بهداشت و درمان کانادا و مسائل مربوط به فراخوان برخی از KN95 ماسک ساخته شده در چین

بهداشت و درمان کانادا صادر کرده است به یاد بیاورید از KN95 ماسک ساخته شده توسط ده ها تن از شرکت های چینی به دلیل آنها “مطرح ریسک بهداشت و ایمنی برای کاربران نهایی است.”

در یک بولتن صادر شده به کانادا واردکنندگان و توزیع کنندگان در دوشنبه, بهداشت کانادا هشدار داد که برخی از KN95 ماسک به تازگی تست شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی “موفق به ملاقات با 95 درصد تصفیه مشخصات.” NIOSH بخشی از ایالات متحده مبتنی بر مراکز کنترل بیماری ها مسئول انجام تحقیقات و ساخت توصیههایی برای جلوگیری از آسیب مربوط به کار و بیماری.

“بهداشت و درمان کانادا نمی تواند منطقی نتیجه گرفت که مزایای مرتبط با داشتن KN95 فیلتر Facepiece تنفسی موجود در کانادا در حال حاضر به عنوان برچسب بیشتر از خطرات آن” مه 11 بولتن می گوید.

این بولتن با عنوان به یاد بیاورید از KN95 ماسک فرستاده شده به شرکت ها در سراسر کانادا است که مجاز به واردات و توزیع تجهیزات برای استفاده در بیمارستان ها و یا سایر موسسات مراقبت های بهداشتی. این اشاره می کند که برخی از این شرکت ها ممکن است وارد شده و به فروش می رسد ماسک که در حال حاضر شده است به یاد می آورد.

بولتن نمی گویند که چگونه بسیاری از KN95 ماسک وارد شده به کانادا. جزئیات کامل بولتن اینجا.

برای کارگران بیمارستان در COVID-19 گیر N95 ماسک را تبدیل به مراقبت های بهداشتی استاندارد در تجهیزات حفاظت فردی چون آنها طراحی شده برای فیلتر کردن حداقل 95 درصد از ذرات هوابرد.

به یاد می آورد ماسک ساخته شده به چینی استاندارد KN95 که آن هم قرار است برای فیلتر کردن بیش از 95 درصد از ذرات. اما NIOSH آزمون نشان داد که برخی از ماسک های فیلتر شده را به عنوان کمی به عنوان یک درصد است.

“تولید کنندگان از نگرانی تنها کسانی که موفق به دیدار با 95 درصد تصفیه مشخصات می گوید:” به یاد بیاورید توجه کنید.

با توجه به NIOSH این شرکت که تولید این ماسک ادعا کرد این ملاقات KN95 استاندارد است. تست متوجه شد که آن مسدود شده بین یک و یازده درصد از ذرات. (NIOSH)

KN95 ماسک و همه گیر

با توجه به بهداشت و درمان کانادا وب سایت آن آغاز شده اجازه استفاده از KN95 ماسک برای اهداف پزشکی در پرتو این بیماری همه گیر.

“به گسترش و در دسترس بودن N95 ماسک در طول همه گیر معادل استانداردهای دیگر نیز ممکن است قابل قبول …این شامل هر دو پزشکی و تجاری (غیر پزشکی) KN95… ماسک” در سایت می گوید.

بهداشت و درمان کانادا نشان می دهد که N95 و KN95 استانداردهای مشابه هستند “با توجه به طراحی تصفیه عملکرد و مواد استاندارد.” آن را می گوید که “آخرین تست انجام شده توسط CDC منجر به نگرانی برخی KN95 ماسک (به طور خاص کسانی که با گوش طراحی حلقه) که باعث ایجاد مشکل در دستیابی به مناسب مناسب ضروری است که برای استفاده.”

بهداشت و درمان کانادا اشاره می کند که مقابل پیشانی بند طراحی در دیگر KN95 ماسک ارائه می دهد مناسب مناسب و مهر و موم. اتاوا همچنین اشاره کرد که برخی از KN95 ماسک موفق به دیدار با 95 درصد تصفیه استاندارد است.

در اوایل این ماه, U. s. غذا و داروی آمریکا (FDA) یک تصمیم شبیه به بهداشت کانادا. آن منتشر شده یک لیست از محصولات تولید شده توسط ده ها تن از تولید کنندگان چینی اعلام آنها “دیگر مجاز.”

FDA آغاز شده اجازه می دهد فروش KN95 ماسک برای استفاده های پزشکی در آمریکا از اوایل ماه آوریل تحت یک “اورژانس با استفاده از مجوز.”

میلیون ها نفر از ماسک های زیر استاندارد

با وجود نگرانی در مورد کیفیت بسیاری از KN95 ماسک اتاوا می گوید: “این اقدام نه دلالت KN95 ماسک خریداری شده توسط دولت کانادا و تست شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC).”

آن را می گوید که قبل از آن را می فرستد ماسک برای کارگران خط مقدم آنها در معرض آزمون های کیفی از جمله “بازرسی چشمی برای بررسی نقص در طراحی و ساخت و آزمایش به تایید می کنند که آنها در دیدار با فیلتر کردن مشخصات.”

ماسک محافظ قطع در یک ضد عفونی واحد در Battelle N95 زدايي سایت در coronavirus همه گیر چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در سامرویل جرم. (مایکل Dwyer/آسوشیتد پرس)

هفته گذشته اتاوا نشان داد که آن را به حال تعلیق در حمل و نقل از میلیون ها نفر از چینی ساخته شده ماسک زیرا آنها موفق به دیدار با مشخصات مورد نیاز.

با توجه به دولت فدرال وب سایت به عنوان از آوریل 7 آن را دستور داده است تا 135 میلیون N95 ماسک. این سایت می گوید تا کنون 11.5 میلیون وارد کرده اند اما “بخش قابل توجهی از این باقی می ماند در زیر تست شده است.”

تا کنون اتاوا مشخص کرده است هشت میلیون نفر از کسانی که ماسک سقوط به زیر استانداردهای فدرال برای استفاده های پزشکی, در حالی که دیگران هنوز در حال آزمایش است.

از 11.5 میلیون N95 ماسک های دریافت شده تا کنون اتاوا می گوید یک میلیون یافت شده برای دیدار با استانداردهای فدرال.

‘توقف فروش’ از KN95 ماسک

اتاوا هر وارد آورده است که در KN95 ماسک از هر یک از ده ها تن از چین-بر اساس سازنده ذکر شده در سایت NIOSH به اقدام فوری و “توقف فروش” محصولات.

آن اضافه شده است که آنها باید relabel این KN95 به عنوان ماسک صورت ماسک است که می تواند مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی یا غیر بهداشتی تنظیمات که در آن 95 درصد تصفیه لازم نیست.

“محصولات در حال حذف از بازار می گوید:” بهداشت و درمان کانادا.

اتاوا همچنین دستور واردکنندگان به خود هشدار در کانادا مشتریان بلافاصله.

آن را می گوید آن را هنوز هم اجازه می دهد KN95 ماسک به این کشور ارائه تست مستقل نشان می دهد که ماسک استانداردهای.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de