ضربه توسط ویروس, ترس, شمال امریکا, box office نزدیک 20 سال اخیر

CLOSED CINEMAS. A pedestrian walks under the marquee at Balboa Theater that notes the theater is closed until further notice due to a statewide ordinance banning gatherings of more than 250 people on March 15, 2020 in San Francisco, California. Photo by Justin Sullivan/Getty Images/AFP

سینما بسته. یک عابر پیاده در زیر خیمه در Balboa تئاتر که یادداشت تئاتر بسته است و تا اطلاع ثانوی با توجه به یک ایالت فرمان ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر در 15 مارس سال 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – زیر سایه coronavirus شیوع آمریکای شمالی دفتر جعبه آن کمترین تعطیلات آخر هفته فروش بلیط در دو دهه گذشته به عنوان بینندگان در خانه مانده و برخی از سینماهای محدود و ظرفیت های خود را برای اطمینان از مشتریان می تواند نشستن در نزدیکی صندلی های خالی صنعت ناظران گفت.

پیکسار/دیزنی فیلم انیمیشن به بعد حفظ نقطه بالا برای هفته دوم اما دیدم برآورد فروش بلیط برای جمعه به جمعه دوره شاقول از هفته گذشته 39 میلیون دلار برای تنها $10.5 میلیون غرفه روابط گزارش روز شنبه, مارس 15.

به طور کلی دفتر جعبه ظاهر می شود در 20 سال اخیر حدود 55 میلیون دلار رقم حتی پایین تر از این دو برای اولین بار تعطیلات آخر هفته پس از 9/11 حملات در سال 2001 به گزارش هالیوود سایت.

آن را به نقل از یکی اجرایی به عنوان برآورد که 100 آمریکای شمالی 5000 تئاتر بسته شده بود به طور کامل با دیگران به احتمال زیاد به دنبال دارد.

در نقطه دوم برای آخر هفته جدید بود Lionsgate فیلم من هنوز هم معتقدمدر $9.5 میلیون. بازیگران مسیحی درام عاشقانه شامل کشور خواننده شانیا تواین.

سوم نقطه رفت و به یکی دیگر از نسخه جدید Sony خونیک قهرمان فیلم با بازی وین دیزل. در آن زمان در حدود 9.3 میلیون نفر است.

جهانی هیجان انگیز از مرد نامرئی قرار داده شده چهارم در $6 میلیون. این ستاره الیزابت ماس به عنوان دوست دختر سابق از یک مرد که برمی گرداند به او امد و شد زیاد ظاهرا پس از اقدام به خودکشی.

و در پنجم نقطه دیگری بود فیلم جدید جهانی را هیجان انگیز شکاردر 5.3 میلیون دلار. هیلاری سوانک و Betty Gilpin در میان ستاره ها در یک داستان از یک دوجین غریبه ها که خودشان كودكان ونوجوانان به عنوان یک ورزش توسط یک گروه از شکارچیان ثروتمند.

گرد کردن 10 صفحه بود:

  • سونیک خارپشت ($2.6 میلیون)
  • راه بازگشت ($2.4 میلیون)
  • The Call of the Wild ($2.2 میلیون)
  • اما (1.4 میلیون دلار)
  • پسران بد برای زندگی (1.1 میلیون دلار)

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de