هنگ کنگ گزارش دوم coronavirus مرگ و میر

WAITING. Medical personnel wearing protective suits stay near a block's entrance on the grounds of a residential estate in Hong Kong. Photo by Anthony Wallace/AFP

در انتظار. پرسنل پزشکی با پوشیدن لباس محافظ اقامت در نزدیکی یک بلوک ورودی در زمینه مسکونی و مستغلات در هنگ کنگ. عکس آنتونی والاس/AFP

هنگ کنگ چین – سالمندان هنگ کنگ که قرارداد جدید کروناویروس درگذشت پنج شنبه, فوریه 19, مقامات اعلام کرد دوم مرگ و میر از شیوع بیماری در نیمه مستقل شهرستان چینی.

“70 ساله بيمار که مبتلا به این رمان coronavirus رو به وخامت گذاشته و تسلیم در شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان صبح امروز” بیمارستان اقتدار در بیانیه ای گفت.

مقامات گفت: این مرد به بیمارستان منتقل شد در 12 فوریه پس از یک سقوط در خانه. او تا به حال تب و آزمایش مثبت برای این ویروس مرگ یک هفته بعد.

در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس پدید آمده بیش از 2000 نفر کشته شده اند و 74,000 آلوده.

هنگ کنگ تایید کرده است این ویروس در 62 نفر و دو نفر از آنها فوت کرده اند. اولین عفونت بودند تا حد زیادی یافت می شود در افرادی که تا به حال سفر به کانون در مرکزی چین هوبئی استان است.

اما در هفته های اخیر عفونت های محلی را افزایش داده اند در میان ساکنان بدون سابقه سفر به چین است.

هنگ کنگ است که در لبه بیش از این ویروس تا حدودی به دلیل آن را غم انگیز تاریخچه دچار یک بیماری کشنده.

در سال 2003 299 دلار هنگ Kongers کشته شدند شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) – 40% جهانی مجموع مرگ و میر.

شیوع چپ عمیق روانی زخم بر روی بسته بندی شهر و میراث ماندگاری از بی اعتمادی نسبت به چین کمونیست رهبری که در ابتدا تحت پوشش شیوع.

در دو هفته گذشته با کسب و کار بین المللی hub شده است در برخورد با یک موج وحشت-خرید با قفسه های سوپر مارکت های خالی از اصلی محصولات مانند کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و برنج.

مقامات می گویند که عرضه کالا پایدار باقی می ماند و می گوید وحشت خرید خود باعث کمبود.

ماسک صورت باقی مانده در تامین کوتاه مدت با صف برداشت تا در سراسر شهر هر زمان که یک داروخانه های محلی و یا فروشگاه اعلام جدید تحویل. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im