دبیرستان در نزدیکی سیاتل تعطیل ممکن است بیش از Coronavirus مورد

آموزش مقامات در واشنگتن بسته یک مدرسه در نزدیکی سیاتل پس از نسبی کارکنان قرار داده شده بود به قرنطینه چرا که آنها به طور بالقوه دارای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

بوتهل دبیرستان در حدود 25 مایلی شمال شرقی سیاتل بود و تعطیل روز پنج شنبه “از فراوانی احتیاط” میشل رید سرپرست Northshore مدرسه منطقه گفت: در نامه ای به والدین و دانش آموزان.

یک عضو هیات در مدرسه بود که سفر بین المللی برای یک هفته قبل از بازگشت به ایالات متحده و گزارش را برای کار در دوشنبه رید گفت. که کارمند گفت: یکی از بستگان بود که در سفر با آنها بیمار شد در روز سه شنبه و به بیمارستان منتقل شد.

نسبی قرار داده شده بود به قرنطینه بیش از نگرانی های آنها ممکن است COVID-19 بیماری است که ناشی از این ویروس جدید که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته. پس از آن کارکنان عضو شروع به خود قرنطینه در خانه.

“در این زمان وجود ندارد و تایید که اعضای خانواده, بیماری های متصل به شیوع کروناویروس اما از فراوانی احتیاط از اعضای خانواده است که آزمایش” رید مدرسه گفت خانواده ها در این نامه است.

مقامات در ابتدا گفته شد که آنها می خواهم به یاد بگیرند که از نتایج آزمون در یک روز اما مقامات بهداشت عمومی به آنها گفت در جلسه این نتایج می تواند تا هفت روز به پردازش می شود. رید گفت: او هل دادن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای ارائه نتایج سریع تر.

در حالی که مقامات بهداشت نشان داده اند که خطر ابتلا به جامعه است, حداقل و گفت: آنها فکر نمی کنم یک مدرسه بسته بود و ضروری رید گفت: او تصمیم گرفت به مدرسه در روز پنج شنبه.

“در حالی که امروز ما حمایت از خدمات کارکنان است و باید گام های اولیه برای ضد عفونی کردن مناطق که در آن عضو ستاد سفر در دانشگاه ما نیاز زمان بیشتری را به طور کامل و به طور کامل ضد عفونی کل مدرسه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه” او گفت:. مقامات همچنین می خواستم برای پیدا کردن دانش آموزان و کارکنان و اعضا و یا بازدید کنندگان که در تماس با کارکنان عضو که در حال حاضر در انزوا زمانی که او در محل کار در روز دوشنبه.

Employees in scrubs talk next to the ambulance entrance at Providence Regional Medical Center after coronavirus victim treated in Everett
کارکنان در مالش بحث در کنار ورودی آمبولانس در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای پس از یک سخنگوی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: یک مسافر از چین بوده است که فرد برای اولین بار در ایالات متحده تشخیص داده می شود با ووهان coronavirus در اورت واشنگتن در ژانویه. 21, 2020. (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

این کشور عضو از کارکنان و خود را نسبت به سفر اعلام نشده است.

یکی از 60 مورد تایید در ایالات متحده بود که واشنگتن ساکن است. این اولین مورد تایید شده در داخل کشور و بعد از آن از بیمارستان مرخص پس از انتخابات گفت: او به طور کامل بهبود یافتند.

مقامات فدرال هشدار داد این هفته که در جامعه گسترش COVID-19 بیماری ممکن است و هشدار داد مردم را به آماده شدن برای زندگی خود را برای مختل با استناد به تعطیلی مدارس به عنوان یک اقدام ممکن است گرفته شده توسط جوامع سعی کنید به ساقه چنین گسترش یابد.

مورد اول در ایالات متحده ممکن است از فرد به فرد گسترش در خارج از چین یا ژاپن تایید شد در کالیفرنیا اواخر روز چهارشنبه. مقامات مطمئن نیستید که چگونه بیمار آلوده شد.

مقامات فدرال در روز پنج شنبه گفت: مسائلی که با تاخیر گسترده تر تست این ویروس شد و در نهایت حل و خواست عمومی به آرام باقی می ماند و ادعا شیوع ویروس جدید در ایالات متحده خواهد بود که شبیه به سالانه آنفولانزا.

ویروس جدید دارای علائمی هستند که تقریبا غیر قابل تشخیص از آنفلوآنزا از جمله تب و سردرد و مشکل در تنفس. تا همین اواخر تنها کسانی که در یک سفر سابقه به چین و یا شده اند که در تماس نزدیک با کسی که در حال آزمایش هستند. اما تست آغاز شده و این هفته در نمونه های جمع آوری شده در چند شهرستانها عمده از مشکوک به آنفولانزا بیماران اگر نمونه های آزمایش منفی برای آنفولانزا.

کارشناسان می گویند بهترین راه برای جلوگیری از این ویروس جدید شامل اغلب شستن دست با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست—به خصوص قبل از غذا خوردن—جلوگیری از افراد بیمار و دست زدن به یک صورت و دهان و یا بینی با دست نشسته.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de