سر از ایتالیا اقتصادی افزوده دعوا مستند

ALL QUIET. A man rides his bike on the deserted commercial street via Dante in center Milan, Italy, during the country's lockdown. Photo by Miguel Medina/AFP

همه آرام. یک مرد دوچرخه سواری خود را در خلوت خیابان تجاری از طریق دانته در مرکز میلان ایتالیا در این کشور مستند. عکس میگوئل مدینه/AFP

رم ایتالیا – رئیس میلان از لحاظ اقتصادی حیاتی منطقه لمباردی شروع به راه انداختن یک تنهایی مبارزات انتخاباتی در روز شنبه, مارس 16 به ایتالیا برای بازگشایی, برای کسب و کار و به دنبال رهبری از برخی کوچکتر کشورهای اروپایی.

Attilio فونتانا را messages on Facebook ایجاد یک طوفان سیاسی در یک کشور هنوز هم در حال آمدن به شرایط با یک ویروس است که کشته 22,170 آورده و اقتصاد را به زانو در.

ایتالیا رسمی, تلفن اعتقاد به قابل ملاحظه ای underreported – شد جهان بالاترین تا زمانی که ایالات متحده پیشی گرفت و آن را در آخر هفته گذشته.

تلفات اقتصادی سریع در حال رشد نیز هست.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که ایتالیا با مجموع خروجی به کوچک شدن با 9.1 درصد در سال جاری – بدترین زمان صلح و کاهش نزدیک به یک قرن است.

میلیون ها نفر از ایتالیایی ها هستند یا furloughed یا ناگهان بیکار.

لومباردی رئیس فنتنا گفت: کسب و کار باید به دنبال پایه فیزیکی, فاصله, قوانین و بازگشایی هنگامی که زمان در سراسر کشور مستند منقضی on May 4.

“ما نمی آشنائی جنجال” فونتانا گفت: در پست دوم پاسخ به انتقاد از اولین پیام خود را.

“اما اجازه دهید نگاهی ماده: بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی در حال حاضر شروع به بازگشایی شده است. ما نیاز به بلافاصله شروع به فکر کردن در مورد آینده ما است.”

در حالی که دانمارک آغاز بازگشایی مدارس برای کودکان و فنلاند برداشته محاصره هلسینکی سوئیس پرده برداری از یک طرح در روز پنج شنبه برای باز کردن برخی از مغازه ها و خدمات در 27 آوریل.

اما بسیاری از کشورهای اروپایی در حال گسترش تعطیلی حداقل برای چند هفته.

‘خطا’

پر جنب و جوش لمباردی منطقه شده بود مشت زدن و بالاتر از وزن خود را تا زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

آن را می سازد تا بیش از یک پنجم از مدیترانه به اقتصاد کشور و خانه را به ایتالیایی ستاد متعدد جهانی شرکت.

اما آن را نیز ثبت بیش از نیمی از ایتالیا را تایید کرد COVID-19 مرگ و میر.

ایتالیایی مقامات هنوز هم تا حد زیادی به دنبال مشاوره از پزشکان که فکر می کنم بهتر است برای نگه داشتن ملت قفل شده است و تا زمانی که عفونت های جدید به شدت افت کردن.

معاون وزیر صنعت استفانو Buffagni به نام فنتنا پیام “خطا” و میلان شهردار Beppe ساله به نام “کمی بیشتر داری.”

نخست وزیر جوزپه کونته شده است به طور گسترده ای تحسین خود را برای دست زدن به چیزی است که به طور گسترده ای به عنوان ایتالیا بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

محبوبیت او افزایش یافت و ایتالیا بی پایان جنگ سیاسی به نظر می رسد به آباته به عنوان ملت بسیج در سراسر علت واحد مبارزه با بیماری است.

اما کونته اذعان کرد که تصمیم خود را تاریخ و زمان آخرین جمعه, مارس 10 به گسترش ایتالیا monthlong خاموش شدن برای یکی دیگر از 3 هفته بود نه محبوب.

“این دشوار است اما لازم است تصمیم گیری که من فرض کامل مسئولیت های سیاسی” کونته گفت: ملت است.

کونته هنوز در حال حمایت کردن توسط یک تیم از پزشکان برجسته خواهد شد که نقش مهمی در تصمیم گیری چگونه و زمانی که ایتالیا جرات به سر چیزی شبیه آن پیر راه زندگی است.

معاون رئیس دولت در بهداشت عمومی شورای به نام فنتنا فشار زودرس.

“به من به نظر می رسد بسیار بعید است که لومباردی می تواند بازگشایی” پائولو Vineis گفت: La Stampa روزنامه.

“نه مگر ما موفقیت در اجرای یک طرح مارشال برای بهداشت عمومی و به صورت تصاعدی افزایش تست.”

فنتنا اعتراف کرد که هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است.

اما لمباردی ارسال یک پیام به صورت متن در روز پنج شنبه تشویق ساکنان به دانلود یک برنامه است که ظاهرا می تواند کمک به نظارت بر گسترش COVID-19. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im