‘او به سخاوتمندانه’: آکینو را ادای احترام به اواخر گردشگری رئیس مون Jimenez

FILE PHOTO. President Benigno S. Aquino III with Tourism Secretary Ramon Jimenez, Jr (right) greets heads of International Tourism Organizations, members of Diplomatic Corps at the Opening Ceremony of the ASEAN Tourism Forum in January 2016. (Photo: Joseph Vidal/Malacanang Photo Bureau)

فایل عکس. رئیس جمهور Benigno S. آکینو سوم با وزیر گردشگری Ramon Jimenez, Jr (راست) استقبال سران بین المللی گردشگری سازمان و اعضای دیپلماتیک در مراسم افتتاحیه ASEAN گردشگری فروم در ژانویه 2016. (عکس از: یوسف ویدال/Malacanang عکس دفتر)

مانیل فیلیپین – سابق گردشگری رئیس مون Jimenez درگذشت در اوایل صبح روز دوشنبه 27 آوریل در سن 64. در حالی که رئیس سابق بنینو آکینو رئیس جمهور سوم شد و در میان اولین به مطلع شده است او منتظر یک روز به صدور یک بیانیه رعایت حسن نیت ارائه میدهد به Jimenez دختران که تنها اعلام کرد که بعد از ظهر دوشنبه.

ما در حال انتشار در کامل آکینو را ادای احترام به آقای “آن را بیشتر سرگرم کننده در فیلیپین” که خود را “واقعا به خوبی زندگی” زندگی “به سخاوتمندانه به بهبود خود را fellowman.”

***

دیروز (27 آوریل) پس از دریافت خبر غیر منتظره از دوشنبه تا مرگ من انداخت بر مورد گوشی من که تا به حال بر روی آن شعار و آرم “آن را بیشتر سرگرم کننده در فیلیپین” که دوشنبه خود را به حال گردد. مرا به یاد یکی از اولین سخنرانی به عنوان وزیر گردشگری که در طی آن او تا به حال به توضیح این پیشنهاد گردشگری مبارزات انتخاباتی.

دیدن چند تلطیف نقشه فیلیپین در چند رنگ مات یا banig, باید اعتراف کنم من کمی نگران سپس تفکر پیشنهاد شعار دیگری بود تنوع رد کمپین از سلف خود است. برای من تعجب است که هر کس در حال حاضر در آن جلسه در این ویدئو که Mon ارائه شده بود فقط کوتاه و سرگرم کننده با موسیقی جاذب بود اما آموزنده و بسیار ارزشمند است. آن را برآورده ما نیاز به ترویج فیلیپین با یک بودجه بسیار محدود و در عین حال می توانست قابل تجدید نظر به بازار هدف است که ما در تلاش برای رسیدن به. جلسه که به پایان رسید با همه ما پس انرژی که ما معتقد بودند که ما تا به حال برنده مبارزات انتخاباتی.

FILE PHOTO. President Benigno Aquino III with Tourism Secretary Ramon Jimenez Jr ride the London bus in a photoshoot for the 'It's more fun in the Philippines' tourism campaign in London. (Malacanang Photo Bureau)

فایل عکس. بنینو آکینو رئیس جمهور III با وزیر گردشگری Ramon Jimenez Jr سوار اتوبوس لندن در یک عکس برای ‘آن را بیشتر سرگرم کننده در فیلیپین’ کمپین گردشگری در لندن است. (Malacanang عکس دفتر)

دوشنبه به عنوان ما در گردشگری کار دست بسیار, تا کنون که بدون شکایت در مورد عدم وجود هتل ها و امکانات فرودگاه و زیرساخت ها است. او به جای آن ساخته شده است با آنچه که ما تا به حال و نتایج برای خود صحبت می کنند. هدف اصلی برای سال 2016 برای گردشگری داخلی شد 35.5 میلیون توریست. اما این پیشی من در سال اول در نقطه (بخش گردشگری) با 37.5 میلیون گردشگران داخلی است. گردشگری داخلی رسید بیش از دو برابر طول خود از p713 نصب میشه.8 میلیارد دلار در سال 2010 به حدود P1.5 تریلیون پزو به عنوان از پایان مدت است.

در ضمن ورود بین المللی رشد به طور متوسط سالانه 8.8% از 3.52 میلیون گردشگر در سال 2010 به 5.36 میلیون در سال 2015 به عنوان بین المللی گردشگری رسید از افزایش P135.5 میلیارد دلار در سال 2010 به P274.6 میلیارد دلار قبل از ما به سمت چپ ، ممکن است من توجه داشته باشید که برای هر گردشگر خارجی از آمدن به سواحل ما است که منجر به یک شغل ایجاد شده برای فیلیپینی. از جمله کمک به رشد صنعت محلی و اقتصاد توانمند سازی کسانی که در این بخش تاثیر مثبت را نگه دارید از خود نیازمندند.

من در واقع خوش شانس بود که یک کابینه که اعضای آن برای اکثر بود مفرد دستور کار: بهبود بسیاری از ما با کارفرمایان است. خدمت با آنها بود تا غنی سازی است که ما احساس دستیابی به غیر ممکن خواهد فقط کمی طولانی تر.

در این همه مون بود نه تنها ما, گردشگری, رئیس, اما او همچنین کسی که ابزاری در تهیه این پیام از دولت من. او به متحد کردن اکثریت مردم ما نسبت به دستیابی به موفقیت است که ما می تواند افتخار به عنوان یک ملت است.

مانند بسیاری از مردم من غمگین از دست دادن خود را. اما پس از بازتاب از زندگی او بود که واقعا به خوبی زندگی می کردند یک زندگی که در آن او سخاوتمندانه به بهبود خود را fellowman, می تواند ما او غبطه خوردن برای اینکه بهتر است دولت در حال حاضر در شرکت مورد علاقه خود ابی?

به من ابی و دختران خود نینا و sassá از ما با تشکر از همه شما. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de