تاریخی رها ملی در مطالعه ریاضی نمرات پس از تصویب هسته مشترک: مطالعه

خواندن و ریاضی نمرات میان دانشجویان آمریکایی دیده می شود “تاریخی کاهش” پس از تصویب برنامه درسی مشترک هسته استاندارد از یک دهه پیش با توجه به گزارش منتشر شده روز دوشنبه توسط بوستون-بر اساس محافظه کار اتاق فکر پیشگام موسسه.

در مطالعه خود با عنوان “هسته مشترک افتضاح” سیاست آموزش و پرورش محقق تئودور Rebarber پیشنهاد کرد که با وجود هسته مشترک را هدف بهبود رقابت بین المللی دانشجویان آمریکایی در ریاضی, مهارت های متوسط و پایین تر انجام دانشجویان آمریکایی کاهش یافته است در هر دو ریاضی و خواندن و همچنان به سقوط همسالان بین المللی.

Rebarber مشاهده شده است که نمرات ارزیابی ملی پیشرفت آموزشی (PCI) آزمون چهارم و هشتم-ریاضی کلاس در حال افزایش بود در یک سرعت ثابت در دهه قبل از هسته مشترک اجرا شد—از سال 2003 تا 2013. طول رایج هسته, عصر, اما, نمرات در هر دو نمرات کاهش یافت و با کلاس هشتم ریاضی نمرات انداختن در حدود همان نرخ به عنوان آن را قبلا در حال افزایش است.

را “تکان دهنده روند” بودند مخصوصا برای بالاترین-دستیابی به دانش آموزان گزارش Rebarber. در حالی که بسیار بالا انجام دانش آموزان باید بیشتر حفظ خود را قبل از هسته مشترک روند بهبود تدریجی پایین ترین دستاوردهای گرفت و سخت ترین ضربه پاک کردن دستاوردهای آنها ساخته شده در دهه قبل به هسته مشترک و بیشتر گسترش شکاف دستاورد.

“پایدار و کاهش ما در حال حاضر شاهد به ویژه در میان ما آسیب پذیر ترین دانش آموزان به سادگی نمی شود مجاز به ادامه” Rebarber گفت.

Washington State Continues Efforts To Limit Spread Of Coronavirus
دانش آموزان ترک ترگود مارشال مدرسه ابتدایی پس از سیاتل عمومی سیستم مدرسه بود که ناگهان بسته به علت coronavirus نگرانی در تاریخ 11 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است. (جان مور/گتی ایماژ)

نویسنده همچنین اشاره کرد که هسته مشترک طرفداران انگیزه مترقی تعصبات حاضر به آدرس اساسی انتقاد از کیفیت استاندارد.

“آن زمان برای قانون فدرال به تغییر اجازه می دهد تا ایالات متحده نیز به عنوان محلی مناطق سعی کنید طیف وسیع تری از روش های اصلاحات,” او اضافه شده است. “با روش پایین به بالا بیشتر سیستم مدرسه این فرصت را به را انتخاب کنید برنامه درسی سازگار با رقبای بین المللی و بسیاری از دهه تحقیق و پژوهش در کلاس درس موثر آموزش.”

متوسط خواندن نمره آمریکایی چهارم و هشتم-کلاس شاهد کاهش پس از سال 2017 با توجه به آخرین PCI نمرات در خواندن و ریاضی منتشر شده در سال 2019. تغییرات در نمره ریاضی بین 2017 و 2019 مخلوط شد با افزایش در میان چهارم-کلاس اما کاهش هشتم کلاس.

“در طول دهه گذشته شده است وجود دارد هیچ پیشرفت یا ریاضیات یا عملکرد خواندن گفت:” پگی Carr کاردانی کمیسر مرکز ملی آموزش و پرورش آمار که توسعه PCI آزمون. “بالاترین نمایشی دانش آموزان—آن دسته از خوانندگان که مبارزه بیشتر ساخته اند هیچ پیشرفت در خواندن از اول PCI دولت تقریبا 30 سال پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de