هنگ کنگ هشدار آن را در آستانه در مقیاس بزرگ coronavirus شیوع

آخرین:

 • تورنتو پوست منطقه در حال حرکت به مرحله 3 از COVID-19 طرح بازیابی.
 • B. C. دانش آموزان به بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر.
 • ویتنام می گوید: هر شهر استان در حال حاضر در معرض خطر عفونت است.
 • ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید coronavirus ‘ممکن است بدتر شوند.’
 • روسی واکسن می تواند به زودی تصویب شود به صورت محلی با استفاده از منابع می گویند.
 • بوسنی وزیر می میرد و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.
 • سنبله از موارد در هنگ کنگ معرفی خطر در مقیاس بزرگ شیوع.
 • شک و تردید در مورد ظهور دلار را به عنوان ارز ذخیره به عنوان همه گیر مورد اقتصاد است.
 • آمریکا دموکرات ها و جمهوریخواهان برای از سرگیری بحث در اطراف coronavirus کمک بیل.
 • جمهوریخواه مجلس آزمون مثبت در کاخ سفید است.
 • تایید COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده رسیدن به 150,000.
 • مقامات ایالات متحده می گویند افسران اطلاعاتی روسیه در حال گسترش COVID-19 دروغ.
 • زائران شروع به جمع آوری در مکه برای یک جسمی فاصله حج.
 • کمیسیون اروپا بدست می آورد به اندازه کافی remdesivir برای 30,000 بیماران.

با بازگشایی تلاش های در حال وقوع در سراسر جهان coronavirus عفونت در ادامه به افزایش همراه با آنها — باعث امکان تمدید مستندات و محدودیت های مسافرتی.

هنگ کنگ گزارش 118 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه از جمله 113 بودند که به صورت محلی منتقل می شود به عنوان دقیق اقدامات جدید صورت گرفت, اثر, از جمله محدودیت محدود کردن تجمعات به دو نفر و ممنوعیت رستوران ناهار خوری.

این اقدامات که در سخت ترین معرفی شده پس از وقوع هستند به مدت حداقل یک هفته به عنوان رهبر کری لام هشدار داد که منطقه در آستانه یک مقیاس بزرگ شیوع.

در همین حال اتحادیه اروپا, کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides می گوید وجود دارد نگرانی بیش از یک شکوفایی جدید کروناویروس عفونت در چندین کشور اروپایی ایجاد می شود در درجه اول توسط “خوشنودی و سستی” در میان مردم است که به شدت به پیوستن به بهداشت شخصی قوانین.

Kyriakides نیز گفت: هر کشور متعلق به اتحادیه اروپا ارائه درخواست برای مواد مخدر remdesivir. مدت کوتاهی پس از آن کمیسیون اروپا آن را امضا 63 میلیون یورو ($97.9 میلیون دلار کانادا) برای مقابله با هزاران دوز به اندازه کافی برای درمان حدود 30000 بیماران. این دارو تنها با مجوز داروی آزمایشی برای درمان افراد مبتلا شدید COVID-19.

سازمان دیده بان | Respirologist در سرعت در حال تغییر نگرانی های اطراف COVID-19:

دکتر سمیر گوپتا می گوید: مواد مخدر remdesivir می تواند مفید باشد برای بیمارانی که بسیار مریض اما نه آنقدر بیمار است که آنها نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. 6:39

بهداشت و درمان کانادا به تازگی مجاز این دارو برای بیماران مبتلا به COVID-19 هر چند عرضه محدود است.

