مقامات بهداشت بررسی E. Coli شیوع به احتمال زیاد مربوط به زنجیره مواد غذایی سریع

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اعلام کرد رسیدگی به چند دولت E. coli شیوع آنها بر این باورند که مربوط به زنجیره مواد غذایی سریع Jimmy john’s.

اعلام می آید یک روز پس از غذا و داروی آمریکا (FDA) را متهم به ساندویچ, زنجیره ای از خدمت ناامن سبزیجات.

در یک CDC ایمنی مواد غذایی هشدار بهداشتی آژانس می گوید مردم گزارش شده بیمار شدن پس از خوردن شبدر جوانه خدمت در Jimmy john’s, رستوران. هشدار می گوید وجود دارد 14 مورد در سراسر Texas, Missouri, ایلینوی, یوتا, و, Iowa.

FDA با ارسال نامه هشدار سهشنبه ادعا Jimmy john’s نشده بود “نشان داد اجرای” از رفع به آن زنجیره تامین به “اطمینان از ایمنی مواد مورد استفاده در محصولات خود را.” FDA مرتبط جیمی جانز به شیوع بیماری های متعدد در طول هفت سال گذشته پوشا 17 متحده است.

CDC لیست خام و پخته شده و جوانه به عنوان یک منبع شناخته شده از بیماری های منتقله.

در بیانیه ای ارسال به سی ان ان روز شنبه این شرکت گفت: آنها دیگر در خدمت جوانه.

“موثر شنبه, مارس 24th, Jimmy john’s دیگر در خدمت جوانه. ما در حال همکاری با CDC و FDA برای شناسایی تامین کننده(ع) مسئول اخیر شیوع بیماری های مرتبط با جوانه. ایمنی مواد غذایی و رفاه مشتریان اولویت های ما هستند” گفت: Jimmy john’s رئیس جمهور جیمز شمال.

هر دو FDA و Jimmy john’s گفت: این شیوع جداگانه از روز سه شنبه نامه.

“پس از یادگیری است که این شیوع جدید است به احتمال زیاد مربوط به جوانه شبدر از Jimmy john’s رستوران (در این کشورها) FDA فعال یک تیم برای شروع یک traceback تحقیقات و مقامات بهداشت فدرال ادامه خواهد داد برای نظارت بر برای بیماری” FDA معاون کمیسر سیاست مواد غذایی و پاسخ فرانک Yiannas در بیانیه ای گفت شنبه.

این بیماری آغاز شده بین Jan. 6 و فوریه. 11 با توجه به CDC. بدون بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر گزارش شده است. CDC گفت: پنج نفر از شش نفر افراد بیمار مصاحبه گزارش داد غذا خوردن در یک Jimmy john’s, و چهار نفر از شش نفر به خاطر خوردن جوانه.

هر دو FDA و CDC درخواست مصرف کنندگان که ممکن است خورده و جوانه از جیمی جانز قبل از Feb. 24 به مانیتور خود را به صورت علائم و اگر آنها را تبدیل به بیمار به صحبت کردن با یک دکتر.

CDC لیست علائم یک عفونت E. coli به عنوان متغیر اما اغلب شامل شدید گرفتگی معده و اسهال و استفراغ. برخی از مردم ممکن است با یک تب خفیف. علائم معمولا شروع 2-8 روز پس از مصرف جوانه. برای کسب اطلاعات در E. coli اینجا را کلیک کنید.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im