کارکنان مراقبت های بهداشتی که رفت به نیویورک برای کمک به همه گیر باید پرداخت مالیات بر درآمد دولت: Cuomo

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تایید کرد که روز سه شنبه برای بهداشت و درمان کارگران که در سفر به نیویورک برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر خواهد شد مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد دولت چون دولت نمی تواند به طور سخاوتمندانه در میان همه گیر محور اقتصادی خرید اینترنتی.

کومو در روزانه خود را COVID-19 جلسه در روز سه شنبه گفت: ایالات متحده هستند “در شرایط مالی وخیم” با توجه به کسب و کار خاموش شدن ناگهانی بودند که اعمال شده برای جلوگیری از شیوع CCP (دیروز), ویروس, رمان coronavirus پدید آمده است که از چین در اواخر سال گذشته.

ایالت نیویورک یک ویروس نقطه داغ, درخواست, بهداشت و درمان کارگران از سراسر کشور می آیند و کمک به خط مقدم پاسخ در تلاش است. هر یک از کسانی که توجه به تماس و باقی مانده در دولت برای بیش از 14 سال هستند در قبال دولت را مالیات بر درآمد.

کومو در سخنان جداگانه برای خبرنگاران در روز سه شنبه گفت: استرس های مالی ایالت نیویورک است که در زیر با توجه به همه گیر به معنی آن نمی توانیم به فرار مالیاتی به هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی که از خارج از کشور برای کمک به پاسخ تلاش های گزارش Pix11.

“ما در یک موقعیت برای ارائه هر گونه یارانه ها در حال حاضر از آنجا که ما باید 13 میلیارد دلار کسری بودجه” کومو گفت.

“بنابراین بسیاری از چیزهای خوب من می خواهم به انجام و اگر ما بودجه فدرال ما می توانید انجام دهید, اما این امر می تواند غیر مسئولانه برای من به نشستن در اینجا به دنبال در یک 13 میلیارد دلار کسری و می گویند من میخوام صرف پول بیشتر زمانی که من حتی نمی تواند پرداخت های ضروری خدمات” کومو اضافه شده است.

Epoch Times Photo
فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد روزانه CCP ویروس توجیهی در آلبانی, n. y., در مارس 17 سال 2020 است. (متی Cavanaugh/گتی ایماژ)

در روز سه شنبه COVID-19 جلسه کومو مکرر قبلی خود خواستار بودجه فدرال.

“سپس می آید coronavirus اقتصاد ما متوقف می شود چرا که ما آن را تعطیل کند در حال حاضر ما 13 میلیارد دلار کسری بودجه” کومو گفت:, و اضافه کرد که آن را با توجه به شیوع است که ایالت نیویورک در حال حاضر می یابد خود را نیاز به درخواست برای بودجه فدرال و نه مالی و سوء مدیریت.

نظرات خود را به نظر می رسد اشاره به اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه زمانی که رئیس جمهور به دنبال جلب تفاوت بین ویروس امداد و کمکهای مالی گفت: “این منصفانه نیست” برای جمهوری خواه به رهبری متحده به ارائه کمک های مالی به حزب دموکرات کنترل می شود آنهایی که به او گفته شده است “جناح بیش از یک دوره طولانی از زمان است.”

کن Isaacs, معاون رئیس جمهور از samaritan’s Purse, یک سازمان غیر انتفاعی که ساخته شده موقت بیمارستان در پارک مرکزی برای کمک به تلاش های امدادی گفت: Pix11 او این ایده را از خارج از دولت داوطلبان نیاز به پرداخت دولت را مالیات بر درآمد تکان دهنده است.

“ما مالی حسابرسی به نام من و او گفت:,” آیا شما می دانید که شما در حال رفتن به مسئول جدید وزارت امور خارجه درآمد مالیات؟’ من گفت: “چه؟’ [حسابرسی] گفت: “آره, وجود یک قانون است. اگر شما کار در ایالت نیویورک برای بیش از 14 روز شما مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد دولت'” Isaacs گفت.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de