در ایالات متحده آمریکا و مقامات دولتی — که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود — آسوشیتدپرس گفت که ماموران در حال گسترش دروغ در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از طریق زبان انگلیسی در وب سایت تلاش برای بهره برداری از یک بحران است که امریکا در تلاش برای مهار قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

بین اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئیه یکی از مقامات گفت: این وب سایت منتشر شده حدود 150 مقاله در مورد بیماری همه گیر پاسخ از جمله پوشش با هدف یا در propping تا روسیه و یا بدنام کردن آمریکا

مقامات روسیه روز یکشنبه اتهامات را رد کرد به عنوان “تئوری های توطئه” و “مداوم ترس.” یکی از سایت های خاص ایالات متحده ارسال شده پاسخ افشاگری به عنوان “مطلقا نادرست” آمریکا اظهارات بود که مربوط به ارتش روسیه سرویس های اطلاعاتی و یا درگیر شد در تبلیغات.

ایالات متحده آمریکا مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر صحبت با خبرنگاران در واشنگتن در روز سه شنبه. (درو Angerer/گتی ایماژ)

بعد چهار شنبه, top اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکراتیک رهبران کنگره تلاش برای محدود کردن تفاوت های آشکار بیش از یک coronavirus کمک بیل.

رهبران جمهوری خواه مجلس سنا در حال هل دادن برای حدود $1 تریلیون ما در کمک های جدید در بالا از بیش از 3 تریلیون دلار تصویب از اوایل این سال است. دموکرات ها دیدن به مراتب بیشتر نیاز به آنها را به عقب 3 تریلیون دلار در هزینه های جدید, در حالی که رئیس جمهور تهمت و گفت که او در هیچ عجله.

“ما خیلی دور از هم ما اهمیتی نمی دهند. ما واقعا نمی مراقبت از” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سرزنش دموکرات به عنوان او را ترک کاخ سفید برای سفر به تگزاس.

یک ساعته جلسه را شکست و تا اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر با هیچ نشانه ای از پیشرفت است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع انتظار می رود برای از سرگیری مذاکرات با دو مقام ارشد حزب دموکرات در کنگره — مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

یکی از نکات کلیدی دموکرات ها به دنبال این است که به گسترش $600 هفتگی بیکاری را مجموعه به پایان می رسد در روز جمعه. جمهوری خواهان با این استدلال که آن مانع برخی از کارگران در کاهش پرداخت از مشاغل به دنبال اشتغال پیشنهاد کرده اند به طور موقت کاهش فدرال پرداخت به 200 دلار در هفته در بالای دولت مزایای بیکاری.

سناتور. جان Thune دوم بالاترین رتبه جمهوری خواه در مجلس گفت: نمایندگان مجلس ممکن است یک ایده بهتر است تا پایان این هفته در مورد اینکه آیا حتی یک شانس برای یک معامله پس “است که ما در واقع می تواند به یک بسته بندی تا پایان هفته آینده.”

کنگره جمهوری خواه کابل تایید کرده آزمایش مثبت برای coronavirus زمانی که او بازدید کاخ سفید گفته می شود.

Gohmert در یک فیلم ویدئویی ارسال شده به توییتر اضافه شده او است بدون علامت و گفت که او تا به حال فرسوده یک ماسک صورت اغلب در گذشته یا دو هفته از جمله در کمیته قضایی مجلس جلسه در روز سه شنبه.

Rep. کابل از تگزاس مطالعات یادداشت در طول قضایی مجلس جلسه کمیته روز سه شنبه در واشنگتن قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19 روز بعد. (مت McClain/واشنگتن پست از طریق آسوشیتد پرس)

تگزاس نماینده مجلس که قبلا حاضر به پوشیدن ماسک در میان همه گیر گفت که آزمایش مثبت در یک تست سریع در اجرایی عمارت و در پیگیری سواب آزمون.

معاون نانسی پلوسی نیز گفت: اعضا و کارکنان در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک در مجلس نمایندگان در طول این بیماری همه گیر.

اعضای مجاز به حذف ماسک خود را به صحبت می کنند در خانه هنگامی که پرداختن به مجلسی پلوسی گفت: در کف خانه.

حداقل 13 نفر از اعضای مجلس نمایندگان و سنا — هفت جمهوریخواهان و شش دموکرات — آزمایش مثبت یا فرض داشته اند COVID-19 پس از همه گیری آغاز شد و در اوایل این سال است.

