برخی از امریکا بالای مقامات بهداشت عمومی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل که با هدف کاهش گسترش CCP ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید دستورالعمل در اصل صادر شده در مارس 16 به مدت دو هفته در روز یکشنبه به تاریخ 30 آوریل.

“ما احساس کردیم که اگر ما قبل از موعد مقرر به عقب کشیده ما را تنها شکل یک شتاب و یا دوباره بجای اول برگشتن از چیزی که شما را در پشت جایی که قبل از شما بودند و به همین دلیل ما استدلال به شدت با رئیس جمهور است که او را برداشت آن دستورالعمل” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار گفت: در طول یک ظاهر روز دوشنبه در سی ان ان “روز جدید است.”

“و او گوش” Fauci اضافه شده است.

Fauci گفت که او و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده نیروی کار نشان داد Trump مدل نشان از گسترش CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus بود و نه کاهش.

“او در آنها او آنها را درک و او سرش را تکان داد و گفت: “من حدس می زنم ما به انجام آن'” Fauci گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که مدلسازی را با هم توسط Birx, Fauci و دیگر بالا کارشناسان بهداشت و درمان “نشان می دهد که کاهش اقدامات ما در حال قرار دادن در محل ممکن است به طور قابل توجهی کاهش تعداد عفونت های جدید و در نهایت تعداد مرگ و میر.”

Epoch Times Photo
پیراپزشک پیاده روی در کنار یک سردخانه موقت خارج لنکس سلامت پزشکی غرفه به عنوان CCP شیوع ویروس همچنان در نیویورک در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)
Epoch Times Photo
ملیسا Sweeney, LPN کمک می کند رنه Grimm همین شخصی تجهیزات حفاظتی قبل از برخورد با یک بیمار در Madigan ارتش مرکز پزشکی پیشرفته CCP ویروس غربالگری سایت ویندر درمانگاه در sharif amiri در تاکوما واشنگتن در مارس 24 سال 2020 است. (جان وین Liston/ارتش آمریکا/جزوه طریق رادیو فردا)

“بیش از 90 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال اقامت در خانه تا آنجا که ممکن است قرار دادن زندگی خود را حرفه خود تحصیلات خود و رویاهای خود را در نگهداری از خود گذشتگی خود را به شهروندان و به کشور خود. اجتماعی فاصله: که راه شما برنده شوید” ” تمجید آمریکایی ها برای “به اشتراک گذاشته فداکاری است.”

با توجه به آمار و ارقام از کارشناسان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوج یا بالاترین نرخ مرگ و میر خواهد شد آمار در دو هفته.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده است,” او گفت:. “بنابراین بعد از دو هفته و در طول این دوره بسیار مهم است که همه به شدت به دنبال دستورالعمل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او می خواست برای باز کردن این کشور به عقب تا عید پاک.

دستورالعمل (pdf) شامل دستورالعمل در مورد چه باید بکنید اگر کسی احساس بیماری می کند و یا کسی در خانواده خود را تست مثبت شد و فرستاده شده به آمریکایی ها در سراسر کشور در پست علاوه بر اینکه نوشته شده آنلاین و بارها و بارها تاکید کرد که توسط مقامات دولتی.

افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی خواسته شد تا در خانه بمانند و به دور از سایر افراد در حالی که همه خواسته شده بود برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر و کار از خانه در هر زمان ممکن است.

اقدامات پیشگیرانه از جمله شستن دست و اجتناب از دست زدن به یک چهره عطسه یا سرفه به یک بافت و یا داخل آرنج و ضد عفونی اغلب موارد استفاده می شود و سطوح به عنوان آنجا که ممکن است نیز گنجانده شده است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im