HHS پیشنهاد از بین بردن واکسن های مربوط به آسیب دیدگی شانه از فدرال برنامه جبران

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) پیشنهاد به حذف آسیب دیدگی شانه مربوط به واکسن دولت (SIRVA) از ملی واکسن آسیب جبران برنامه (VICP) انکار جبران خسارت برای هزاران نفر از بزرگسالان مبتلا به درد شانه پس از دریافت یک واکسن.

SIRVA است آسیب به شانه رخ می دهد که در عرض 48 ساعت بعد از واکسن است که با توجه به افراد با سابقه قبلی از یک شانه اختلال است. این آسیب ممکن است باعث درد شدید و ضعف و سفتی و شانه دیگر مربوط به صدمات مانند اماس کیسه های مفصلی یا اولنار نوروپاتی.

در خروج از تاسیس آن روش های قانونی برای تغییر واکسن آسیب جدول (VIT) این HHS از طریق پست یک سند محرمانه به تمام کمیسیون مشورتی کمیسیون واکسن های دوران کودکی (ACCV) قبل از این کمیته به طور منظم جلسه در ماه مارس به درخواست فردی نظرات خود را در آن پیشنهاد حذف SIRVA از جدول توسط مارس 21 دوره نظر خواهد شد.

“این یک مسئله حیاتی و تاثیر آن بر تعدادی از سطوح مختلف از برنامه” جان Howie واکسن-وکیل صدمه در دالاس و ACCV عضو گفت: در این کمیسیون نشست. “به عنوان کسی که در خط مقدم به نمایندگی از افرادی که دچار آسیب های شانه من به عنوان خوانده شده که بسته و کاملا رک و پوست کنده من مبهوت در برخی از نظرات و پیشنهادات خود را که ساخته شده است در پشتیبانی از این ایده است.”

Howie همچنین خطاب نگرانی های خود را در مورد HHS مشکوک رویکرد در نامه خود به ACCV (pdf) که مسئولیت “پیشنهاد تغییرات در واکسن آسیب میز است.” این ویتامین (pdf) لیست تحت پوشش واکسن مرتبط با آن عوارض و زمان شروع واکنش پس از واکسیناسیون.

این ACCV ایجاد شد به عنوان یک کمیته مستقل برای “ارائه نظارت و توصیه های در مورد چگونه این برنامه جبران خسارت می تواند عملکرد موثر تر” باربارا Loe فیشر از بنیانگذاران و رئیس جمهور از ملی واکسن مرکز اطلاعات گفت: بار عصر.

این HHS استدلال می کند که SIRVA باید از برنامه جبران خسارت به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی پول در صندوق (که در حال حاضر 4 میلیارد دلار) برای جبران کودکان مجروح از واکسن و آسیب دیدگی شانه است نه یک نتیجه از واکسن خود را دارد اما به نادرست دولت از سوزن است.

SIRVA به طور عمده زمانی اتفاق می افتد که واکسن تزریق نادرست یا بیش از حد بالا یا بیش از حد عمیق به شانه. این واکسن آنفلوانزا شایع ترین علت SIRVA در بزرگسالان به این اداره سالانه به میلیون ها نفر از مردم با “73 درصد از دادخواست در آخرین 2 سال مالی” ادعا آسیب از آنفولانزا شات با توجه به منابع انسانی و خدمات اداری.

Epoch Times Photo
با توجه به CDC واکسن آنفولانزا تنها 46 درصد موثر برای این سال 2020 فصل آنفولانزا.

چند تا از ACCV کاربرانی که پشتیبانی HHS را ادعا می کنند برای SIRVA گرفته شود از برنامه جبران شد دکتر کودی Meissener رئیس کمیسیون. “آسیب دیدگی شانه است از واکسن” Meissener گفت: در این نشست بلکه “با توجه به برخی از انحراف از استاندارد مراقبت است که توصیه می شود برای واکسینه فرد است.”

Howie سوال قانونی و استدلال علمی از HHS اشاره کرد که در ایجاد VICP چیزی نوشته شده بود به رد صدمات ناشی از نامناسب واکسن دولت. “من هنوز برای دیدن هر چیزی از هر کسی که می گوید که این برنامه طراحی نشده است به جبران افرادی که مجروح شدند و به عنوان یک نتیجه از یک مکانیکی-نوع آسیب به عنوان یک جزء از واکسن” او گفت:.

دکتر Uma Srikumaran یک جراح ارتوپدی در جان هاپکینز دانشکده پزشکی در نامه ای سرگشاده (pdf) خواست HHS به حذف SIRVA پس از “شواهد پشتیبانی می کند که هر دو واکسن آنتی ژن و تزریق به نزدیکی یا بورس یا سینوویوم ملزم به علت SIRVA.”

“SIRVA نمی کند و در نتیجه از ‘تروما’ سوزن بودن و یا در بورسا یا سینوویوم; نه اماس کیسه های مفصلی و synovitis به طور مستقیم ناشی از واکسن آنتی ژن تحویل داده شده توسط سوزن.”

برنامه جبران خسارت

در سال 1986 رئیس جمهور رونالد ریگان امضا ملی دوران کودکی واکسن آسیب عمل به قانون در پاسخ به قریب به اتفاق دعاوی واکسن تولید کنندگان رو به رو شد در 70s و 80s در با پدر و مادر است که کودک زخمی شده بود توسط واکسن DTP یا واکسن خوراکی فلج اطفال.

این قانون تصویب شد و برای محافظت از واکسن عرضه و ارائه به پدر و مادر از واکسن-مجروح کودکان توانایی به فایل ادعا می کنند برای جبران خسارت به عنوان یک جایگزین به دادگاه مدنی است. آن را نیز شامل مقررات مربوط به رضایت آگاهانه و ایجاد یک سیستم برای حرفه ای بهداشت و درمان به گزارش واکسن های مربوط به آسیب های شناخته شده به عنوان واکسن رویداد جانبی سیستم گزارش دهی.

دو سال پس از عمل گذشت VICP تاسیس شد به عنوان یک no-fault سیستم را جبران کند افراد مجروح توسط یک واکسن (ذکر شده در واکسن جدول) نسبتا به سرعت و کارآمد.

برنامه بودجه توسط a $0.75 مالیات غیر مستقیم مالیاتی است که متهم شده است به هر یک از واکسن. “این صورتحساب به هزینه” شیدا Knutson یک واکسن-وکیل صدمه در مینه سوتا گفت: بار عصر. “یک درمانگاه می دهد یک واکسن آنها را جمع آوری است که $0.75 و ارسال آن به واکسن دادگاه صندوق است.”

همانطور که برای HHS ادعا می کنند که این صندوق اجرا خواهد شد از پول Knutson می گوید: “من فکر نمی کنم آن را یک پول سوال هر چند که آنچه که آنها ادعا که آنها را شکست. که اتفاق می افتد. من فکر می کنم آن پردازش مشکل دیگری است که دولت موضوع است.”

تامارا Overby اقدام مدیر DICP گفت: در ACCV نشست ماه مارس که این صندوق نه تنها پرداخت هزینه برای دادخواهان و هزینه های وکیل بلکه نیاز به “پرداخت هزینه های اداری برای سلامت منابع و خدمات دولت برای وزارت دادگستری و دادگاه است.”

یک سیستم ناقص

با توجه به فیشر که تا به حال مشغول به کار با کنگره برای اضافه کردن در مقررات ایمنی به سال 1986 قانون اصلاحات بودند اضافه شده به قانون در سال های قبل گرفتن مسئولیت برای واکسن سازان و کارکنان بهداشت و درمان تجویز واکسن.

افراد مجروح از واکسن تحت پوشش در آسیب واکسن جدول بودند دیگر قادر به فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر غفلت تولید کنندگان و یا پزشکان در یک دادگاه مدنی بدون پر کردن یک درخواست با آمریکا دادگاه فدرال ادعا و یا واکسن دادگاه و ادعای خود را انکار کرد و یا آنها را رد پرداخت غرامت.

The exterior view of the US Court of Federal Claims in Washington on Oct. 21, 2014. The building houses a special vaccine court, which Congress established to speed help to vaccine-injured Americans. Instead, the system has heaped additional suffering on thousands of families, The Associated Press has found. Cases are supposed to be resolved within 240 days, with options for another 150 days of extensions. (AP Photo/Susan Walsh)
این نمای خارجی ایالات متحده در دادگاه فدرال ادعا می کند که خانه های یک واکسن خاص دادگاه در واشنگتن در اکتبر. 21, 2014. (سوزان والش/عکس از آسوشیتدپرس)

پس از دیوان عالی ایالات متحده اعلام کرد که واکسن شد “جبرا ناامن” (pdf) در سال 2011 این بیشتر حذف تمام مسئولیت از واکسن سازان و “در زمان دور تمام مشوق برای شرکت های دارویی به انجام انواع prelicensure مطالعات” فیشر گفت. “شما گرفته ام و دور از همه انگیزه برای بهبود موجود در واکسن و یا به یک استاندارد بسیار بالا برای صدور مجوز جدید واکسن.”

