وزارت بهداشت شناسایی 170 تاج نقاط در هند

دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت شناسایی 170 مناطق به عنوان COVID-19 نقاط مهم و 207 مناطق به عنوان نقاط بالقوه در انتخابات گفت: روز چهارشنبه تکرار کرد که شده است وجود دارد هیچ جامعه انتقال این بیماری در کشور است.

پرداختن به روزانه توجیهی برای ارائه به روز رسانی در coronavirus وضعیت در کشور مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت که متحده خواسته شده است به طبقه بندی مناطق که گزارش داده اند که تعداد بیشتری از موارد به عنوان نقاط این ولسوالی که در آن موارد گزارش شده به عنوان غیر نقاط و مناطق سبز که در آن هیچ مورد گزارش شده است.

“نقاط مهم هستند کسانی که از مناطق که گزارش تعداد بیشتری از موارد و یا که در آن نرخ رشد COVID-19 موارد بالا است” Agarwal افزود دقیق جهت صادر شده است به ایالات بیان تثبیت تلاش های مورد نیاز برای استفاده از این دوره از lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“کابینه وزیر ویدیو کنفرانس امروز با تمام قوا دبیر DGPs بهداشت دبیران جمع SPs شهرداری در کمیسیون و CMOs که در آن نقاط مورد بحث قرار گرفت و جهت گیری در زمینه سطح اجرای استراتژی مهار داده شد.

“به آنها گفته شد در مورد شیوع بزرگ مهار استراتژی های خوشه مهار استراتژی. طرح بافر و مهار منطقه نقشه برداری پارامتر تعریف از نقاط ورود و خروج نیز مورد بحث در جزئیات” او گفت:.

مشترک گفت: “جنبش مردم اجازه داده نخواهد شد در مهار مناطق به جز برای کسانی که مرتبط با خدمات ضروری و تیم های ویژه را برای جستجوی موارد جدید و نمونه های جمع آوری خواهد شد و آزمایش هر نمونه معیارهای.

مقامات گفت که امکانات بهداشتی در منطقه حائل در خارج از مهار منطقه خواهد گرا و مردم رو به ساری و آنفولانزا مانند علائم تست خواهد شد وجود دارد.

“ویژه تیم های تشکیل شده اند که کار در مهار منطقه و انجام تماس ردیابی و خانه به خانه بيايد. موارد تب و سرفه و تنگی نفس خواهد شد شناسایی شده در این بررسی و اقدام لازم گرفته خواهد شد طبق پروتکل” Agarwal افزود که شده است وجود دارد هیچ جامعه انتقال تا کنون اما برخی از محلی شیوع است.

تعداد کل COVID-19 نفر در هند افزایش یافته است به 11,439 با 1,076 تازه موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته در حالی که مرگ و میر می ایستد در 377 وزارت رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im