قتل در تورنتو, ماساژ یک عمل incel تروریسم پلیس می گویند

پلیس می گویند که قتل یک زن در تورنتو, ماساژ سکسی, در ماه فوریه یک اقدام تروریستی انجام شده توسط یک جوان 17 ساله که به عنوان یک غیر ارادی مجرد, همچنین شناخته شده به عنوان یک incel.

در فوریه. 24 پلیس در پاسخ به یک گزارش سلاح سرد در تاج آبگرم در شهر شمالی پایان.

قربانی, اشلی, Noell Arzaga, 24 بود در صحنه مرده. دو نفر دیگر یک مرد و یک زن دچار زخم چاقو اما جان سالم به در برد حمله.

پلیس تورنتو بازداشت یک دختر 17 ساله ای که به اتهام قتل درجه اول و اقدام به قتل است. به عنوان جزئی از هویت خود را محافظت شده است تحت جوانان عدالت کیفری عمل می کنند.

محلی محققان بعد از تماس RCMP یکپارچه امنیت ملی اجرای تیم پس از کشف شواهد نشان می دهد این حمله ممکن است متناسب با قانون تعریف فعالیت های تروریستی.

سازمان دیده بان | قتل در تورنتو, ماساژ یک عمل incel تروریسم:

پلیس تورنتو می گویند فوریه قتل در یک سالن ماساژ بود incel مرتبط و متهم نوجوان مظنون با تروریسم است. 1:56

پلیس می گویند که بعد مشخص شد این حمله توسط الهام گرفته شده بود incel ایدئولوژی. شرکت کنندگان در این misogynistic آنلاین جنبش به طور معمول بیان سرخوردگی نسبت به زنان بیش از خود عدم جنسی موفقیت و گاهی تهدید و خشونت علیه آنها. پلیس, طبقه بندی آن به عنوان یک “با انگیزه ایدئولوژیک خشونت افراطی” جنبش است.

محققان ارائه نشده است جزئیات بیشتر در مورد شواهد حمایت از نتیجه گیری های خود در سالن ماساژ صورت.

17 ساله متهم به نظر می رسد در تورنتو دادگاه از طریق لینک ویدئو در روز سه شنبه که در آن تاج وکلای گذاشته به روز رسانی تروریسم اتهامات که عبارتند از:

  • قتل درجه اول – فعالیت های تروریستی.
  • اقدام به قتل – فعالیت های تروریستی.

به روز شده در اتهامات به معنای متهم می تواند به صورت اتوماتیک جمله زندگی اگر او به اعدام محکوم شده در هر یک از اتهامات عنوان شده علیه. این قانون می گوید که هر کسی محکوم به یک indictable جرم مرتبط با تروریسم است “موجب حبس برای زندگی است.”

“عمومی می توانید مطمئن باشید این به نظر می رسد به یک حادثه جدا شده و وجود دارد بیشتر شناخته شده تهدید به عموم مربوط به متهم در این زمان” پلیس تورنتو و RCMP گفت: در انتشار اخبار.

“تروریسم در اشکال مختلف می آید و این مهم است به یاد داشته باشید که آن را محدود به خاص هر گروه دین و یا ایدئولوژی.”

Alek Minassian متهم راننده در سال 2018 تورنتو ون حمله که به کشته شدن 10 نفر و زخمی شدن 16 نفر دیگر گفت: در پلیس مصاحبه او نیز با الهام از incel ایدئولوژی.

Minassian گفت: پلیس در مدت کوتاهی پس از این حمله که آن عذاب برای سال های جنسی رد و تمسخر توسط زنان است. خود قاضی-تنها محاکمه شد و در ابتدا برنامه ریزی شده برای شروع در اوایل سال 2020 اما هنوز آغاز نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de