لیست آمار: آنچه در خط بعدی برای امکان coronavirus تعویق

MAJOR HELP. Tennis superstars like Rafael Nadal and Roger Federer have been leading fundraising efforts to help fight the pandemic. Photo by Adrian Dennis/AFP

عمده کمک کند. تنیس, ستاره های بزرگ مانند رافائل نادال و راجر فدرر منجر شده اند اعانه برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر. Photo by Adrian Dennis/AFP

فرانسه – coronavirus همه گیر است نابود 2020 تقویم ورزشی با توکیو بازی های المپیک بزرگترین رویداد به تعویق افتاد.

در اینجا AFP ورزش طول می کشد نگاه در 6 آینده مسابقات مهم است که همچنین می تواند لغو و یا با تاخیر به دلیل COVID-19 شیوع:

ویمبلدون

برنامه ریزی تاریخ: 29 ژوئن-جولای 12

همه انگلستان در باشگاه برگزار خواهد شد جلسه اضطراری در هفته آینده به بحث در مورد به تعویق افتادن احتمالی و یا حتی لغو, از ویمبلدون. (بخوانید: کلید سوالات به عنوان ویمبلدون چهره تصمیم دشوار)

چمن-دادگاه مسابقات گراند اسلم برگزار شده است هر سال در زمان صلح و پس از سال 1877 اما در حال حاضر می تواند به دنبال باز فرانسوی که دیدم تاریخ شروع آن را به عقب رانده و از آوریل تا سپتامبر در حال به تعویق افتاد.

ATP و WTA تورهای شده اند را در خود نگه دارد حداقل تا ژوئن 7, پاک کردن کل خاک رس-دادگاه مبارزه است.

Tour de France

برنامه ریزی تاریخ: 27 ژوئن-جولای 19

تور فرانسه است که هنوز برنامه ریزی برای شروع خوب در ژوئن 27, فرانسه با وجود داشتن طولانی آن مستند تا 15 آوریل است.

وزیر ورزش رکسانا Maracineanu روز چهارشنبه گفت که جهان از معتبرترین مسابقه دوچرخه سواری است که معمولا تساوی بیش از 10 میلیون طرفدار به کنار جاده می تواند محل را بدون تماشاگر.

اما او همچنین اعتراف کرد که همه گزینه ها از جمله لغو می شوند.

ما باز

برنامه ریزی تاریخ: ژوئن 18-21

این 120 باز ما در بالدار پا است که با توجه به اولین مردانه عمده گلف فصل پس از تعویق دو کارشناسی ارشد و PGA قهرمانی.

اما رسانه های آمریکایی گزارش در اوایل این هفته گفت که این مسابقات در ممرنکک نیویورک شد و به احتمال زیاد قرار داده تا بعد از آن در تابستان است.

این دوره بسته شد هفته گذشته با مبلغ تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده پس از عبور از 100,000 بیش 44,000 که آمده اند در ایالت نیویورک است.

بریتیش, کفش

برنامه ریزی تاریخ: جولای 16-19

انگلیسی, گزارش های رسانه ها در جمعه 27 مارس گفت که بریتانیا در باز سلطنتی سنت جورج می تواند به تعویق افتاد هفته بعد.

بیش از 200 ، 000 تماشاگر به دلیل حضور در این مسابقات در ساندویچ.

تاخیر می تواند یک اثر حذفی در بقیه گلف تقویم با فضا در حق بیمه پس از تعویق های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد.

آن را بسیار بعید است که 149th باز برگزار می شود بعد از ماه سپتامبر به دلیل آب و هوا, اما تاخیر تا سال آینده به اجرای برنامه هایی برای برگزاری 150 نسخه در سنت اندروز.

اپسم دربی

برنامه ریزی تاریخ: 6 ژوئن

مسابقه انگلیس است که در خاموش کردن حالت حداقل تا پایان مارس قرار دادن شک در نومرکت را Guineas آخر هفته در ماه مه 2/3 و به ناچار همچنین جواهر در مسابقه تخت تاج اپسم دربی.

آبی روبان از چمن برگزار شده است و هر سال از Diomed در زمان افتتاحیه در حال اجرا در سال 1780. در طول دو جنگ جهانی از آن منتقل شد به نومرکت.

حدود 150,000 مردم فرود در اپسم فراز به تماشای انگلیس ثروتمندترین مسابقه.

Royal Ascot

برنامه ریزی تاریخ: ژوئن 16-20

انگلیسی, پادشاه ملکه الیزابت دوم است و فقط از دست رفته حضور دو اپسم دربی پس از اولین سفر او به عنوان یک شاهزاده خانم در سال 1946. اما او هرگز موفق به حضور ‘محلی’ جلسه پس از صعودی به تاج و تخت در سال 1952.

پنج روز جشنواره تساوی یک 300,000 جمعیت که مصرف 56,000 بطری شامپاین و 80,000 فنجان چای در حالی که در مسیر اسب اشراف مبارزه برای پول جایزه در بیش از 8 میلیون پوند (10 میلیون دلار).

شال گردن سخنگوی نیک اسمیت گفته دیلی میل: “هیچ یقین و ما یک صنعت در جهان از صنایع دقیقا در همان موقعیت. شما می توانید برنامه با خوش بینی اما بدون ضامن.”

آن را تدارک دیده شده و هر سال از سال 1911. 2005 جلسه از نقل مکان به نیویورک در حالی که دور مسابقه بسته شد برای نوسازی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net