صفحه اصلی کیت تست برای COVID-19 توسعه یافته در انگلستان به شما می دهد نتایج در 30 دقیقه

چنای: بزرگترین سوال شاید در ذهن میلیون ها نفر را تحت مستند در کشورهای مختلف این است: آیا باید خطر رفتن به بیمارستان برای آزمایش coronavirus COVID-19 اگر من یک تب یا سرفه? در حال حاضر با یک خانه جدید تست کیت توسعه یافته توسط محققان در انگلستان افراد می توانند آزمون خود را در خانه پس از آن که دستگاه ساخته شده است به صورت تجاری در دسترس است.

تست کیت شامل یک باتری عمل دستگاه دستی که فرآیندهای بینی یا سواب گلو وارد شده به آن و ارائه نتایج در عرض فقط 30 دقیقه در یک برنامه تلفن هوشمند است که آن را متصل به.

آزمون طراحی و توسعه توسط تیم از سه دانشگاه در انگلستان دانشگاه برونل لندن, Lancaster University و University of Surrey.

هزینه

هزینه هر یک از آزمون های فردی محققان می گویند می توان در اطراف £4 یا حدود 350 تومان. گزارش اولیه در هند ثابت هزینه آزمون در دسترس در اینجا در 4,500 تومان, در حالی که اخیرا آن را به 500 تومان.

به عنوان برای دستگاه خود هزینه ثابت در 100 پوند (کمی کمتر از 9,000 تومان): اگر تولید تجاری. این تیم با نزدیک شدن به تولید کنندگان قادر به تولید انبوه کیت تست منوط به تایید از مقامات نظارتی مانند ایالات متحده FDA (اداره غذا و دارو) این داروها آژانس اروپایی و انگلستان داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA).

تحقیقات

محققان اصلاح شده موجود در کیت های آزمایش به آن را مناسب برای تست برای SARS-Cov-2 ویروس است که باعث COVID19. این فن آوری است که بر اساس یک تست است که استفاده شده است برای چک کردن گسترش ویروس ها در جوجه در فیلیپین.

موجود آزمون در حال حاضر تایید شده برای استفاده از شرکت های مانند Cepheid و مسا زیست فناوری نیاز به پشتیبانی از امکانات بهداشتی که در آن خود میکرو آزمایشگاه می توان راه اندازی. آنها را مناسب برای استفاده در منزل است. تست کیت های تولید شده توسط بریتانیا دانشمندان است که استفاده بیش از آنهایی که موجود است. آن ارزان است به بوت شدن با هر دستگاه با داشتن قابلیت تست تا شش نفر یا یک خانواده بزرگ در یک بار.

“به طور معمول هر چیزی شبیه به این (کیت تست) را مجبور به رفتن را از طریق آزمایش های بالینی” دانشگاه برونل لندن استاد Wamadeva Balachandran بیان شد که در دانشگاه برونل سایت. “اما این یک وضعیت طبیعی نیست. با توجه به کالج امپریال مدل این (coronavirus همه گیر) ممکن است در گذشته برای 18 ماه. و موارد افزایش بیش از چند ماه آینده.”

محققان می گویند این کیت تست می تواند در دسترس عموم ساخته شده پس از تصویب قانونی در عرض فقط چند هفته.

“سرعت ضروری است. با بیمارستان های محلی’ کمک به هدف ما برای انجام یک مقدار محدود از آزمون با در دسترس مثبت و منفی نمونه های استاد Balachandran به نقل شد.

علم

چگونه تست کار می کند ؟ بریتانیا آزمون پیشرفته تر از آزمون در حال حاضر در حال استفاده در اتحادیه اروپا و چین که به دنبال آنتی بادی در بینی و گلو سواب. آنتی بادی نشان می دهد حضور این ویروس در بدن است.

انگلستان تست به نظر می رسد برای این DNA ویروسی را در نمونه است. آن را به رسمیت می شناسد DNA ساختار ویروس برای شناسایی حضور خود را. آن را مستقیم تست به جای غیر مستقیم است که در آن حضور آنتی بادی اشاره به حضور ویروس.

در این راه آن است که مهم تر diagnostically به عنوان آن می تواند این ویروس را شناسایی حتی در افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

این امر به ویژه قابل توجه است که ما در حال حاضر یادگیری از جامعه انتقال است که رخ داده است در افراد با سابقه تماس با فرد آلوده.

برای مثال این تست می تواند مورد استفاده قرار گیرد در درجه اول توسط پزشکان است. به عنوان پزشکان بررسی صدها نفر از بیماران هر روز آنها را در بالاترین خطر ابتلا COVID-19. اما برخی از آنها ممکن است علائم نشان می دهد. اگر تمام پزشکان آزمون خود را با این دستگاه افراد آلوده در میان آنها می توان به شناسایی قبل از شروع علائم و درمان در انزوا. این امر جلوگیری از بيماران از بالقوه ابتلا به عفونت از پزشکان.

اگر این کیت تست می شود به طور گسترده ای در دسترس هزاران نفر از مردم تحت مستند می تواند خود را تست کنید. این امر نه تنها به صحت تصویر تعداد عفونت در یک کشور بلکه خارج کردن میزان جامعه انتقال.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de