هالیوود آیکون کلینت ایستوود پشت مایکل بلومبرگ – گزارش

SUPPORTING BLOOMBERG. Clint Eastwood is giving his support to Michael Bloomberg, who is aiming to be the Democratic Party's bet for president. File photo from Kevin Winter/Getty Images for AFI/AFP

حمایت از بلومبرگ. کلینت ایستوود است که به حمایت خود را به مایکل بلومبرگ که هدف حزب دموکرات را شرط برای رئیس جمهور. فایل عکس از کوین زمستان/گتی ایماژ برای AFI/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – کلینت ایستوود یاد بازیگر و کارگردان که infamously سخنرانی برای صندلی خالی در سال 2012 جمهوری خواه کنوانسیون حمایت است مایکل بلومبرگ برای رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها از او پشتیبانی از چهار سال پیش.

در گسترده مصاحبه 89 سال های متعدد برنده اسکار گفت: وال استریت ژورنال که در حالی که او قدردانی برخی از خوب است که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است او با ابراز تاسف از بد و زشت از طبیعت امروز “اذیت کننده” سیاست در آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل باید “در یک مطلب نجیبانه راه بدون tweeting و دعوت مردم نام” گفت ایستوود که تایید عجول و بی پروا میلیاردر بیش از هیلاری کلینتون در سال 2016 به دلیل, به عنوان او در آن زمان گفت: او می ترسید او را “دنبال (باراک) اوباما قدم به قدم.”

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که فقط مایک بلومبرگ وجود دارد,” او گفت: در مصاحبه منتشر شده در اواخر جمعه با اشاره به رسانه های ایالات متحده سرمایه دار خیلی مهم است که شروع به پریدن کرد به حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری نژاد در ماه نوامبر.

بلومبرگ ، 78 است و شهردار سابق نیویورک معنی را بریدن از تجربه سیاسی مشترک است.

در حالی که ایستوود بهترین و شناخته شده برای خود را حرفه ای هالیوود – بازیگران محبوب وسترن و به عنوان rogue پلیس “هری کثیف” کالاهان و کارگردانی Unforgiven, Gran Torino و سال گذشته ریچارد Jewell – او همچنین خدمت به مدت دو سال به عنوان شهردار کارمل کالیفرنیا.

او متعجب و متحیر آمریکایی های سیاسی در سال 2012 زمانی که او در زمان این مرحله در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که در آن حزب بود نامزدی میت رامنی و زده گفتگو با صندلی خالی های خیالی, باراک اوباما. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im