مقامات بهداشتی اعلام مورد سوم از Coronavirus در شیکاگو

یک شخص سوم در شیکاگو, ایلینوی, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 Illinois Department of Public Health (IDPH) اعلام کرد در فوریه. 29.

گفته است که آزمون از فردی ناشناس منجر به “presumptive مثبت” و نمونه در حال حاضر در حال آزمایش برای تایید توسط فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) lab.

بیمار در حال حاضر در بیمارستان بستری و در انزوا و مقامات بهداشت نیز کار را برای شناسایی و به طور فعال نظارت بر هر کسی که ممکن است در تماس با آنها را در تلاش برای کاهش خطر اضافی انتقال است.

دولت قصد دارد به درخواست است که CDC اعزام یک تیم به ایلینوی برای حمایت از این تلاش و فرماندار JB پریتزکر درخواست کرده است که بیمارستان ها در سراسر کشور پیاده سازی تست اضافی برای بهبود نظارت برای این بیماری در این گروه در بیانیه ای گفت.

Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle تایید کرد که مورد شناسایی شد در حومه کوک کانتی.

“یک presumptive مورد رمان coronavirus (2019-CoV) شناخته شده است در حومه کوک کانتی. تایید نهایی نتایج از CDC در انتظار” Preckwinkle در توییتر نوشت.

“من می خواهم برای اطمینان از ساکنان که Cook County, وزارت بهداشت است که با همکاری نزدیک با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین وضعیت عمومی وزارت بهداشت به عنوان ما به نظارت بر وضعیت از نزدیک. من ادامه خواهد داد به ارائه شما را با اکثر تا اطلاعات به روز آن را به عنوان در دسترس می شود.”

ایلینوی تا به حال دو قبلا تایید موارد COVID-19 هنگامی که یک زن و شوهر بودند مبتلا به این بیماری در ماه ژانویه است. همسر بازگشته بود به ایلینوی در Jan. 13 پس از سفر به ووهان, چین, کانون شیوع برای مراقبت از بستگان.

حدود یک هفته بعد او همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس در وهله اول از فرد به فرد انتقال این ویروس در ایالات متحده با توجه به ایلینوی مقامات بهداشتی. این زن و شوهر هر دو در دهه 60 بودند و بعد از بیمارستان مرخص شد و پس از یک بهبود کامل, مقامات گفت.

مقامات بهداشت عمومی در آمریکا در حال ارائه مشاوره به عموم مردم به ادامه روال زندگی روزانه خود را اما هوشیار باقی می ماند در مورد جلوگیری از گسترش میکروب ها توسط پوشش سرفه و عطسه شستن دست با آب گرم و صابون و آب و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

انتشار خبر اضافه شده است که این ویروس شده است یافت نمی شود به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده و خطر به عموم مردم باقی مانده است کم است.

می آید پس از واشنگتن مقامات بهداشت گفت: Feb. 29 یک نفر که تا به حال هیچ سابقه سفر به دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار و شناخته شده تماس با افراد آلوده مرده بود از coronavirus آنها را از اول شخص به مرگ از بیماری COVID-19 در ایالات متحده است.

فردی بود که یک مرد در 50s خود را با شرایط بهداشتی اساسی و او پزشکی در معرض خطر بیمار, مقامات گفت.

“این یک روز غم انگیز در کشور ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک Washingtonian مرده است از COVID-19. دل ما به خانواده و دوستان خود. ما ادامه خواهد داد به کار به سمت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im