ایالات متحده و میر ناشی از coronavirus پیشی گرفته 150,000 روز چهارشنبه توسط دور بالاترین در جهان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

افزایش 10,000 COVID-19 مرگ و میر در 11 روز است سریع ترین در ایالات متحده از اوایل ماه ژوئن است.

مرگ و میر افزایش یافته است وجود دارد به مدت سه هفته در یک ردیف در حالی که افزایش عفونت در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در این ماه غرق بیمارستان.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 12:30 p. m. ET در چهارشنبه کانادا تا به حال 115,246 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 100,307 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,948 کانادایی کشته شده اند.

اکثر دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 12 در حال بازگشت به بریتیش کلمبیا مدارس تمام وقت در ماه سپتامبر.

وزیر آموزش و پرورش راب فلمینگ می گوید: افزایش اقدامات ایمنی و منابع اضافی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اجازه خواهد داد که این استان به حرکت در آموزش و پرورش خود را راه اندازی مجدد پیش برنامه ریزی.

دانش آموزان و ضروری کارگران خدمات مدرسه در حال تصویر در کلاس درس در وست ونکوور, on May 13. (بن Nelms/CBC)

فلمینگ می گوید: کلاس درس یک بخش ضروری از یک کودک, اجتماعی, علمی و روانی و به همین دلیل این استان مشغول به کار سخت برای اطمینان حاصل شود کودکان می تواند به صرف سال تحصیلی خود را با معلمان و همکلاسی.

او می گوید: در مشاوره سلامت استان افسر دانش آموزان برگزار خواهد شد به گروه های یادگیری به کاهش تعداد افرادی که در تماس با برش خطر انتقال ویروس است.

دولت با قرار دادن $45.6 میلیون برای اطمینان از ایمنی اقدامات از جمله افزایش تمیز کردن-تماس با سطوح افزایش تعداد دست-بهداشت ایستگاه و در دسترس بودن از ماسک است.

کارکنان و دانش آموزان و یا پدر و مادر خود خواهد بود و انتظار می رود تا خود را ارزیابی روزانه برای علائم COVID-19.

در انتاریو اطفال بیمارستان ها به روز شده اند توصیه های خود را برای بازگشت امن به مدرسه تمام وقت ارائه دستورالعمل در چالش های لجستیکی رو مربیان این سقوط.

سازمان دیده بان | فورد را تایید تورنتو پوست حرکت به مرحله 3:

خواستار آن یک گام عظیم به جلو’ انتاریو برتر داگ فورد گفت تورنتو و پوست منطقه حرکت خواهد کرد به مرحله 3 بازگشایی در روز جمعه اما گفت: Windsor-اسکس نیاز به باقی می ماند در مرحله 2 کمی طولانی تر. 1:49

در میان توصیه های کلیدی از پزشکان در تورنتو بیمارستان برای کودکان بیمار و دیگر مقامات بهداشتی از سراسر استان است که دبیرستان و دانش آموزان پوشیدن ماسک فاصله زمانی که نمی تواند حفظ شود اما کودکان نمی رود به آنها را می پوشند.

تورنتو و پوست منطقه حرکت خواهد کرد و به مرحله 3 انتاریو coronavirus طرح بازیابی جمعه این دولت استانی گفت که این صبح است.

تورنتو و پوست انتاریو دو پرجمعیت ترین مناطق باید هر دو دیده می شود ثابت کاهش جدید روزانه موارد در طول هفته گذشته. در وزارت بهداشت COVID-19 روز رسانی صبح دیروز دو سلامت عمومی واحد تا به حال فقط شش و هفت مورد جدید بود.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

مقامات در اسپانیایی سرمایه مادرید عقب نشینی در روز چهارشنبه بیش از یک بسیار با انتقاد از طرح را به یک “ایمنی کارت” برای مردم آزمایش مثبت برای coronavirus به طوری که آنها می توانید لذت بردن از عالی مناطق با خطر مانند ورزشگاه میله ها و موزه ها.

