مقامات بهداشتی کشتی Remdesivir به بیمارستان ها برای استفاده علیه COVID-19

مقامات بهداشت فدرال گفت: برخی از ویال از remdesivir در حال حاضر فرستاده شده به هفت متحده با برنامه های به زودی کشتی به پنج ،

تجربی مواد مخدر نشان داده وعده در برابر COVID-19 جدید بیماری ناشی از CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

ایندیانا, Massachusetts, New Jersey, New York, رود آیلند, تنسی و ویرجینیا دریافت بين هفت و 565 مورد از این دارو در اوایل این هفته وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت شنبه. نیویورک کردم بیشتر به دلیل آن است که بیشتر تایید CCP ویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان در کشور است.

روند حمل و نقل به آمریکا دیگر نهایی شد بخش گفت.

آیووا را دریافت خواهد کرد 10 موارد مریلند و کانکتیکات خواهد هر 30 مورد میشیگان دریافت خواهد کرد 40 نفر نیوجرسی دریافت خواهد کرد یکی دیگر از 110 موارد و ایلینوی را دریافت 140 موارد است.

هر مورد شامل 40 ویال از این دارو. داروسازی علوم جلعاد به تازگی اعلام کرد قصد دارد به کمک برخی از 1.5 میلیون دوز به دولتها در سراسر جهان از جمله حدود 607,000 ویال به ایالات متحده است.

Epoch Times Photo
نشانه ای ارسال شده است در مقابل Gilead Sciences ستاد در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, در 29 آوریل سال 2020 است. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

دولت بهداشت و درمان بخش توزیع remdesivir ویال از دولت فدرال به بیمارستان.

بیماران دریافت کننده دوزهای باید COVID-19 و در هواکش یا اکسیژن یا نیاز به اکسیژن مکمل, سلامت, مقامات گفت.

محموله به کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای آینده اما نشده نهایی هنوز.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany روز جمعه به خبرنگاران گفته است که دکتر دبورا Birx عضو مجلس Coronavirus نیروی کار به عنوان یکی از مشاوران رئیس جایی که remdesivir توزیع خواهد شد.

Birx است “کسی که به طور مداوم بررسی اعداد به طور مداوم بررسی اطلاعات” McEnany گفت. “و او واقعا بهترین درک که چگونه است که باید توزیع شود.”

Dr. Deborah Birx listens as U.S. President Donald Trump speaks
Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گوش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در روز 18 آوریل سال 2020 است. (جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پل Abramowitz, مدیر عامل شرکت American Society of Health-System داروسازان گفت: در نامه اخیر (pdf) به معاون رئیس جمهور مایک پنس که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید “اقدام فوری برای اطمینان از شفاف و منظم تخصیص remdesivir به ملت ما میباشد.

اولیه عرضه خواهد شد “بسیار محدود” Abramowitz گفت و اشاره کرد که 1.5 میلیون دوز ترجمه به 5 یا 10 روز دوره درمان برای 140,000 بیماران.

Remdesivir عمل می کند با مسدود کردن آنزیمی از CCP ویروس. از آن تصویب شد هفته گذشته برای استفاده در برابر COVID-19 بعد از محققان آن را سریع بهبودی از این بیماری است.

جلعاد مستقر در کالیفرنیا گفت: در ماه گذشته آن را اهدا 1.5 میلیون دوز. همچنین گفت: تیم شده اند ramping تا تولید از ژانویه تاکنون است.

یک مطالعه جداگانه اجرا شده توسط شرکت خود را نشان داد پنج روز رژیم می تواند به عنوان موثر به عنوان یک 10 روز رژیم “است که می تواند به طور قابل توجهی گسترش تعداد بیماران است که می تواند با درمان های فعلی ما عرضه remdesivir,” جلعاد افسر ارشد پزشکی دکتر Merdad Parsey گفت.

Epoch Times Photo
پزشکان intubate یک شدت بیمار بیمار با COVID-19 علائم در خانه اش در یانکرز نیویورک در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (جان مور/گتی ایماژ)

برگه

دوز پیشنهاد برای بزرگسالان و کودکان در هواکش تک دوز 200 میلی گرم به صورت داخل وریدی تزریق بیش از 30 تا 120 دقیقه در اولین روز پس از دوز روزانه 100 میلی گرم برای نه روز بعد با توجه به برگه (pdf) توزیع شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تجویز دارو.

بیماران نه در هواکش باید مشابه رژیم اما تنها پنج روز کل آژانس گفت. درمان ممکن است تمدید شود تا پنج روز اضافی اگر بیمار نشان نمی دهد بهبود بالینی.

با توجه به American Society of Health-System داروسازان بهینه دوز و مدت درمان شناخته شده نیست.

در جداگانه واقع ورق (pdf) برای بیماران مبتلا به پدر و مادر و مراقبان FDA توصیف remdesivir به عنوان یک تحقیقاتی داروهای ضد ویروسی است که “هنوز در حال مطالعه قرار گرفته است.”

“وجود اطلاعات محدود شناخته شده در مورد ایمنی و اثربخشی استفاده از remdesivir به درمان مردم در بیمارستان با COVID-19” واقعیت این ورق اظهار داشت. وجود دارد هیچ درمان تایید شده به عنوان امن و موثر در برابر COVID-19 اما remdesivir دریافت اضطراری با استفاده از مجوز آنها گفته شد.

عوارض جانبی احتمالی عبارتند از: فشار خون پایین, استفراغ, تهوع تعریق و لرز. بیماران می تواند همچنین افزایش سطح آنزیم های کبدی.

“اینها همه عوارض جانبی احتمالی remdesivir. Remdesivir است که هنوز هم در حال مطالعه پس از آن ممکن است که همه از خطرات شناخته شده نیست در این زمان” FDA اعلام کرد. “هنوز بسیاری از مردم گرفته اند remdesivir. جدی و غیر منتظره عوارض جانبی ممکن است رخ دهد.”

بیماران خانههای گلی خالی مصرف نمی تحقیقاتی مواد مخدر گفته شد: “اگر شما را remdesivir شما ممکن است مریض تر و یا حتی مرگ است.”

حتی اگر آنها آن را هنوز هم وجود دارد شانس آنها ممکن است مریض تر و یا می میرند ورق اضافه شده است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de