“هندی Tayo Pwede’ نقد و بررسی: Unchained بیماری

HINDI TAYO PWEDE. Marco Gumabao as Dennis in a scene from 'Hindi Tayo Pwede.' All screenshots from YouTube/Viva Films

هندی TAYO PWEDE. مارکو Gumabao به عنوان دنیس در یک صحنه از ” هندی Tayo Pwede.’ همه تصاویر از یوتیوب/فیلم Viva

جوئل Lamangan را Hindi Tayo Pwede است, مسخره, عاشقانه, اما نیست که دقیقا آن مشکل است.

آن مشکل این است که این یک lazily اعدام, فیلم, یکی, که به احتمال زیاد راه برای kitschy لذت دادن به خاطر لجبازی مطابقت با ایین ورسوم قراردادی.

فراتر از قبر

این فیلم طول می کشد نشانه خود را از Jerry Zucker است Ghost (1990) با آن غرور هینگد در گسترش از فراتر از قبر.

Gabby (Lovie Poe) و گابریل (تونی Labrusca) مشغول به ازدواج می شود. پس از یک مبارزه Gabby می رود به دنیس (مارکو Gumabao), بهترین دوست او که او نمی داند مخفی احساسات خود را به راحتی. گناه زده گابریل تعقیب پس از Gabby اما آمار و ارقام به یک حادثه در روند قتل او و تبدیل او به یک شبح که غم زده Gabby فقط می توانید ببینید و بشنوید.

بر خلاف روح, که در آن عنوانی شخصیت کاریزماتیک و فداکار شهید که تنها به دنبال حفاظت از زن مورد علاقه خود از مشکلات Hindi Tayo Pwede زده است با شخصیت های سمی که جهان به نظر می رسد به حول رفتارهاي روابط و مشکلات ممتاز.

Lamangan فیلم است دشوار برای رسیدن به.

آن را تا به بسیاری از عناصر خود را عاشقانه به نظر می رسد عمیق تر از آن واقع است. مرکزی آن سه نفر هستند و تبلیغات طراحان که حسرت به نهایت فیلم احتمالا در تلاش برای بر انگیختن آن ناامید کننده ای عاشقانه جوانان نوعی جاه طلبی به غیر از آنهایی که متصل به قلب خود. اما فیلم هرگز باعث می شود تلاش برای انجام هر کاری با شخصیت های فیلمسازی رویاهای دیگر از آنها را به نوبه خود به شپشو طرح امتیاز به جلو یک رمان کسل کننده راحتی.

IN LOVE. Dennis confesses his love for his best friend Gabby (Lovi Poe).

در عشق است. دنیس اعتراف عشق خود را برای او بهترین دوست, دوست, Gabby (Lovi Poe).

تشنه پختگی

این یک مورد از یک فیلم است که بسیار مفید برای پختگی.

در واقع اگر Lamangan اعمال تلاش بیشتر از فقط نخ کشیدن برگهای توتون وامثال هم slackly کارگردانی فیلم آن شده است می تواند چیزی کمتر یکبار مصرف. داستان اتحاد باز برای کمپ و kitsch با آن ظالمانه بی اعتقاد مثلث عشق شامل هورمونی yuppies و یک روح. وجود فرصت های طنز. اما Lamangan می رود برای پایین آویزان میوه است که در, وانیل, نفس اماره با استفاده از روشن برهنه بدن از Poe Labrusca و Gumabao در ظاهرا سکسی مونتاژهای به هدف برای برخی از مرتب کردن بر اساس از لبه.

متاسفانه Hindi Tayo Pwede است به دور از مرزی.

نفس اماره آن دودی است که تمام شور و هیجان از خواب بیدار. عاشقانه آن را منتقل کرده است تمام جذابیت و خوش رویی از یک روح. ستایش آن برای سینما همه باور یک داستان ارواح.

متوسط و مبهم

هندی Tayo Pwede است متوسط و مبهم.

آن داستان در حالی که به شدت پیچیده و دشوار unknots خود را بیش از حد به راحتی. درگیری نابالغ هستند. شخصیت’ نگرانی های یکبار مصرف هستند. اجرای فاش فیلم لجام گسیخته shallowness. این یک افتضاح زباله. – Rappler.com

فرانسیس جوزف کروز litigates برای زندگی است و می نویسد: در مورد سینما برای سرگرم کننده است. اولین بار, فیلیپینی فیلم او در تئاتر بود کارلو J. Caparas’ Tirad منتقل می کند.

پس از آن او شده است در یک ماموریت برای پیدا کردن بهتر خاطرات با فیلیپین سینما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im