سیاستمداران گروه های حقوق و اپیدیولوژی محکوم پروژه اعلام شده توسط رهبر منطقه ای ایزابل دیاز Ayuso به عنوان به طور بالقوه تبعیض آمیز و پزشکی نادرست.

پس از بارگیری در این هفته در جلسه هیئت دولت از مادرید اقتدار معاون ایگناسیو Aguado یک کنفرانس خبری گفت که بحث کارت نمی خواهد در واقع صادر می شود.

اسپانیا شاهد افزایش عفونت های جدید از جمله 1,153 در 24 ساعت گذشته باعث مناطق به معرفی محدودیت و بریتانیا به اعمال قرنطینه در عودت.

سازمان دیده بان | انگلستان سفارشات مسافران از اسپانیا به قرنطینه میان COVID-19 سنبله:

بریتانیا دستور داده است تا مسافران بازگشت از اسپانیا به قرنطینه برای 14 روز به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش در سراسر اروپا با قرار دادن فصل توریستی تابستان در برزخ است. 2:01

روسیه‘s first بالقوه coronavirus واکسن را برنده محلی تصویب قانونی در نیمه اول مرداد ماه و تجویز می شود به خط مقدم سلامت کارگران به زودی پس از آن توسعه منبع نزدیک به این موضوع به رویترز گفت.

دولت مرکز تحقیقات در مسکو — Gamaleya موسسه — تکمیل اولیه بشر محاکمه بودند-بر اساس واکسن این ماه و انتظار برای شروع در مقیاس بزرگ آزمایش در ماه اوت است.

خدمات مطبوعات از سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) که هماهنگ کننده و کمک های مالی روسیه واکسن تلاش های توسعه ای کاهش یافته است به نظر اما آن سر کیریل Dmitriev است را تکذیب کرد که روسیه واکسن فشار است که به خطر انداختن ایمنی.

در همین حال ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه دستور دولت برای آماده شدن برای یک ممکن است چشم انداز مثبت در coronavirus موارد گفت که این وضعیت “باقی مانده است دشوار است” و “ممکن است بدتر شوند.”

روسیه گزارش کرده است بیش از 828,000 coronavirus موارد و 13,673 تایید مرگ. تعداد روزانه جدید عفونت کاهش پیدا کرده و از اواسط ماه مه. اما آنها باقی می ماند نسبتا بالا با مقامات بهداشتی گزارش بیش از 5000 مورد جدید در هر روز است.

رئیس اجرایی از سرمایه گذاری مستقیم صندوق کیریل Dmitriev حضور یک جلسه از سن پترزبورگ انجمن بین المللی اقتصادی در روسیه در 7 ژوئن 2019. Dmitriev را رد کرده است که روسیه فشار برای یک واکسن است که به خطر انداختن ایمنی. (ماکسیم Shemetov/فردا نیوز)

برزیل شاهد یک رکورد تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر مرتبط. داده ها از کشور وزارت بهداشت نشان داد وجود دارد 69,074 موارد جدید و 1,595 مرگ و میر در روز چهارشنبه.

پس از همه گیر شروع برزیل است ثبت نام بیش از 2.5 میلیون مورد تأیید ویروس و 90,134 مرگ و میر.

برزیل شیوع بدترین جهان در خارج از ایالات متحده ساخته شده است آن را جهانی تست زمین به صورت بالقوه واکسن.

چینی مواد مخدر شرکت Sinopharm و پارانا دولت توافق کرده اند که برای راه اندازی چهارمین عمده COVID-19 آزمایش واکسن در برزیل و به دنبال تصویب قانونی در دو هفته آینده.

به انگلیسی, دولت به امضا مقابله با گلاکسو و سانوفی پاستور برای 60 میلیون دوز از یک پتانسیل coronavirus واکسن است که می تواند شروع به نورد در نیمه اول سال آینده.

