بالا ناظر در وزارت دادگستری (DOJ) روز دوشنبه گفت که یک مدیر اجرایی جدید شده است به نام به پنل که نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر پاسخ تلاش.

DOJ بازرس کل Michael Horowitz منصوب رابرت Westbrooks به عنوان مدیر اجرایی این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ) جدید فدرال نهاد راه اندازی تحت مراقبت عمل COVID-19 امداد لایحه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این لایحه به صورت قانون در 27 مارس و با آن تاسیس PRAC به “هدایت و حمایت و نظارت” دولت فدرال را در واکنش به شیوع حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین در اواخر سال گذشته. این ویروس به شدت در سراسر جهان با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با اشاره به بیش از 3 میلیون عفونت و بیش از 209,000 مرگ و میر با ارقام واقعی به احتمال زیاد بالاتر با توجه به موارد بدون علامت عدم تست و چینی رژیم مشکوک undercount.

Westbrooks جانباز بازرس کل را هماهنگ با برگزاری $2.4 تریلیون دلار در بودجه فدرال اختصاص داده شده برای تلاش برای مهار اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“من مشتاقانه منتظر به کار با کل نظارت جامعه—فدرال و ایالتی و محلی—به منظور هماهنگی و انجام مستقل نظارت بیش از این بسیار مهم اضطراری برنامه های امداد رسانی و کمک به اطمینان حاصل شود که بودجه مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر و کارآمد و عمده برنامه خطرات خطاب” Westbrooks در بیانیه ای گفت.

هوروویتس شد مورد نیاز توسط قانون به عنوان توضیح داده شده توسط این سرویس پژوهشی کنگره در یک توجه داشته باشید (pdf) به نام PRAC, مدیر اجرایی, آوریل 26 و باید به معرفی یک معاون مدیر اجرایی ژوئن 25.

بالا کار در PRAC پنل که از منشي خالی باقی مانده است. اقدام پنتاگون بازرس کل گلن خوب به عنوان PRAC رئیس تا او برداشته شد از وزارت دفاع (DOD) پست ساخت و او را فاقد صلاحیت برای ادامه خدمت به عنوان رئیس این بیماری همه گیر پنل پاسخ. وزارت دفاع بازرس کل دفتر نیز تایید کرد که خوب است که دیگر PRAC رئیس با توجه به این کنگره توجه داشته باشید. در ضمن هوروویتس است که در خدمت به عنوان سرپرست رئیس PRAC.

خانه کمیته نظارت و اصلاحات ستایش Westbrooks’ انتصاب.

“به عنوان یک سابق بازرس کل حسابدار و حسابرس آقای Westbrooks کمک خواهد کرد که این کمیته انجام نظارت قوی است که به فوریت نیاز” اعضای کمیته در بیانیه ای گفت. “آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی می خواهند تریلیون دلار صرف شده در پاسخ به کروناویروس بحران مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر و کارآمد—بدون ضایعات و تقلب و سوء استفاده و یا احتکار.”

همه گیر پاسخ پنل نیز راه اندازی چندین سیستم عامل از جمله مشخصات توییتر و وب سایت به اطلاع رسانی عمومی در مورد آن کار می کنند.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im