بمبئی: همانطور که انتظار می رود کمیته سیاست پولی (MPC) از بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه به اتفاق آرا رای به حفظ سیاست مخزن نرخ بدون تغییر حتی به عنوان پیش بینی افزایش تورم در 6.5 درصد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه و کاهش رشد اقتصادی شش درصد در بعد مالی.

با این حال بانک مرکزی اعلام کرد چندین اقدامات قانونی به منابع مالی ارزان تر برای بانک ها و وام گیرندگان فعال کردن انتقال سریعتر از گذشته خود نرخ بهره برای وام گیرندگان و incentivise جریان اعتباری به بخش های تولیدی اقتصاد است.

در تلاش برای افزایش اعتبار جریان بانک ها داده خواهد شد و یک امداد در نسبت ذخیره نقدی (CRR) — یک درصد از سپرده است که یک بانک به برگزاری به صورت نقدی و یا با RBI — در اعتبار افزایشی تحریم برای خرید خودرو و مسکن. امداد نیز در دسترس خواهد بود برای وام تحریم به MSMEs.

حرکت است و انتظار می رود به منظور بهبود انتقال پولی به بخش های مهم مانند اتومبیل و املاک و مستغلات و MSME که در حال حاضر در حال مبارزه با توجه به NBFC بحران و رکود در اقتصاد است.

RBI نیز با توجه به یک بار اجازه به بانک ها برای بازسازی MSME وام. تجاری املاک و مستغلات پروژه های مواجهه با مشکلات واقعی تاریخ شروع عملیات تجاری تمدید شده است ، این اجازه خواهد داد که بانک ها به ادامه نشان دادن این وام به عنوان استاندارد دارایی در کتاب خود و در نتیجه نیازی به مقررات.

در یک پیشنهاد به نرخ های بهره پایین تر برای مسکن و خودرو و هالتر کوچک و متوسط شرکت (MSME) وام و فشار بانک رشد اعتباری بانک مرکزی هند (RBI) پنج شنبه آرام الزامات مورد نیاز برای بانک ها به حفظ ذخیره نقدی نسبت به این وام. ویژه تقدیر خواهد شد برای همه بانک اعتباری به این بخش برای یک دوره شش ماه — بین ماه های ژانویه 31 ژوئیه 31.

بانک مرکزی نیز تمدید خارجی معیار مبتنی بر اعطای وام برای نرخ بهره بهتر انتقال به شرکت های متوسط. در سپتامبر 2019 در RBI به حال موظف است که بانک ها خواهد لینک جدید نرخ شناور شخصی یا وام های خرده فروشی و نرخ شناور وام به میکرو و شرکت های کوچک (MSEs) به یک خارجی معیار موثر در 1 اکتبر 2019. پس از آن بسیاری از بانک های مرتبط, نرخ وام مسکن شخصی و MSEs به RBI را مخزن رای دادن. با توجه به RBI در ماه های اکتبر تا دسامبر 2019 سه ماهه با میانگین وزنی نرخ وام از بانک های داخلی در تازه وام کاهش یافته و 18 واحد مسکن وام 87 bps برای وام خودرو و 23 bps برای وام به MSMEs. در نتیجه RBI اعلام کرده است که آغاز تاریخ 1 آوریل سال 2020 قیمت گذاری از وام های بانکی به شرکت های متوسط نیز می تواند مربوط به یک خارجی معیار برای تقویت بیشتر انتقال پولی و کاهش هزینه های استقراض از این شرکت.

منعکس کننده نگرانی های خود را در بخش مالی RBI اعلام کرد متعدد اقدامات برای بهبود انتقال سیاست پولی و افزایش رشد اعتبار مانند تزریق طولانی مدت نقدینگی. RBI را اعلام کرد بانک مرکزی اروپا-سبک در دراز مدت عملیات مخزن (LTRO) تسهیلات به بانک های بلند مدت نقدینگی با انجام اصطلاح repos از یک سال و سه سال tenors, از تا تومان 1 لاخ کرور در سیاست هستند. این را قادر خواهد ساخت تا بانک ها به صندوق در مخزن رای در 5.15 درصد زیر موجود نرخ سپرده.

بانک مرکزی دوباره نقدینگی چارچوب پیاده سازی کمی سقف نقدینگی برای عملیات در میانگین وزنی نرخ تماس در مقابل یک درصد خالص تقاضا و زمان بدهی ، افزایش دامنه برای انجام دراز مدت نرخ متغیر مخزن/معکوس عملیات مخزن بیش از 14 روز و بهبود ارتباطات و شفافیت در نقدینگی ،

RBI کاسته دستورالعمل در پروژه وام به بخش املاک و مستغلات تجاری اجازه می دهد یک سال تمدید از تاریخ شروع پروژه وام شده اند که با تاخیر به دلایل خارج از کنترل مروج بدون جذب یک جمع و جور کردن دارایی روشن شدن. این به ارمغان می آورد و آنها را در خط با دیگر پروژه وام در غیر زیرساخت های فضایی. RBI نیز بررسی قوانین و مقررات برای شرکت های مالی مسکن که در آن آن را به تازگی گرفته شده خود نظارت از بانک ملی مسکن.

RBI تمدید تاریخ قطع برای یک بار تجدید ساختار بدهی طرح برای MSMEs است که به معنای برای وام است که به طور پیش فرض اما “استاندارد” را به عنوان از 1 ژانویه تا سال 2019. این کمک خواهد کرد که سرعت انتقال پولی و بهبود اعتبار و جریان کمک به آدرس NPA مشکل به یک اندازه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im