امنیت ملی به بین المللی تغییر ویزای دانشجویی قانون برای کاهش موعد

یک ویزای جدید قانون از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) منتشر شود این فوریه خواهد آن را مشکل تر برای دانشجویان بین المللی برای ماندن در این کشور پس از به پایان رساندن تحصیلات خود را.

DHS در حال حاضر شیوه های یک قاعده شناخته شده به عنوان “اتاق وضعیت” به این معنی که دانشجویان بین المللی می توانند در ایالات متحده به طور نامحدود تا زمانی که آنها حفظ وضعیت خود را به عنوان دانش آموزان و نه نقض شرایط ویزای خود. این قانون باعث می شود آن را ممکن است برای دانش آموزان به انتقال به مدرسه دیگر به محل کار به سمت یک درجه بالاتر و یا یک سال اضافی به دنبال دو ماژور. به طور موثر طول اقامت خود را در کشور تعیین می شود چه مدت آنها نیاز به برنامه های آکادمیک خود را به پایان برساند به جای ویزای خود تاریخ انقضا.

در یک پیشنهاد دستورالعمل جدید این DHS می گوید آن است که رفتن به ایجاد یک ثابت “حداکثر مدت مجاز اقامت” برای دارندگان ویزای دانشجویی و نیاز به آنها را به درخواست برای مجوز جدید در هر زمان وجود دارد این است که یک تغییر در برنامه های علمی خود را مانند گذر از مقطع کارشناسی به تحصیلات تکمیلی در سطح برنامه. رضایت نیز مورد نیاز خواهد بود اگر دانش آموزان نیاز به یک زمان طولانی تر از حد انتظار به پایان مدرک خود را.

قانون جدید به جای موجود “مدت از وضعیت” نمی گوید چه مدت دقیقا حداکثر مدت اقامت برای دارندگان ویزای دانشجویی خواهد بود. آن ذکر این است که وجود دارد خواهد بود “گزینه برای پسوند” برای هر یک مربوط به ویزا رده.

“عدم ارائه دسته خاصی از nonimmigrants با تاریخ های خاص برای خود مجاز دوره اقامت می تواند باعث سردرگمی بیش از چگونه آنها ممکن است به طور قانونی در ایالات متحده باقی بمانند و پیچیده است تلاش برای کاهش موعد نرخ غیرمهاجرتی دانشجویان” یک DHS بیانیه توجیه قانون جدید می خواند. “وضوح ایجاد شده توسط تاریخ-خاص پذیرش کمک خواهد کرد که کاهش موعد رای دادن.”

با توجه به یک سال 2018 DHS گزارش (pdf) در اطراف 68,000 یا 3.7 درصد از همه 1, 840,000 دانشجو و یا تبادل بازدید کننده دارندگان ویزای موفق به ترک ایالات متحده در پایان برنامه های خود را.

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش کرده است برای مقابله با ویزا overstays با سفت کردن قوانین است. در سال 2018, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) صادر شده و یک یادداشت سیاست (pdf) تغییر راه مهاجرت عوامل محاسبه زمانی که یک دانشجوی بین المللی در نظر گرفته شده است “غیرقانونی” در کشور است. حضور غیر قانونی استفاده می شود برای شروع از زمان USCIS یا یک قاضی مهاجرت اعلام آن به آن فرد است. چنین شرط حذف شده است تحت قانون جدید آمده است که حضور غیر قانونی آغاز خواهد شد accruing روز پس از یک دانش آموز متوقف می شود به دنبال یک دوره مطالعه و یا در غیر این صورت نقض شرایط خود و یا ویزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de