتر و مانند Weibo پلت فرم طراحی انتقادی, مقایسه بین لیو مرگ و لی.

در هر دو مورد مرگ و میر خود را در ابتدا گزارش شده در رسانه های دولتی پست — بعد حذف شده — و مرگ خود را تکذیب کرد, قبل از اینکه در نهایت به تایید دوباره.

“هر کس را فراموش کرده ام آنچه اتفاق افتاده است به Li Wenliang? آنها با زور و اجبار اقدام به احياء پس از مرگ او” یکی Weibo دیدگاه نوشته.

یکی دیگر از دیدگاه گفت: “لیو “در حال حاضر مرده شب گذشته (اما) برخی از افراد معتاد به شکنجه اجساد”.

یک برچسب در مورد لیو مرگ تا به حال 29 میلیون views بعد از ظهر سه شنبه.

پزشکان در ووهان در صورت کمبود از ماسک و محافظ bodysuits با برخی حتی پوشیدن موقت hazmat مناسب و ادامه کار با وجود نشان دادن علائم تنفسی و سلامت کارگران به خبرگزاری فرانسه گفت.

هوبئی استان و پایتخت آن ووهان سخت ترین ضربه شده است توسط ویروس, حسابداری برای حدود 1800 از مرگ و میر ناشی از این ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im