بریتانیا GSK و فرانسه شرکت سانوفی بزرگترین واکسن قابلیت تولید در جهان است. دولت گفت که اگر واکسن موفق ثابت می کند و سپس اولویت گروه های مانند بهداشت – اجتماعی-مراقبت از کارگران می تواند با توجه به اولین دوز.

سازمان دیده بان | زائر در مکه برای جسمی فاصله حج:

با توجه به کروناویروس در این سال حج در مکه شده است محدود به حدود 1000 نفر از زائران از داخل عربستان سعودی است. 0:56

مسلمان زائران پوشیدن ماسک صورت و حرکت در گروه های کوچک پس از روز در انزوا شروع به ورود در اسلام مقدس ترین سایت در مکه در روز چهارشنبه برای شروع یک تاریخی منحصر به فرد و مدرج به پایین حج تجربه شکل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

حج یکی از اسلام مهم ترین الزامات انجام یک بار در طول عمر. آن را زیر یک مسیر حضرت محمد رفت و نزدیک به 1400 سال پیش و اعتقاد بر این است در نهایت اثری از جای پای پیامبران ابراهیم و اسماعیل و یا ابراهیم و اسماعیل به عنوان آنها به نام در کتاب مقدس است.

به جای ایستاده و نماز شانه به شانه در دریایی از مردم از اقشار مختلف از زندگی زائران در این سال ها فاصله فیزیکی — ایستاده از هم جدا و در حال حرکت در گروه های کوچک از 20 به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض و پتانسیل انتقال coronavirus.

وزیر امور کهنه در دولت یکی از بوسنی‘s دو بسیار مستقل مناطق دنیا در سن 53 یک هفته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

Salko Bukvarevic درگذشت, شنبه در یک COVID-19 بیمارستان در سارایوو که در آن او پذیرفته شد هفته گذشته با پنومونی و مشکلات تنفسی.

یک زن است آزمایش ممکن است نشانه هایی از COVID-19 در Potocari نزدیکی جنگ بالکان در بوسنی. (Damir Sagolj/گتی ایماژ)

نزدیک به 80 درصد از این کشور 10,700 موارد ثبت شده از اواسط ماه مارس زمانی که سخت نزدیک به دو ماه coronavirus مستند برداشته شد.

ویتنامویروس-رایگان برای ماه ها بود که فرح برای موج دیگری از عفونت کروناویروس در روز چهارشنبه پس از رسانه های دولتی گزارش موارد جدید در هانوی, Ho Chi Minh City و ارتفاعات مرکزی مربوط به شیوع اخیر در مرکز شهر Danang.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی همراه من خه ساحل در Danang ویتنام روز سه شنبه. (Hoang Khanh/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در حال حاضر موج از عفونت های مختلف از موج دوم ویتنام جنگیدند در ماه مارس و در هر استان و شهرستان در جنوب شرقی آسیا کشور در خطر بود, دولت, پخش ویتنام تلویزیون گزارش شده است.

هانوی ویتنام پایتخت دستور داد بارها و بارها به تعطیل و ممنوع اجتماعات بزرگ آغاز و در نیمه شب پس از ثبت اولین مورد مربوط به Danang شیوع روز چهارشنبه.

این هلندی دولت در روز چهارشنبه گفت: آن را نمی خواهد توصیه های عمومی به پوشیدن ماسک به سرعت گسترش coronavirus تصریح می کند که شواهد علمی از اثر خود را مخلوط.

این تصمیم توسط وزیر اعلام شد برای مراقبت های پزشکی تامارا ون ارک پس از بررسی توسط این کشور در موسسه ملی بهداشت ، دولت را به جای به دنبال بیشتر پایبندی به اجتماعی فاصله قوانین بعد از یک افزایش در coronavirus موارد در کشور این هفته ون ارک گفت: در یک کنفرانس خبری در لاهه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet