در اینجا چگونه مستقل سرگرمی کارگران اعمال می شود برای FDCP عزیز برنامه عمل

این برنامه FDCP کمک به کارگران در صوتی و تصویری بخش که به طور ناگهانی در بر داشت خود را بیکار با توجه به یک فاجعه

منتشر شده 8:20 PM, مارس 01, 2020

به روز شده در 8:20 PM, مارس 01, 2020

ASSISTANCE. FCDP chairperson Liza Diño-Seguerra has launched an assistance program for entertainment workers affected by the Luzon-wide lockdown. Photo by Rob Reyes/Rappler

کمک. FCDP رئیس لیزا Diño-Seguerra راه اندازی کرده است یک برنامه کمک برای سرگرمی کارگران تحت تاثیر Luzon گسترده ای مستند. عکس راب ریس/Rappler

مانیل فیلیپین – فیلم شورای توسعه فیلیپین (FDCP) اعلام کرد که آنها را به ارائه کمک به آوارگان سرگرمی کارگران در صوتی و تصویری بخش.

FDCP رئیس لیزا Diño-Seguerra اعلام کرد در مارس 23 که آنها فعال فاجعه کمک های اضطراری و امداد و یا عزیز برنامه عمل برای کارگران تحت تاثیر Luzon گسترده مستند و coronavirus را بترساند.

عزیز برنامه تحت FDCP تعریف شده است به عنوان “فاجعه باعث مکانیزم بودجه فیلم شورای توسعه فیلیپین فراهم می کند که کمک های مالی به سهامداران آن است و فعال به عنوان یک نتیجه مستقیم از یک فاجعه طبیعی است.” این برنامه فعال می شود زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد یک فاجعه است.

عزیز برنامه عمل است باز به کارگران در صوتی و تصویری بخش است که به طور ناگهانی تبدیل به بیکار به مدت 5 روز به عنوان یک نتیجه از یک فاجعه بزرگ و eligble برای دیگر دولت-نهاد مزایای.

نرخ P8,000 داده خواهد شد به عنوان کمک مالی به متقاضیان خواهد شد که مورد تایید FDCP. نقدی با هدف کمک به کارگران با هزینه های خود را.

“این FDCP عزیز برنامه است نه یک ابتکار است. هر چند این الهام گرفته شده بود COVID-19 بحران, ما می خواهم به یاد بگیرند که از این و مطمئن شوید که آژانس بهتر آماده در دست زدن به چنین مواردی در آینده است. به عنوان یک برنامه دائمی از FDCP این فاجعه صندوق فعال خواهد شد هر زمان اورژانس وجود دارد و دولت از فاجعه اعلام شده توسط رئیس جمهور” Diño-Seguerra گفت.

به منظور واجد شرایط برای این برنامه بهره متقاضیان باید موارد زیر را چک کنید:

  • فرد باید حداقل پنج (5) روز کاری از از دست دادن شغل و یا نامزدی در اعلام تاریخ از فاجعه بزرگ.
  • فردی نامزدی یا اشتغال خود را باید از دست رفته اند و یا قطع شده به عنوان یک نتیجه مستقیم از یک فاجعه بزرگ به عنوان اعلام شده توسط رئیس جمهوری فیلیپین.
  • فرد باید مشخص شده است نه در غیر این صورت واجد شرایط به طور منظم مزایای بیمه بیکاری تحت هر محلی یا ملی قانون مانند از SSS, دل, LGU یا از خود کارفرما و سازمان های مشابه.
  • فرد باید ثابت کند که او/او است که اقشار کم درآمد و دریافت حدود P20 000 و یا کمتر از یک ماه تا یک بسته نرخ P20 000 یا کمتر در هر پروژهو یا که هزینه استعداد است که در اطراف P3 000 یا کمتر در هر روز است.

برای کسانی که خودشان را در بر داشت به طور ناگهانی از کار آنها باید تماس FDCP ملی رجیستری. برنامه باید پس از آن باید ظرف مدت 30 روز پس از اعلام. در تبادل FDCP درخواست کسانی که availed از این برنامه به ارائه خدمات به حداقل دو حمایت FDCP حوادث.

برای جزئیات بیشتر و مورد نیاز شما ممکن است بررسی FBCP سایت.

سرگرمی بخش است به حالت تعلیق کار در فیلم و تلویزیون بخش پس از رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام کرد که مترو مانیل خواهد بود در زیر قرار داده شده یک مستند برای یک ماه. این مستند شد و سپس گسترش به کل Luzon island. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de