مقامات بهداشت تایید COVID-19 شیوع در پست کانادا گیاه در کلگری

وجود دارد در حال حاضر شیوع COVID-19 مربوط به کانادا پست اصلی گیاه در Calgary, Alberta Health Services مقامات روز جمعه گفت.

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت: شش مورد در حال حاضر شده است مربوط به مرکز. اصلی مرتب سازی تسهیلات برای پست کانادا در کلگری واقع شده است در نزدیکی فرودگاه در 1100 49 Ave. N. e.

“چه اتفاق می افتد در هر شیوع … موارد شناسایی و پرسش و پاسخ زمانی که آنها شروع به علائم” Hinshaw در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود نیاز به خانه خود در انزوا به 14 روز است.”

یک سخنگوی کانادا اتحادیه کارگران پست (CUPW) گفت: اعلام خواهد این اولین شیوع در یک پست کانادا تسهیلات.

“شده اند وجود دارد موارد تایید شده از COVID-19 در میان کارگران پستی در مناطق دیگر این کشور در همان پست کانادا امکانات” گفت: Btihal Yaaqoubi با CUPW یک ایمیل به CBC News.

“با این حال این اولین نمونه ای که در آن مقامات بهداشت عمومی را تشریح این وضعیت به عنوان یک” تایید شیوع.’

یک خودرو می کشد به کانادا پست تسهیلات در شمال شرق کلگری در روز جمعه. (حالا Ghonaim/CBC)

“ما در حال بررسی این ادعا توسط بهداشت عمومی به عنوان ما را دریافت نکرده اند هر گونه شواهدی که وجود دارد گسترش در داخل کانادا پست تسهیلات است.”

پست کانادا گفت: این موارد رخ داده در زمان های جداگانه بیش از یک دوره سه هفته ای که قدمت آن به مارس 20 اضافه کرد که برخی از کارکنان شده اند در ساختمان از اوایل ماه آوریل است.

“در کار با Alberta [مقامات بهداشتی] آنها به ما اطلاع آنها باور نمی کنم این موارد رخ داده در محل کار بلکه این است که قرار گرفتن در معرض خارجی رخ داده است و همه موارد نامربوط” سخنگوی جان همیلتون گفت: در یک ایمیل به CBC News. “کارکنان نیز نشان دادن هیچ نشانه هنگامی که در محل کار است.”

همیلتون گفت: کسانی که مقامات بهداشتی شناسایی در معرض خطر از طریق تماس با ردیابی در حال حاضر در حال آزمایش است.

پست الکترونیکی ایمنی

کریگ Jenne که مطالعات بیماری های عفونی در دانشگاه کلگری گفت: اگر چه همیشه وجود دارد یک نظری خطر ابتلا به COVID-19 اگر شما در ارتباط برقرار کردن با کسی که آلوده است, خطر ابتلا به این ویروس از طریق پست الکترونیکی است که “بسیار کم است.”

“ما دیده نمی شود و به دانش من, هر, ویروسی, انتقال, طریق, پست, برای مثال,” او گفت:. “در مقاله, مقوا, آن را تنها برای زنده ماندن تا حداکثر 24 ساعت است.”

کریگ Jenne که مطالعات بیماری های عفونی در دانشگاه کلگری گفت: خطر انتقال از طریق پست الکترونیکی ‘بسیار کم است.’ (دانشگاه کلگری)

Jenne گفت: پست کانادا گرفته شده است “بسیار فعال در تصمیم گیری” در طول COVID-19 همه گیر مانند مطابق با آن امکانات و آموزش نامه حامل به پوشیدن دستکش.

“شما هنوز هم می تواند حفظ فاصله فیزیکی به نامه حامل … اگر آن را می توانید [ماندن در صندوق پستی] برای یک روز [virus خواهد مرد] بر روی کاغذ و مقوا,” او گفت:.

“وجود دارد بدون نیاز به هراس یا نگرانی در مورد این به عنوان یک روش انتقال ویروسی به مردم است.”

پم ارل یک حامل نامه با پست کانادا گفت: این شرکت برگزار شد جلسات ایمنی هر زمان که مورد جدید تایید شد.

“آنها بوده ام فوق العاده است. ما باید عمیق پاک در هر زمان وجود دارد کسی که تست شده, مثبت,” او گفت:. “ما به خانه مردم در همه زمان ها برای 14 روز با علائم.”

پم ارل یک حامل نامه با پست کانادا گفت که او احساس بیشتر امن ادامه کار در این تاسیسات پس از وقوع اعلام شد. (حالا Ghonaim/CBC)

Hinshaw گفت: کار سایت شیوع بیماری ها به کار گرفته شده توسط محلی آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی مقامات که کار به تعیین جدول زمانی ردیابی تماس و تعیین اگر کار خاص باید انجام شود.

تست برای تمام کارکنان — حتی کسانی که بدون علائم می تواند دستور داد تا در سایت با شیوع Hinshaw گفت اما اضافه شدن آن به محلی مقامات بهداشتی را به این تصمیم.

در بیانیه سخنگوی با AHS گفت: تحقیقات در جریان بود.

“AHS به اتمام رسانده بازرسی از تاسیسات ساخته شده است و توصیه های اجتماعی فاصله افزایش یافته تمیز کردن عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات و همچنین کارکنان سلامتی و قراضه” در این بیانیه می خواند.

تسهیلات باز می ماند در این زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de