هنگ کنگ توقیف باله از 38,500 در خطر انقراض کوسه ها

BIGGEST HAUL. This handout photo taken on May 6, 2020 and received on May 7 from the Hong Kong Customs and Excise Department shows seized sharks fins displayed at a customs facility in Hong Kong. Handout/Hong Kong Customs and Excise Department/AFP

بزرگترین حمل و نقل. این جزوه عکس گرفته شده در مارس 6, 2020 و دریافت شده در مارس 7 از هنگ کنگ گمرکی و مالیات غیر مستقیم بخش را نشان می دهد کشف و ضبط کوسه باله های نمایش داده شده در گمرک تسهیلات در هنگ کنگ است. جزوه/دلار هنگ کنگ گمرکی و مالیات غیر مستقیم در اداره/AFP

هنگ کنگ چین – هنگ کنگ کشف و ضبط 26 تن از قاچاق باله های کوسه قطعه قطعه از برخی از 38,500 حیوانات در معرض خطر در بزرگترین مجسمه نیم تنه از نوع خود در جنوب شهر چینی.

رکورد مسافت کشف شد در دو ظروف از اکوادور و برجسته ادامه داد: تقاضا برای باله کوسه است که خدمت در عروسی ضیافت در بسیاری از چینی جوامع است.

این شهرستان در بخش گمرک پرده برداری از حمل و نقل در چهار شنبه, مه 6 و گفت: این شکست رکورد قبلی.

“هر محموله متشکل از 13 تن را شکست و رکورد قبلی تشنج از 3.8 تن از کنترل باله های کوسه ساخته شده در سال 2019,” گمرک رسمی دنی چونگ گفت.

بسیاری از باله آمد از thresher و ابریشمی کوسه ها در هر دو گونه در معرض خطر. 57 سال دستگیر شد اما آزاد شده به قید وثیقه در انتظار سوالات بیشتر.

برخی از اقیانوس حیاتی ترین شکارچیان راس کوسه جمعیت نابود شده است بیش از چند دهه گذشته با finning و صنعتی خط ماهیگیری مجرمان اصلی.

ماهیگیری ناوگان اغلب قطع باله از کوسه و پس از آن و پرتاب ضرب معلول حیوانات در دریا به حداکثر رساندن سود است.

خشک باله برای فروش مبالغ قابل توجهی هستند و معمولا در خدمت یک glutinous سوپ در ضیافت.

فروش و مصرف باله کوسه است نه غیر قانونی در هنگ کنگ است اما باید دارای مجوز.

سال مبارزه با محیط زیست و مشاهیر مانند ستاره بسکتبال چین یائو مینگ منجر به ظرف تبدیل شدن به کمتر مد در میان مصرف کنندگان جوان تر در چین ماکائو هنگ کنگ و تایوان است.

اما همچنان سرسختانه محبوب در میان نسل های قدیمی تر و برجسته بسیاری از هتل ها و رستوران ها هنوز هم آن ارائه دهد.

یک 2018 نظرسنجی که توسط صندوق جهانی حیات وحش در بر داشت 7 از 10 دلار هنگ Kongers خورده بود باله کوسه است که در سال معمولا در مراسم عروسی, دفتر توابع و جمع های خانوادگی.

وحشی کمک تخمین برخی از 73 میلیون کوسه کشته می شوند هر سال برای تجارت.

تحقیقات خود می گوید: مصرف کاهش یافته است به طور قابل توجهی در سرزمین اصلی چین است اما رشد اشتها برای غذا در تایلند و ویتنام و اندونزی است.

با آن مشغول پورت و اتصالات بین المللی هنگ کنگ شده است عمده قاچاق مسیر برای حیات وحش و قاچاقچیان مواد مخدر.

وارد کردن گونه های در معرض خطر بدون مجوز غیر قانونی است و حمل حداکثر مجازات 10 سال زندان و هنگ کنگ 10 میلیون دلار (1.3 میلیون) خوب است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de