سر کشیش از Kedarnath, بادرينات ، شجاع مستند به حفظ سنت های زنده

حیدرآباد: در اطراف این زمان هر سال Bheema شنکر لینگ سفر به حیدرآباد از ناندید که در آن او زندگی می کند و تخته پرواز به دهرادون در Uttarakhand که در آن حضور خود را ضروری است. ایضا در مورد Ishwar پراساد Namboodiri کرالا است که نمی توانیم به باقی می ماند وجود ندارد و برای این مهم ترین کار زندگی خود را.

اما در این سال متفاوت بود. هر دو نفر برنامه ریزی شده برای پرواز به طور جداگانه و رسیدن به Uttarakhand در اطراف مارس 20, اما, تمام پروازهای لغو شده به دلیل مستند.

اما آنها را متوقف کند. Bheem شنکر لینگ های راول یا سر کشیش هیمالیا حرم Kedarnath و پراساد Namboodiri سر کشیش badrinath dham سفر توسط جاده پوشش فاصله 1800 متر و 2,800 متر به ترتیب به اطمینان حاصل شود که سنت ها زنده نگه داشته است.

درهای Kedarnath و بادرينات ، باز خواهد شد در 29 آوریل و مارس 15 به ترتيب در میان آداب و رسوم. کاراکتر Dham yatra متوقف شده است در طول مستند دوره است. Lakhs از مردم بازدید از زیارتگاه هر ساله مردم از جنوب هند به شکل قابل توجهی از جانبازان.

“وجود دارد 18 فوت برف در Kedarnath در لحظه و یک تیم از 25 نفر در حال پاکسازی آن است. هر چند yatra به حالت تعلیق پورتال از Kedarnath باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در 6.10 هستم در مارس 29. پس از گرفتن مجوزهای لازم شروع کردم از ناندید در یک ماشین در مارس 17 و رسیده Ukhimath در آوریل 19,” شنکر لینگ گفت دکن کرونیکل از Ukhimath است که در زمستان صندلی از الوهیت.

لحظه ای که وارد شده در هیمالیا دولت او در قرنطینه و تحت آزمایشات coronavirus به عنوان ساخته شده بود اجباری توسط Uttarakhand دولت. “من باید آزمایش منفی اما من هنوز در قرنطینه است,” او گفت:.

به گفته وی Uttarakhand دولت اجازه داده است 16 نفر که شامل کشیش و آشپز که ماندن در Kedarnath تا زمانی که آن را می بندد اکتبر پایان و یا در هفته اول ماه نوامبر به سفر. واقع در ارتفاع 3,583 متر بالاتر از سطح دریا در این منطقه همچنان مدفون زیر یک ضخامت برف در طول زمستان.

“همه آنها دستور داده شده است که برای حفظ فاصله اجتماعی. مراسم آغاز امروز (مارس 25) و doli (حمل الوهیت) را به Kedarnath در آوریل 28 و پورتال باز روز بعد. بودن در قرنطینه من ممکن است بروید و اجازه کشیش دیگر. من آن را به Kedarnath بلافاصله پس از دوره قرنطینه به پایان می آید در مارس 2” گفت: شنکر لینگ که در اصل متعلق به کارناتاکا. او شده است سر کشیش برای 20 سال است.

تنها حسرت است که هر سال از سهام و یا صفوف گرفته شده است از طریق جاده تا Kedarnath و هزاران نفر از مردم به نوبه خود شاهد این مناسبت است. در این سال از آن است که گرفته شده در یک وسیله نقلیه برای جلوگیری از جمعیت.

او می گوید که وجود دارد خواهد بود نماز ویژه ای برای از بین بردن Coronavirus زمانی که پورتال در مارس 29.

مورد مشابه با Ishwar پراساد Namboodri. “پس از ورود او در ریشیکش در آوریل 21, او شده است در قرنطینه. پورتال badrinath باز خواهد شد در 15 مه و او را در رسیدن به وجود دارد ، او بیش از حد آزمایش منفی” گفت: Mohan پراساد Thapliyal رییس جمهور سابق بادرينات ، -Kedarnath معبد کمیته. او اطلاع داد که پس از سر کشیش برای باقی مانده دو dhams — Gangotri و Yamunotri — آیا مردم محلی وجود دارد و هیچ مشکلی در این جبهه.

مردم از جنوب هند متحده شکل یک تکه بزرگ از جانبازان که بازدید از کاراکتر Dham — Kedarnath, بادرينات،, Gangotri و Yamunotri.

در سال 2019 یک رکورد 11 لاخ مردم برای بازدید از زیارتگاه و 7 لاخ در سال 2018 است. در سال 2014 یک سال پس از ویرانگر flashfloods در Kedarnath که به کشته شدن چندین هزار نفر, 41,000 مردم در حال بازدید از حرم.

این اولین باری خواهد بود که ‘yatra’ متوقف شده است با توجه به همه گیر و اعتقاد بر این است که بلند را در این سال می تواند از پایین ترین تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de