برای SIRVA موارد به حذف از جبران برنامه Knutson می گوید: ممکن است مردم کمتر شدن واکسن آنفولانزا اگر وجود دارد هیچ دوره از عمل برای آنها را از تولید کنندگان واکسن محافظت از دعاوی تحت 2011 تصمیم دیوان عالی کشور.

“من واقعا نمی دانند که این دولت در این,” او گفت:. “آنها می خواهند به رها کردن این همه عکس های آنفولانزا اما دور هر کسی برای درمان مجروح شدن توسط آن است.”

همانطور که برای تشکیل پرونده دعاوی بر علیه پزشکان یا پرستاران Knutson می گوید اکثر وکلای نمی خواهد انجام یک مورد قصور پزشکی با توجه به هزینه های بالقوه از “صدها هزار نفر از دلار” به همراه پرونده به دادگاه. او گفت: یک مورد قصور پزشکی است “گران ترین نوع مورد را به عنوان یک وکیل که من به استخدام یک متخصص پزشکی, من از رفتن به مجبور به پرداخت $50,000 در هزینه های آن را.”

هر دو Knutson و فیشر می گویند که به اندازه کافی وجود ندارد وکیل در وزارت دادگستری برای رسیدگی به تمام درخواست هایی که در حال ثبت در هر سال است.

“واکسن دادگاه است bogged با SIRVA موارد” Knutson گفت. با توجه به منابع انسانی و خدمات دولت را برای دو سال گذشته 54 درصد از موارد در واکسن دادگاه شد SIRVA-مرتبط است.

مایکل Milmoe سابق وزارت دادگستری وکیل گفت: NBC Washington “تنها چیزی که تغییر کرده تعداد موارد ثبت شده و من فکر می کنم که دلیل واقعی در پشت پیشنهاد قوانین و مقررات.”

Knutson می گوید که آن را طول می کشد شش ماه تا یک سال برای دریافت پاسخ از وزارت دادگستری وکیل از اینکه یک درخواست از طریق خواهد شد یا نه زمانی که آن را قرار است بیش از 30 روز است. او می گوید در آن طول می کشد سه تا چهار سال برای مشتری خود را به در حال حاضر از طریق سیستم.

همه Knutson را واکسن-مجروح مشتریان SIRVA موارد که در دهه 60 یا 70. او می گوید که همه موارد خود را جبران کنید (اگر چه آنها محکم و قوی) چون در واکسن دادگاه “دو سوم از دادخواست محروم هستند.”

فیشر که با این نسخهها کار با بسیاری از والدین از واکسن بچه ها مجروح می گوید که برنامه جبران خسارت است نه تحقق وعده از آنچه در آن آمده است. “یک الگو وجود دارد [که] بسیار آشنا; آنها سعی می کنند به انکار پرداخت غرامت به دو نفر از سه دادخواهان,” فیشر گفت.

“آنها بیش از 30 سال گذشته gutted واکسن آسیب میز بنابراین تقریبا هیچ چیز روی میز است که تحقق روح و هدف قانون که قرار بود جایزه جبران خسارت در صورت عدم وجود یک مطلب بیولوژیکی توضیح محتمل برای آسیب و یا مرگ.”

این برنامه جبران خسارت نیز راه اندازی که در آن دادخواهان را مجبور به پرداخت هزینه های وکیل خود به عنوان برنامه خواهد پرداخت هزینه برای آن صرف نظر از نتیجه. واقعیت این است که “اگر ما به یک مورد است و ما آن را از دست ما معمولا لازم نیست پرداخت کنید حتی اگر آنها قرار است به پرداخت هزینه وکیل برنده و یا از دست دادن” Knutson گفت. “آنها در واقع می گویند اگر شما از دست دادن شما به ارمغان آورد و آن را در ایمان بد است.”

Knutson می گوید که وکیل نیست “آوردن دادخواست بدون هیچ دلیل.” او می گوید: برنامه جبران خسارت است تحویل آنچه در آن راه اندازی شده است به انجام. “از آن قرار است به سریع, سریع, به راحتی جبران می شود اما آنچه در آن است که آن را سخت برای به دست آوردن جبران کند و آسان نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de