صفحه اصلی وزارت سفارشات اقدام علیه خارجی درگیر در Tablighi Jamaat جلسه

دهلی نو: اتحادیه دولت تصمیم گرفته است برای اقدام در برابر خارجی ها که با حضور جمع آوری مذهبی برگزار شده توسط Tablighi Jamaat در Nizamuddin در دهلی نو از جایی که حامل coronavirus انتقال این عفونت مرگبار به نقاط مختلف کشور است.

خبرگزاری PTI گزارش داد که اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه به کارگردانی دهلی پلیس police chiefs of متحده به اقدام قانونی تحت این خارجی ها عمل می کنند و مدیریت بحران در مقابل عمل 960 خارجی برای نقض قوانین مجلس است.

این 960 خارجی ها شده اند در لیست سیاه و ویزا لغو شده اند, این وزارت خانه گفت: در صدای جیر جیر.

در یکی دیگر از مهم توسعه منابع در اجرای مدیریت (ED) نشان داد به دکن کرونیکل که پروب پول شویی است که فکر در برابر Tablighi Jamaat و رئیس آن مولانا سعد به ردیابی منبع از بودجه خود را.

با توجه به این منابع اد پرسنل در لمس در این زمینه با پلیس دهلی که ثبت نام کرده اند یک گزارش اطلاعاتی (شاه) در برابر مولانا و دیگر اعضای Tablighi Jamaat تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 و بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) برای نقض دولت در جهت منع کرد.

باند مبلغان چند تن از آنها خارجی دامن زده بیرون از جماعت به نقاط مختلف کشور ناخواسته حامل ویروس کشنده با آنها. Covid-19 موارد مثبت و مرگ و میر ناشی از عفونت گزارش شده از حیدرآباد Tumakuru تامیل نادو و جاهای دیگر.

این Enorcement ریاست نقد و جزئیات از 960 اتباع خارجی که با حضور جمع آوری شده است.

اد این است که به دنبال راه اندازی یک کاوشگر در برابر این جماعت تحت سختگیرانه مقررات پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) منابع گفت.

قبل از Nizamuddin جماعت Tablighi Jamaat سازمان بود شبیه تجمعات مذهبی در سری پتالینگ مسجد در کوالا لامپور, مالزی, است که مربوط به بیش از 600 COVID-19 مورد آن ساخت بزرگترین و شناخته شده مرکز انتقال این ویروس در جنوب شرقی آسیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de