هنگ کنگ ورزشگاه, کافه سینما بازگشایی به عنوان ویروس اقدامات سهولت

COVID-19 IN HONG KONG. People gather to watch the sunset as they stand on a viewing platform in Tamar Park overlooking Victoria Harbour and the Kowloon skyline in Hong Kong on May 5, 2020. File photo by Anthony Wallace/AFP

COVID-19 در هنگ کنگ است. مردم جمع آوری به تماشای غروب آفتاب به عنوان آنها ایستاده بر روی یک پلت فرم مشاهده در تامار پارک مشرف ویکتوریا بندرگاه و كولون افق در هنگ کنگ در آوریل 5 سال 2020 است. فایل عکس توسط آنتونی والاس/AFP

دلار هنگ کنگ – هنگ کنگ شروع به سهولت عمده اجتماعی فاصله اقدامات در جمعه, مه 8 با میله, ورزشگاه, سرو زیبایی و سینما بازگشایی درهای خود را پس از مالی hub تا حد زیادی متوقف محلی انتقال مرگبار coronavirus.

صف های تشکیل شده در خارج از ورزشگاه در نیمه مستقل چینی شهر در صبح روز جمعه برای کارکنان به بررسی دماهای مردم جشن بازگشت برخی از حالت عادی به این شهر است.

دوریس 39 ساله یوگا معلم گفت: اولین کلاس در حال حاضر پر شده و پس از هفته آموزش آنلاین.

“من بسیار هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن دوباره… و دیدن دانش آموزان من,” او گفت: Agence France-Presse.

“من کاملا بی تاب برای بازگشت به ورزشگاه” اضافه شده Alexandre 26 سال مالی کارگر پس از اتمام تمرین در این شهر تجاری منطقه است.

“این نشان می دهد که زندگی شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی حتی اگر ما نمی قفل شده در اروپا,” او اضافه شده است.

خواهد ساتون آمریکایی ساکن توییتی تصاویر خود را در سالن ورزش های محلی با پارتیشن قرار داده شده بین ماشین های در حال اجرا.

“پس از 3 هفته بدون تمرین هر چه…بیایید فقط به عرق کردن!,” او نوشت.

کمتر به سلامت آگاهانه flocked به آبیاری سوراخ که برخی از آنها افتتاح شد درهای خود را به عنوان به زودی به عنوان ساعت زده نیمه شب.

“من خیلی خوشحال هستم” یک توپ زن surnamed چو گفته اپل روزانه خارج به تازگی بازگشایی نوار در كولون منطقه در ساعات اولیه صبح روز جمعه. “من شده است در اینجا برای مدت زمان طولانی است.”

بسیاری از هنگ کنگ مکانهای تفریحی توقیف شد در اوایل ماه آوریل زمانی که شهر دچار موج دوم عفونت – در درجه اول ساکنان بازگشت از اروپا و آمریکای شمالی به عنوان همه گیر سرعت در حال گسترش وجود دارد.

اما مقامات بهداشتی را ساخته اند پیشرفت چشمگیر در برابر این بیماری با تشکر کارآمد تست ردیابی و درمان برنامه های با بیش از 1000 عفونت و 4 و میر.

جدید COVID-19 مورد بوده است در تک رقمی گذشته 18 روز – با 11 روز نمایش یک صفر شمارش. همه عفونت های جدید در حال ساکنان بازگشت از خارج از کشور هستند که به سرعت قرنطینه.

هیچ رقص بدون موسیقی زنده

در یک شهر غرق در رکود بازگشایی بسیاری از کسب و کار خواهد بود خوش آمدید. اما خطر این ویروس به معنی محدودیت های خاصی در محل باقی می ماند.

میله مجاز به کار در نیمی از ظرفیت و باید اطمینان حاصل شود فاصله 1.5 متر بین جداول در حالی که اجرای موسیقی زنده و رقص ممنوع باقی می ماند.

سالنهای سینما و سالنهای زیبایی نیز باید اطمینان اجتماعی فاصله – مانند فضای کافی بین تشک یوگا – و همچنین متوسط چک و ضد عفونی کننده دست.

خالص, یکی از بزرگترین یوگا زنجیر و گفت: این امر محدود کلاسها حداکثر 8 نفر در حالی که بولینگ alleys فقط باز کردن هر خط.

مقامات همچنین برداشته محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در مکان های عمومی از 4 به 8.

رستوران ها نیز در حال حاضر مجاز به رزرو از گروه تا 8 نفر.

کاباره ها و کارائوکه کسب و کار بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر به دلیل مقامات بهداشتی توجه آنها را به عنوان “در معرض خطر.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de